Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Gasztonyi Zoltánról mik a tapasztalatok? fórum

Dr. Gasztonyi Zoltánról mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


7. Liduska84 (válaszként erre: 5. - Zs88)
2019. júl. 8. 15:21
Egyet értek veled!
6. zs88 (válaszként erre: 3. - Krystin90)
2019. júl. 8. 11:00
Köszi ez nekem elég is. 🙂 Vizsgálatokkal legyen minden rendben, figyeljen oda mindenre és akkkr nekem már meg is érte.
5. zs88 (válaszként erre: 2. - Liduska84)
2019. júl. 8. 10:59

Szia.

Azért nyitottam a fórumot, mert a magán ultrahang vizsgálatairól semmi véleményt nem találtam.

A negatívok pedig ahogy Krystin90 is leírta a sztk-s “munkájára” vonatkoztak.

De ahogy ti is írtátok, nekem nem kell,hogy mézes mázos kis aranypofa legyen. Vizsgáljon meg körültekintően és emberi hangot üssön meg velem szemben.( amit sajnos általában sztk alapon nem várhatunk el)

Sokan elvárják,hogyha magán intézetben csináltatják a vizsgálatokat külön bánásmód járjon nekik.....És ha a doki nem ugráljak körbe őket illetve nem társalog velük órákat már nem is elégedettek.

Igaz nekem óriási szerencsém van, mert a nőgyógyászom akihez járok rendkívül nyitott és kedves ember. Mindig mindent elmond, mi miért történik.

De elfogadom, ha valaki nem ilyen beállítottságú csak alaposan végezze el a munkáját.

4. Liduska84 (válaszként erre: 3. - Krystin90)
2019. júl. 6. 16:36
Az jó hír, hogy az UH-n alapos, nekem ez a legfontosabb, nem az, hogy mézesmázos legyen :) A Czeizel Intézetbe megyek. Köszi, hogy leírtad!
2019. júl. 6. 10:06
Hát sztk alapon elég szűkszavú,sokszor a leletből bogarásztam(én babatervezésnél jártam nála) viszont nekem a 12.heti ultrahangot csinálta,baromi alaposan megnézett. Jó szakember,de nem túl bőszavú és nem is a kedves fajta de velem nem volt sose kifejezetten bunkó.
2. Liduska84 (válaszként erre: 1. - Zs88)
2019. júl. 5. 17:33
Követem, mert én is hozzá megyek a 18. heti ultrahangra, és én sem ismerem sajnos. De most nem nyugtattál meg! Mi volt a rossz vélemények tárgya?
1. zs88
2019. júl. 5. 16:16

Sziasztok.

Eddig Dr. Fekete Tiborhoz jártunk a Czeizel Intézetben genetikai vizsgálatok miatt, viszont sajnos a következő alkalommal ( 18.-20.heti genetikai vizsgálat),amikor mennünk kell ő pont azon a 2 héten szabadságon van.

Dr. Gasztonyi Zoltánhoz kaptam időpontot. Őt egyáltalán nem ismerem, viszont régebbi fórumokon elèg sokan rossz vélemènnyel voltak róla.

Esetleg van valakinek friss információja róla? Mert ha továbbra is ilyen negatív dolgokat hallok róla , akkor felhívom az Intézetet és inkább más orvoshoz kérek időpontot.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook