Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Balajthy Tibor New Contour - valaki csináltatott-e nála hónalj alatti mellplasztikai műtétet? Mennyire elégedett vele? fórum

Dr. Balajthy Tibor New Contour - valaki csináltatott-e nála hónalj alatti mellplasztikai műtétet? Mennyire elégedett vele? (tudásbázis kérdés)


5. Balajti Mariann (válaszként erre: 1. - Monyi44)
2021. máj. 18. 14:35
Megcsináltattad végül????
2021. máj. 18. 14:35
ÉN! Most vagyok kiborulva, 5 éve csinálta - gyönyörű szép lett, imádom elvileg örök garanciás - DE (nem vagyok személyi edző, nem edzek sem heti sem havi szinten) mégis azt mondja az alkalmi kis edzések miatt (előző kontroll 1,5 évvel ezelőtti) most mégis ÚJ műtét kell. Sírni tudnék!
2020. dec. 28. 03:10

19 éve történt nála mellimplantátum behelyezés, TÖKÉLETES eredménnyel! Még orvosok sem tudják megállapítani, hogy nem eredeti a mellem! Konkrétan a csodájára járnak a férfiak!


Nála jobbat nem találhattam volna, és most, hogy sajnos cserélni kell a lehető legjobb, FDA-által elfogadott implantátum elöregededése miatt, sem találnék jobb orvost!

Senki másra sem bíznám magam!

Róla csak annyit, hogy konkrét elképzelései vannak a tökéletes keblekről, csak az általa kimért, és ideális méretűnek talált implantátummal dolgozik. Nincs más választás... Nem hibázik, nem csinál asszimetrikus, túl kicsi, vagy túl nagy melleket!

Konkrét rajongó táborom lett az eredetinek látszó melleim miatt. XD Ha lenne egy kis eszem, megélnék a "rajongóimból"! Sajnos még nőgyógyászati vizsgálaton sem vették észre, hogy nem eredetiek a melleim...


Senki máshoz nem fordulnék, több batátnőm is nagyon rosszul járt, felkapott, (általában arab) orvosokkal. 10 év alatt 2-3 implantátum csere, egyben olcsó, kifolyt implantátumok, a hónalji nyirokcsomók szilikonnal megtelve... Köszönöm! Nem kérem! Idén lesz 20 éves az FDA-minősítéses implantátumom, és most kell kicserélni, nem okozott semmilyen probéémát, be sem tokozódott.

2012. nov. 28. 09:53
Mennyi azaz idő ami igazán rossz fájdalmas?
2012. nov. 28. 09:52
Dr. Balajthy Tibor New Contour valaki csináltatott e nála hónalj alatti mellplasztikai műtétet?Mennyire elégedett vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook