DM állás (beszélgetős fórum)


17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Alnisa)
2023. szept. 6. 09:52
Na hát ez az.. Ezért nem értem miért nem lehet legalább egy bruttó bért megadni, amiből már kalkulalhat az ember..
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Alnisa)
2023. szept. 6. 09:52
Én is ezen gondolkodtam, hogy nem lehet rossz a fizetés, mert nálunk is ugyan azok az emberek dolgoznak évek óta, de benne van a pakliban hogy azért is, mert jár a dolgozói kedvezmény, jó a munkaidő és nem mellesleg nem sok választási lehetőség van más munkahelyre menni, ha csak nem gyárról van szó.
15. Alnisa (válaszként erre: 12. - PöttyösPanka)
2023. szept. 6. 09:50
Igen, de nálunk ezzel játszanak, mert ha te azt mondod elvállalod 250 e Ft-t, akkor hülye lenne 300-t adni.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Violet18)
2023. szept. 6. 09:50
Igen ez így van, ha jól megfizetik az embert akkor szívesebben utazik miatta. (Én legalábbis így vagyok vele)
13. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 6. 09:49
Nem fizetnek rosszul, nálunk évek óta ugyan azok az alkalmazottak vannak. Régen néztem ott állást, még a gyerek mellett, amikor pici volt, de végül nem mentem, mert fixen délután 4-től kellett volna menni, amikor már otthon van a bölcsiből. De nem volt rossz a fizu. DE ez már nagyon régen volt, kb 6-7 éve.
12. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2023. szept. 6. 07:47
Értelmes ötletnek tartom, hogy feltüntessék a bért. Közel sem elhanyagolható szempont egy új állásra jelentkezésnél.
2023. szept. 6. 00:22

Nem gondolnám h túl lennének fizetve. Amúgy igen, alapnak gondolnám h megadják a bér összegét a hirdetésben, ez a legfontosabb tényező h jelentkezzem e vagy sem. Hiába tetszene a munka, ha nem fizetnek eleget, nem fogok 🤷‍♀️


Lidlben jól fizetnek....

10. ba5dd41df3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 5. 22:49

Nagy veszteség Andrew Fletcher halála.

Ilyen későn keresnek új billentyűst?

Meg vagyok lepve...


[link]

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2023. szept. 5. 20:57

Igen, kezd szoros lenni az anyagi helyzetem, viszont nem sok álláslehetőség van a közelben.

Köszönöm szépen a válaszod!!:)

8. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 5. 20:36

Szerintem annyit biztosan nem fognak fizetni ami 3 óra utazást megérne. Főleg nem 4 órában.

Persze, ha annyira szoros a helyzeted azt kell megragadni ami van és ideig-óráig bevállalni. Aztán közben keresni a közelebbi, jobban fizető lehetőségeket.

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 5. 20:31

Szerintem célravezetőbb, ha a leendő munkáltatónak felteszed a kérdést, még mielőtt a többkörös felvételt lefutnátok.


Hamarosan életbe lép egy EU-s rendelet, amely előírja, hogy az állásokat csak úgy lehet majd kiírni, hogy a várható jövedelmet/bért is fel kell majd tüntetni.

2023. szept. 5. 20:30
Ha megélhetéshez kell a zsé bármi bármit megér!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Biciklis_)
2023. szept. 5. 20:28
Nem más anyagi helyzetét, megélhetését kérdeztem ne haragudj. A saját megélhetésem céljából tettem fel kultúráltan egy kérdést, azt is azért hogy nekem megéri-e a napi 1,5 óra oda utat és még ennyit vissza fele.:)
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Biciklis_)
2023. szept. 5. 19:29
Mert kb. nem lehet elárulni? Nem értem azt a nagy titkolózást, régen egymás előtt írtuk alá, mikor a fizut kaptuk.
3. Biciklis_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 5. 18:19

Kérdezd meg illetékes helyen.

Ez most divat másnak az anyagi helyzetét tudakolni?

2023. szept. 5. 18:08

"Vagy esetleg nem tudjátok...


Nem tudom.

2023. szept. 5. 18:03
Sziasztok! Közületek dolgozik valaki DM-ben? Vagy esetleg nem tudjátok milyen a fizetés teljes illetve részmunkaidőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook