Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » D.keszis anyukak fórum

D.keszis anyukak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. ápr. 12. 18:36
mar nincs meg a laptopom csak i phone arrol semmi fototemat nem lehet!!! kivagyok martinka egy korty se iszik otfelet prob mar nem iszik es csak fozit eszik aztis alig meg kozerzete nem igazi
64. Ficu00 (válaszként erre: 63. - Ccd8b44456)
2010. ápr. 12. 18:14
na helló! most adtam pépet dávidkának. épp akartam kérdezni nem lenne-e egyszerűbb számítógépről nyomnod? vagy az még mindig nem szuperál?
2010. ápr. 12. 18:05
na vegre jo kikapxs es ujra be es jo lett!!!! i phone nem ugyanaz mint a sz. gep nemtudok errol fotokat int
62. Ficu00
2010. ápr. 12. 15:40
facebookra sem akarod felrakni magad? oda meghívó sem kell. tök gáz, hogy pont te meg a zsani nem vagytok fenn egyiken sem, pedig én úgy szeretem nézegetni az ismerőseim új képeit!! :) vagy attól tartasz, hogy valaki megtalál "régebbről"? ez se gáz, mert facebookon be tudod állítani, hogy kik láthatják az adataidat meg a képeidet, ha nem akarod, akkor idegenek nem látnak belőled semmit.
61. Ficu00
2010. ápr. 11. 14:29
a mai hülye időből kiindulva? :) biztos jól néz ki! takarót fogsz rendelni? én a ninafashionról akarok rózsszín-fehér puma cipőt. egyrészt ez pont nincs a puma üzletekben (mármint itt magyarországon - én legalábbis nem találkoztam vele) van hasonló de az nem olyan jó és sokkal drágább úgyhogy a nináról rendelek. tegnap voltunk árkádban mert ugye glamour napok voltak. vettem/vettünk egy pár dolgot. juj úgy élveztem, hogy végre shoppingolok!! :D
2010. ápr. 11. 14:02
kepz megrendeltem a pink esernyot a playboywebshoprol
59. ccd8b44456 (válaszként erre: 58. - Ficu00)
2010. ápr. 9. 19:55
mi is sutottunk tegnap is ma is anyuv levelestesztaba turotolteleket
58. Ficu00
2010. ápr. 9. 17:42
biztos rájöttél már, hogy a házi sütik akkor finomak amikor már kihűltek és nem frissiben amikor épp csak kivetted a sütőből és szétégeti a szád. na már most a muffin még meleg de megkóstoltam és már most tutinak ígérkezik!! :)) reszeltem citromhéjat a tésztájába és csokidarabok vannak benne. mmmmmm!!
57. Ficu00
2010. ápr. 9. 17:21
nagyon béna vagyok. a playboy-os kiírásodra küldtem az üzit. :)))))
2010. ápr. 9. 16:52
:))
55. Ficu00
2010. ápr. 9. 16:32

úú, nem is gondoltam, hogy még betegek. az durva. képzelem már hogy lefáradhatott martinka szervezete benne. :(

sütök muffint!! küldjek postán? :D

2010. ápr. 9. 16:11
le is kell tok jo ugy es igaz, hamarosan folallnak ugy.supi volt szulinapjA minden tutin sikeredett!!!! kivagyok martinka 39 meg laza brutal bagyadt faj neki A torka kohogorohamok, ma kezdem Ntibiotikumot! domika jobban van meg o is kohog
53. Ficu00
2010. ápr. 9. 16:07
na lejjebb raktam én is a kiságyat. gondoltam rá, hogy ha úgy hagyom lehet, hogy előbb felállna dávidka mert jobban meg tudna kapaszkodni de a helyzet az, hogy az ágya az ablak mellett van és az ablakpárkány pont az ágy tetejének magasságában van. na már most tegnap este az ablakpárkányon a hintőporos doboz nagyon csábította dávidkát, nagyon nyúlkált oda. ráadásul két kis fokföldi ibolya is van ott és nem szeretném ha megtépkedné őket, úgyhogy lejjebb raktam a matracot biztos, ami biztos. :)
52. Ficu00
2010. ápr. 9. 14:14
tényleg nem is mesélted hogy sikerült domika szülinapja! jó volt, élvezte?
51. Ficu00
2010. ápr. 6. 18:33
szerintem ha takarót szeretnél nézd meg ebay-en is! előbb rendeltem egy karkötőt onnan. juj, már alig várom! még szerencse, hogy ma már otthonról is mindent meg tud venni az ember! :)
2010. ápr. 6. 16:30
hat meg csak nezegettem nemtudom meg
49. Ficu00
2010. ápr. 6. 15:23

remek. gondoltam is rá, hogy tiszta szerencse, hogy dávidka még nem volt beteg, pedig 2 hetes kora óta visszük mindenhova magunkkal. egy másik oldalon olvastam, hogy vannak olyanok akiknek 2 hónapos vagy sokkal idősebb a gyerekük és még nem is voltak nagyobb áruházban vagy ilyesmi mert hogy jaj milyen betegségek vannak meg mit tudom én. van aki fél évesen viszi a gyerekét először ilyen helyre. olyan hülyék az emberek abba nem gondolnak bele, hogy minél később viszik emberek közé, annál nagyobb eséllyel betegszik meg a gyerek mert a legminimálisabb bacikhoz sincs hozzászokva?! na mindegy.

melyik takarót akarod megrendelni? néztem ebay-en is ott van egy csomó féle.

2010. ápr. 6. 14:59
virus sajna torkuk egyik fuluk plane domikanak kap antibiotikum kup martinkanal cseppek kohogest meg kup hat rem elmulik nekik martink eszik de domika semmit sot nem is ivott miota reggel kihanyta
2010. ápr. 6. 11:51
aha azt
46. Ficu00
2010. ápr. 6. 11:46
ja nem csk kártyával lehet, én akkor fizettem mikor kihozták a cuccot. de lehet átutalással is, te választasz. csak nem playboyos takarót akarsz??? :)
45. Ficu00
2010. ápr. 6. 11:44
jaj szegények. :( na de remélhetőleg legalább martinkának meg lesz az immunitása, ha oviba kerül. majd írjál, hogy mit mondott a doki, kíváncsi vagyok!
2010. ápr. 6. 11:43
rendelni a ninafashion rol csak kartyav lehet? ha kohozzak akkor is lehet? takarot akarok rend
2010. ápr. 6. 11:26
kivagyok o is beteg de domika..... egy korul jon orvos felek h korhazb kotunk ki. szomb ota 39.2 laza ma is amit megivott sugarb jott ki enni semmit. bagyadt nincs jol es megallas nelkul kohog de ugy h majd megfullad. martinka is ennyi a laz ma meg reggeltol nincs nekik ejjel 3-4 orankent kupot kaptak martinka legalabb falatozgat. rohadt kozosseg atka. martinka jol fogja birni ovit mert most atesik mind ovis betegsegeken
42. Ficu00
2010. ápr. 6. 11:04
na helló mi a helyzet martinka nem lett jobban?
41. Ficu00
2010. ápr. 5. 19:06
igen tegnap azért még lehetett császkálni, de ma...!! pfújj... itt takony volt egész nap az idő.
2010. ápr. 5. 18:38
natha is sajna domika hordja haza es adja at mindebt szerencsed van egyelore nalatok nincs ilyen majd kozosseg ovi. voltunk allatkert tegnap meg seta a dinokkal nagy eloadason voltak
39. Ficu00
2010. ápr. 5. 18:02

na az remek. náthásak is vagy mi? vagy csak lázasak?

dávidka meg ma lett 7 hónapos!!! :)

tegnap csináltam muffint. voltatok valahol húsvét akalmából? mi tegnap a tatai tónál csavarogtunk. napsütésben gyönyörű de tegnap fújt ott a szél, mint állat. de legalább jól belángosoztam meg palacsintáztam! :)

2010. ápr. 5. 17:49
kepz domika 3 napja, martinka matol lazas
2010. ápr. 4. 14:18
ja hat fozit imadja es a sinlacot ezeket mindig megeszi! ma is f8 kor evett eloszor de miutan 30 ml(!!!) tapot evett muszaj voltam pepet meg adni neki!
36. Ficu00
2010. ápr. 4. 11:24
igen tudom, hogy vannak babák akiknek 4 hónaposan kijön az első. tibi nővérének a kisebbik fiának 5 hónaposan már 2 foga volt, most 9,5 vagy mennyi és már 8 foga van. igaz, hogy mászni meg nem hajlandó... de mondom én csak ezt olvastam. egyébként martinka hajlandó már megenni a főzeléket? mert hetekkel ezelőtt azt írtad, hogy csak úgy ha előtte kap tápszert. ez változott már?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook