Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta hétfőtől? (2008. 01. 07.) fórum

Diéta hétfőtől? (2008. 01. 07.) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
58. mandella (válaszként erre: 52. - Szanád)
2008. jan. 7. 16:34

de hát csak azt eszik?

én az atkins alatt volt, hogy sok sav. káposztát ettem húshoz, és tényleg bevált.

de nyersen csak nagy ritkán ettem, mindig picit dinszteltem, meg egy picit kimostam, hogy ne legyen durván savanyú

57. mandella (válaszként erre: 53. - XxLady)
2008. jan. 7. 16:32
engem soha nem puffasztott, de a biztonság kedvéért mindig szoktam hozzáadni őrölt köménymagot, és az állítóal jó puffadás ellen. és még az íze is jó szerintem.
56. xxLady (válaszként erre: 55. - Szanád)
2008. jan. 7. 16:30
Akkor megkérhetlek rá, hogy kérdezz rá az ismerősnél hogy milyen fajtát vesz?
55. szanád (válaszként erre: 53. - XxLady)
2008. jan. 7. 16:17

neki semmi baja nincs tőle,plusz mnég fokhagymát is eszik hozzá.

Egyébjként lehet hogy a káposzta válogatja ,mert mondtam neki hogy nme ég a gyomrod a sok káposztától ? azt mondta hogy nem .....hozott nekem is ebből a káp.ból és tényleg nem égett tőle a gyomrom és nem is puffadtam fel tőle

54. dorado (válaszként erre: 52. - Szanád)
2008. jan. 7. 16:16

Lehet benne valami.

A savanyú káposzta jó zsíroldó, ráadásul az a rengeteg rost jól salaktalanít is.

53. xxLady (válaszként erre: 52. - Szanád)
2008. jan. 7. 16:13
A savanyúkáposztával az a gondom, hogy puffaszt :(. Pedig nagyon szeretem én is, de lufiérzetem van tőle egész nap.
2008. jan. 7. 16:12
A szomszédom a következővel fogyózik már 20 kilót leadott : savanyúkáposztát eszik minden húsféléhez kb 20 dkg -ot evésenként , még azt a luxust is megengedte magának ,és nem hizott vissza semmit hogy karácsonykor rúdszámra tolta az arcába a mákos beiglit.
51. dorado (válaszként erre: 50. - XxLady)
2008. jan. 7. 15:58

:D


Az alábbi diétát szinte Neked találták ki.


[link]

50. xxLady
2008. jan. 7. 15:53

Reggeli : mély sóhaj a diós búr kiflit kínáló eladó néni felé, helyette kávé (rögtön két adag)


Tízórai: néhány könnycsepp elmorzsolgatása, köretként hüppögés és önsajnálat, közben úgy fordulni hogy ne lássuk amint a kollegák túrós bélest habzsolnak


Ebéd: citromos vízből minimum másfél liter, két szelet kolbász, egy szelet sajt


Vacsora: három harapásnyi friss levegő, amíg teszek egy sétát a lakhelyem körül.


Napi mozgás: a sok folyadék bevedeléséből adódóan aktivizált veseműködés révén futólépés tíz percenként öt méteres rövidtávon a wc-ig. Ezt több sorozatban, váltakozó intenzitással.


Megdicsérek előre mindenkit az első napért! Ügyesek legyetek lányok!

49. dorado
2008. jan. 7. 15:45

Sziasztok!

Mától nálam is a fogyókúráé a főszerep.

Gyakorlatilag majd minden fogyókúrát kipróbáltam, (kisebb-nagyobb és főleg átmeneti sikerrel) ezért most egy saját magam által kreáltal próbálkozom.

Főbb irányelvek:

- 6 után nem eszek, vagy legfeljehb fehérjét

- felesleges kalóriák kerülése (pl. tejszínhab)

- felesleges szénhidrátok kerülése, annak helyettesítése (pl. barnakenyérből eleve kevesebbet eszek, mint fehérből)

- némi mozgás beiktatása eltunyult életembe (megjegyzem ez lesz a legnehezebb, igaz ma a járda jégtelenítését ebbe betudtam)

- több zöldség, gyümölcs.

164 cm-hez 77,5 kg társul, 60 kg a cél.

Ezt a cirka 18 kg-ot 3-4 hónap alatt szeretném leadni!

Helyesbítek: Le fogom adni!

Kéretik rám pirítani, ha a mérlegelőmben a súlyváltozásom nem a kellő mértékben halad!

48. ingrid04 (válaszként erre: 47. - Macilány)
2008. jan. 7. 15:15
szia! másik fórumon mi is ma kezdtük el ezt a diétát - két hét alatt 9 kiló - nézz be hozzánk is, hátha tudsz egy kis bíztatást adni.
2008. jan. 7. 15:05

Sziasztok! Most végeztem a munkával... hát elfáradtam..., de a lényeg, hogy mára vége, most jöhet a tanulás :)


A reggeli kávé megvolt, aztán a spenót délben tojással és jól vagyok... este pipi husit fogok enni salátával, remélem sokáig leszek ilyen lelkes. Tök jó, mert a munkahelyemen 4-en csináljuk együtt, így mindenki folyton kontroll alatt van :)


Szóval kitartás mindenkinek.....

2008. jan. 7. 13:00

nagyon kellene már fogyni, nyárra valahogy ki kellene nézni a lenge ruhákban, a fürdőruháról már nem is beszélve


most kell elkezdeni, ha nyárra szépek és csinosak akarunk lenni ! :)

2008. jan. 7. 12:58

Csatlakozom a fogyózókhoz!

Ujra elkezdtem a 90 naposat. Egyszer már sikerült vele 33 kg-ot fogynom, remélem megint így lesz! Kitartást mindenkinek!:-)

44. caravell (válaszként erre: 30. - Szanád)
2008. jan. 7. 12:33
Az jó,ha a férjed is csatlakozik,engem a párom visz a bűnbe... nem direkt,de mivel ő nem fogyózik (pedig ráférne) ezért finomságokkal tele a hűtő,meg néha ő főz és annak nem lehet ellenállni...
2008. jan. 7. 12:27
Én nagy elszántsággal kezdtem neki ,de kérdés hogy ez meddog fog tartani ? remélem sokáig.....de ne csak nekem hanem nektek is !!!!
2008. jan. 7. 09:37
szóval mátol:)hajrá mindenkinek!!!!!!
2008. jan. 6. 23:22

Én majd valamikor este 10 után jövök... akkor tér nyuvogóra a lurkó!


Sok -kg!


Hajrá!!

40. Macilány (válaszként erre: 39. - XxLady)
2008. jan. 6. 18:19
Milyen igazad van.... úgy tűnik nehéz az agyunkat átállítani 2008-ra... de remélem a diétára azért könnyebben ráállunk majd :)
39. xxLady
2008. jan. 6. 17:49
Azt figyelem, hogy mindenki még "idén"-ben, azaz 2007-ben gondolkodik :). macilány is tavaly csinálta a diétát, én meg amúgy tavaly előtt, hiszen már most 2008 van :D
2008. jan. 6. 17:43
bocs, nem két hét, két hónap... az elöbb elrontottam
2008. jan. 6. 17:43
Én idén augusztus 13-án kezdtem a 90 napos diétát és kb. 2 hét alatt ment le 11,7 kg-m, de utána a maradék 1 hónapban már 1 gramm sem, kitartottam végég de az ünnepek alatt nagyon elhagytam magam így kb. 5-6 kg vissza jött, bár a reggeli gyümölcsöt sem tartottam így nem is csoda...
36. xxLady
2008. jan. 6. 17:39
Én tíz kilótól szeretnél kezdetként megszabadulni. Egy alkalommal csináltam a kilencvennapost, akkor három hónap alatt 15 kg ugrott le rólam, tulajdonképpen annak köszönhetem azt is, ahogy most kinézek... ez is elég siralmas, de volt ettől rosszabb is. Szóval másik sikerélmény Atkins volt: tavaly aug.21-szept.13 között mínusz nyolc kiló. És megcsináltam tavasztájékán is tavaly, akkor szépen tartottam a súlyomat,úgyhogy az is eredmény volt..szerintem.
2008. jan. 6. 17:32
Nekem kb.20kg feleslegem van,aőször csinálunk egy 6 hetes "kúrát",saját módszerrel,aztán majd kiderül....első héten tudatos tornát,ilyesmit nem tervezek,mert elég nahy felfordulás lesz nála,egyelőre diéta betartását és a nasi elhagyását tűztem ki magam elé,legalábbis egészségessel pótolását....
2008. jan. 6. 17:29
Szia Biabig, örülök, hogy te is csatlakozol hozzánk... én is kb. 2 hét múlva választok majd diétát "hosszútávú társnak", addig meg próbálkozom ezzel a két hetessel, majd meglátom milyen sikerrel. Várom a te tapasztalataidat és gondolataidat is.... Sok sikert!
33. Biabig
2008. jan. 6. 17:27

Sziasztok. Én is elhatároztam magam hétfőtől. 30 kg feleslegem van. Én már sok mindent próbáltam de semmi nem jött be. (atkins, 90 napos, reductil) Így most azzal kezdem 1-2 hétig hogy a vacsikat kihagyom és mindenkép magamba tuszkolok 2 liter folyadékot. Ha elindul valami akkor diétát is választok, talán amit ti a legjobban dicsértek majd, vagy ajánlotok. Amúgy két szülés után jött rám 40 kg, ebből most 30-at gondolok feleslegesnek nagyon.

Sok sikert mindenkinek.

2008. jan. 6. 17:22
Nekem pontosan 33 kg volt az eredeti célom augusztus 13-án, aztán ebből lement majdnem 12, de most az ünnepek alatt vissza is jött belőle jócskán, kb. 5-6 kg... így a cél nálam is a 20-25 kg. Kezdésnek próbálom ezt a 2 hetet túlélni, aztán majd valakinek a módszerét követve folytatnám tovább... A problémát nálam is a hétvége okoza és a párom aki imádja a csokit :( így az mindig van itthon.
31. mandella (válaszként erre: 30. - Szanád)
2008. jan. 6. 17:20
ketten biztosan könnyebb
30. szanád (válaszként erre: 27. - Macilány)
2008. jan. 6. 17:13

20-25 kilótól jó lenne megszabadulni

Te ?

igen nagyon rá kell hangolódni ,minden az agyban dől el, holnaptól a férjem is csatlakozik...így ketten diátázunk ,nálam a hétvége és a sütik nagyon neccesek....

2008. jan. 6. 17:09

Szia!

Örülök, hogy te is csatlakozol hozzánk, a módszer az szabadon választott, én az elején feldobtam egy 14 napos "kúrát" amit szeretnék kipróbálni, bár sokaknak már ismert, de van már itt norbis, van saját módszeres.. szóval ahány ember, annyi féle, a lényeg, hogy mind sikerrel járjunk, tanuljunk a másiktól és bíztassuk egymást. Remélem majd te is beszámolsz a sikereidről.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook