Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Derékfájás szülés után még honapokkal is, kinél volt még igy? fórum

Derékfájás szülés után még honapokkal is, kinél volt még igy? (tudásbázis kérdés)


6. loribaba14 (válaszként erre: 5. - AViki)
2015. szept. 19. 09:06
Igen, kaptam. Kettőt is. Azért kiegyegyenesedni én is ki tudok, de azért nagyon tud fájni...van, hogy elmúlik pár napig, aztán újra kezdődik.
2015. szept. 18. 21:13

Gerincérzéstelenítést kaptál császárkor?

Anno lassan 5 éve én igen és sokáig fájt a derekam, na nem annyira, hogy ne tudjak felegyenesedni vagy megmozdulni. Még néha a mai napig is érzem a gerincemben az a pontot ahová bebökték a tűt nagyobb időjárás változásokkor.

2015. szept. 18. 20:00
Nem normális!Menj el dokihoz!
2015. szept. 18. 19:39

Én is így voltam és ez 11 évig tartott:(

A szülés után úgy 2 héttel azt mondta anyósom, hogy nem normális, hogy még mindig nem tudok kiegyenesedni és ülni, így kihívta a dokit hozzám és kiderült, hogy porckorong sérvem lett, amit a reumás nem kezelt, mert szerinte fiatal voltam hozzá, így maradtak a nem erre specializálódott dokik. 11 év alatt 5 db porckorongsérvem lett, de a 11 évben elmentem a Sportkórházba, ahol végülis gyógytornával rendbehoztak.

2015. szept. 18. 19:26
Már 10 hónapja szültem császárral, de még mindig fáj a derekam. Van, amikor nagyon... mennyire normális ez?
2015. szept. 18. 19:22
Derékfájás szülés után még honapokkal is, kinél volt még igy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook