Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Depo Provera fog.gátló injekció szoptatás mellett. Véleményetek? fórum

Depo Provera fog.gátló injekció szoptatás mellett. Véleményetek? (beszélgetős fórum)

2016. júl. 18. 12:53
Látom elég régen érkezett hozzászólás!de megpróbálom hátha kapok friss hozzászólást! Azoktól szeretnék kérdezni ,akik szoptatás mellett adatták be. Megbíztam az orvosomban,de azóta nagyon sok rosszat olvastam az injekcióról! Iszonyatosan féltem a babámat! Kérem írjon, aki szintén beadatta!!
2011. okt. 23. 17:42

DEPO-PROVERA szuszpenziós injekció (3 hónapos fogamzásgátló) ÜRES DOBOZÁRA ÉS A BETEGTÁJÉKOZTATÓjára lenne szükségem.


Ha neked van vagy lesz ilyened, kérlek ne dobd el a dobozát és a leírást, mert valamennyit fizetnék is érte!


Csak az üres doboz és a betegtájékoztatóra lenne szükségem! (Szakdolgozat)


Budapesti vagyok, itt tudnám átvenni személyesen. Elérhetőségem: pro2011@citromail.hu

2011. ápr. 23. 16:39

Neeeeee.A tejtermelésre momentán nem volt hatással de mai napig kb 20 napos a ciklusom.1.5 éve kaptam egyet.Gondoltam kipróbálom.Mai napig nyögöm.

Minden volt amit bujuli elmondott.íha nem barnáztam véreztem.Libidóm a béka segge alatt.

2011. ápr. 22. 20:53

Nálam kb. fél év alatt állt helyre a szervezetem. Utána fél év alatt jött össze a babánk.

A párommal elhatároztuk, nem lesz kistesó, így csak a védekezést kell megoldanom.

2011. ápr. 22. 18:18
Jaj, bocs, most látom, hogy te már használtad, akkor felejtsd el, amit írtam, a tejtermelést nekem sem csökkentette.
2011. ápr. 22. 18:17

Én személy szerint nem ajánlom. 3 évvel ezelőtt kettőt vettem be, azóta sem állt helyre a peteérésem., ami menstruáció után 8 nappal jelentkező, 4-5 napig tartó barnázásban mutatkozik meg. Plusz: azt írja, abbahagyása után 4 hónappal jelentkezik a menstruáció. Nekem 11 hónapra rá jelentkezett, azóta tart ez a hülyeség. Plusz: libidóm nulla volt, amíg a hatása alatt voltam, kb. fél év, a férjem ki volt bukva - érthető...

Ez a szer gyakorlatilag leállítja a petefészek működését. Persze, ez csak az én tapasztalatom, én is olbvastam ilyet is olyat is...

2011. ápr. 22. 17:47

Kisfiam 1 éves és 4 hónapos. Az anyatej számára nem táplálék csak mellékes. Éjszaka és déli altatáskor szopizik, így alszik el. Terhesség előtt használtam ezt a fajta fogamzásgátlót, és nálam bevált. Szerintetek hogyan hat a babámra? A doktornő szerint max. kevesebb lesz vagy megszűnik az anyatej termelődése.


Az interneten ezt találtam:

A Depo-Provera nem gátolja az anyatej termelődését, így szoptató anyák alkalmazhatják, bár a csecsemő számára jobb, ha a szülést követő első néhány hétben az anyatej nem tartalmaz gyógyszert, beleértve a Depo-Proverát is.

2011. ápr. 22. 17:42
Depo Provera fog.gátló injekció szoptatás mellett. Véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook