Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Deja-vu érzés fórum

Deja-vu érzés (beszélgetős fórum)


21. haaeen
2009. jan. 27. 20:29
nekem ha deja-vum van, mindig arra gondolok, hogy jó helyen járok az életemben, jó "úton" vagyok, mert ezt egy mérföldkőhöz hasonlítom.
2009. jan. 23. 08:02
Én csak valaki hiányának definiáltam, akit a legeslegjobban szeretek és szerettem mindig is.. aztán akkor jött a hihetetlen felismerés, hogy ez valami más, több annál, amikor olyankor is éreztem, amikor az a személy közvetlenül mellettem volt...
2009. jan. 23. 07:56

Kicsi koromban sok deja-vu élményem volt.. aztán eltűntek. De szeretnék még-még belőle.. remélem lesz!!

Aztán volt egy másik, még furább és az még sokkal többször fordult elő, de ennek nem tudom a nevét.. bár én adtam neki nevet, de azt még soha senkinek nem mondtam el.. itt se fogom:) de a lényege, hogy látszólag teljesen indokolatlanul, sőt főleg olyan szituációkban, amikor (mondjuk) boldog az ember, minden rendben körülötte, szeretik, jókedv-öröm.. hirtelen rátör egy nagyon-nagyon rossz, megmagyarázhatatlan érzés.. hasonlít a deja-vu-re, de nem az.. kicsit kívülről tudod nézni magad, de nem teljesen.. és annyira rossz, hogy bele akarsz halni.. nagyon.. egyfajta hiányérzet.. nagy-nagy szomorúság és hiány.. szinte fizikailag fáj, vagy legalábbis rosszul vagy.. de a világon semmi rossz nem történik közben, ami megmagyarázná.. sőt. Aztán ahogy jött, úgy eltűnik egy villanás alatt az egész.. Nagyon-nagyon érdekes. Átélni borzasztó, mégis vágyom rá újra.. ilyen is kicsi koromban volt.

Ti ilyet éreztetek???

2008. dec. 29. 13:06
Velem is sokszor előfordúlt már kiskoromtól :-)nagyon érdekes dolog!!
2008. dec. 29. 13:00
Velem is fordult már elő ilyen. Az ismerős helyek előző életek tapasztalataiból származhatnak. De az ismerős helyzetek szerintem inkább intuítiv képességeinkkel vannak kapcsolatban. Számos információt tárol az agy. Lehet, hogy előtte már megálmodtuk, és ezt generálja át a valós életbe. Vagy csak arról lehet szó, hogy kaptunk egy bepillantást jövőbe vagy múltba? Nekem nem ijesztő, inkább mosolygok belülről. Jó tudni, hogy kapunk néha jeleket odafentől.
2008. aug. 9. 11:40
Többször éreztem már én is,kicsit ijesztően rejtélyes :o
2008. ápr. 25. 09:35
Velem is sokszor előfordul :)
14. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 10. - 98b468bba8)
2008. ápr. 24. 20:38
Nem múlik el 25 éves korban vagy utána. Velem gyakran megtörténik és már 2x25 is elmúltam. Olykor egy illat idézi fel vagy egy villanás. A múltból? Vagy a jövőből? Ki tudja. De érdekes.
2007. dec. 27. 23:14
Nekem is volt már ilyenem,és a barátnőm azt mondta ,hogy ilyenkor esélyt kapunk a sorstól,hogy valamit megváltoztassunk!Hát van benne valami
2007. szept. 26. 19:07
És ha eszembe jut, össegezni fogom ezeket a deja-vu érzéseket, hogy kikövetkeztessem belőlük, milyen életem lehetett előző életemben. :)
2007. szept. 26. 19:06
Nekem nagyon sokszor van ilyen érzésem. És annyira élvezem. Mindig elgondolkodtat, vajon miért lehet. Egyszer csinálok valamit pár percig és érzem, hogy én ezt már csináltam egyszer, úgyanígy, ebben a formában. Pedig tudom, hogy előtte még én ezt nem csináltam. Tehát ezt nem ebben az életben csinálhattam, hanem egy másikban. :)
2007. szept. 26. 13:43
Állítólag 25 éves kor felett elmúlik, vagy ritkábban lesz. Ez érdekes, mert akkor lehet valami előző életes alapja...
2007. szept. 8. 08:02
el nem tudom képzelni, hogy milyen lehet ez az érzés, nekem még nem volt :o
2007. aug. 23. 01:31

Igen, többször is volt ilyen érzésem. Sőt, a legemlékezetesebb, hogy még esküvő elött álltunk, és azt álmodtam, hogy egy két-három év forma körüli szőke kék szemű kisfiú fut felém kitárt karokkal egy keskeny járdán. Melegítőnagdrágban, hózentróglival, kockásingben...

Esküvő után szinte egyből kismama lettem.

Három éves volt a fiam, amikor ez a pillanat bejött, melegítőnadragban, hózentróglival, kockásingben, kitárt karokkal :D a lábam is megremegett, hogy hiszen ezt álmodtam, pedig arra az időre már szinte el is felejtettem...

félelmetes. De már máskor is volt hasonló, csak apróságokban. Egy-egy mozdulat, egy-egy pillanat erejéig...

2007. aug. 22. 17:37
Jó néhányszor volt már nekem id Deja vu-m!:D Az első, amire vissza tudok emlékezni 1. osztályos koromban volt. Már nem emlékszem pontosan a történetre, csak arra, hogy egy "babos" kendő volt benne. Egy másik gyerek felkötötte valaki nyakára vagy fejére.... Valami ilyesmi, de ott, akkor azonnal TUDTAM, hogy ez már megtörtént velem egyszer!:D Azóta számtalan ilyen esezt volt! Mindenképpen elgondolkoztató ez a dolog....
2007. ápr. 12. 15:09
Néhányszor velem is előfordult. Nagyon különleges dolog. Ugyanaz a dolog történik meg veled, ami néhány másodperccel azelőt lezajlott a fejedben.
2007. ápr. 4. 13:55
Nagyon sokszor ateltem mar ilyesmit.Pl.egy beszelgetes alkalmaval,tudtam mit fog a masik mondani...olyan megfoghatatlan,furcsa erzes,szinte abban a percben tudtam hogy ez mar megtörtent velem.A kepzeletemben vilagosan latok egy kis takaros hazikot,magas faval elötte,sövenykeritessel,de nem tudom hova tenni mert igazabol meg nem lattam.Valami megis köt ehhez a hazhoz,mert olyan jo erzes fog el ha erre a hazra gondolok.Egy ismerösöm hipnozissal vissza akart vinni a multamba,de mert tudja-mert sokszor mondtam neki-hogy szivesebben elnek egy mas korban,azt mondja felö hogy nem akarnek visszajönni,mert ott boldogabb voltam.
2007. ápr. 4. 13:33
Nekem is volt már ilyen pillanatom.Ezért valahol egy kicsit hiszek talán a lélekvándorlásban.Lehet, hogy igaz?
3. gota
2007. ápr. 4. 13:11

Nekem ilyenkor az jut eszembe, hogy ezt már megálmodtam. Nekem nagyon sokszor van ilyen.

De hogy miért, arról fogalmam sincs...

2. Effi
2007. ápr. 4. 12:46
furcsa, dolog megis tortent mar velem ilyen, es veletek?
1. Effi
2007. ápr. 4. 12:42
A déja-vu egy nagyon misztikus dolog. A déja-vu az az érzés, amikor úgy érzi az ember, hogy az ami éppen az adott pillanatban történik vele, az mintha emlékeztetné egy pontosan ugyanolyan pillanatra, tehát mintha már egyszer átélte volta az adott pillanatot pontosan ugyanolyan formában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook