Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Debreceni idős emberek barátságát keresem /beszélgetős fórum) fórum

Debreceni idős emberek barátságát keresem /beszélgetős fórum) (beszélgetős fórum)


13. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Icu 76)
2023. jan. 10. 14:12
Nem fognak egyetlen megnyitott fórumot sem törölni, amíg Hoxa a Hoxa, az addig bárki által elérhető lesz. Ez is, a másik is, és mindegyik, ami egyszer megnyitásra került.
12. Icu 76
2023. jan. 8. 18:05
Töröltetni szeretném ezt a fórumot,mert már nem aktuális! Megtaláltam,akit kerestem!
11. Icu 76
2022. jún. 29. 15:24
Ilyen könnyen megy a valóságban,csak hát én netes partnerekre várok.És sokra!
10. Icu 76
2022. jún. 29. 15:22
Tegnap leültem Szabó Magda mellé,ott üldögélt egy korombeli.Máris elkezdtünk ismerkedni.Kiderült ő 78 éves.10 éve jött át Romániából.Két óra hosszat szóval tartott,én csak hallgattam.Vasárnap találkozunk ...ugyanott.
2022. jún. 27. 12:46
Még arról szeretnék írni,hogy én szeretem,ha mindenütt vannak ismerőseim,ahol találkozhatok velük.Ez,jól látjátok,könnyebben megy,de a netes ismerkedés nagyon nehéz dió.
8. Icu 76 (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2022. jún. 26. 22:30
Kedves Vigyefene! Igazad van,semmit se szabad elhamarkodni.Hátha mégis szerencsém lesz!
2022. jún. 26. 13:39

A Főtéren nem vagyok olyan gyakran,mert vidéken lakom.A netnek meg állandó látogatója vagyok.A netes ismerkedést jobban kedvelem.Mindenesetre elvettétek tőle a kedvem.Annál is inkább,mivel már én is észrevettem,hogy ez nem fog sikerülni.


Akkor nem marad más hátra,kérem ennek a fórumnak a megszüntetését!

6. vigyefene (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2022. jún. 26. 11:05
Már többször akartam ugyanezt írni.
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Icu 76)
2022. jún. 26. 11:03
Szia Icuska! Ha kifejezetten debreceni beszélgetőpartnert keresel, lehet hogy a főtéren hamarabb találnál mint itt. Mint már találtál is. Biztos van itt is néhány 70-en felüli, csak nem biztos hogy debreceni, netkedvelő és életvidám. De ha a főtéren tudtok személyesen találkozni miért fontos a netes kapcsolat is? Persze te tudod mi a célod, én meg sok sikert kívánok a további ismerkedéshez.
2022. jún. 26. 10:47
Ha már elkezdtem,folytatom a monológomat.Hátha így jobban észrevesz valaki.Nem létezik,hogy ne lenne itt 70 éves,hisz mint írtam is már,délutánonként tele van a Főtér, beszélgető partnerre lesnek.Csak itt nincs senki?
2022. jún. 25. 21:32
Azt kihagytam,pedig fontos,hogy mind a 3 új ismerősöm 70 éven felüli.Ez a korosztály is vágyna még egy kiadós beszélgetésre.Elmondásuk és saját tapasztalatom szerint a családnak nincs ideje ránk.Jó lenne nekünk is elbeszélgetni valakivel.
2022. jún. 25. 21:23
Sokszor vagyok Debrecenben,ha van időm üldögélek a Főtéren,és ilyenkor ismerkedek is.Az utóbbi napokban 3 ismerősöm lett.Beszélgetés közben kiderült,hogy sokan vannak,akik szeretnének barátkozni,ismerkedni.Csak az a gond,hogy nincs internetük.Mivel én vidéki vagyok,arra gondoltam,hátha olyanra is ráakadok,akivel a neten beszélném meg a találkozásunkat.Ezért indítottam el ezt a fórumot.
2022. jún. 4. 20:01
Májusban töltöttem be a 77. életévemet.Olyan hasonló korúval beszélgetnék,barátkoznék szívesen,aki netkedvelő,életvidám,és még nem érzi magát olyan idősnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook