Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Debrecenben tudnátok ajánlani kozmetikust, csúnya arcbőr kezelésére? fórum

Debrecenben tudnátok ajánlani kozmetikust, csúnya arcbőr kezelésére? (tudásbázis kérdés)


2020. szept. 16. 16:19

Én első sorban belül vizsgálódnék. Labor: laktóz, gluténérzékenység vizsgálat és hisztamin se ártana. Ezeket nézesd meg! Minden belülről fakad. Ha belefér, akkor egy táplálkozási tanácsadó is segíthet megfelelő étrendet összerakni. De Te magad is utána olvashatsz sok dolognak. Én megpróbálnám kerülni a tejet, tejtermékeket. Hidd el, hogy már azzal is tisztább lehet a bőröd.

Női hormonokat is megnézethetsz laborban, mert lehet a hormonok borultak fel, és ezért olyan az arcod. Kitartás! Van megoldás. :)

2020. szept. 16. 13:08
Egy jó bőrgyógyászt keress inkább; jobb is, olcsóbb is.
2020. szept. 16. 12:58
Sziasztok! Tudnátok ajánlani valakit? Nagyok a pórusaim, sok a miteszerem. Zsíros, nagyon csúnya az arcbőröm. Kit tudtok ajánlani nekem jó szívvel, aki biztosan rendbe rakja az arcom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook