Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Debrecenben hol lehet bowlingozni? fórum

Debrecenben hol lehet bowlingozni? (tudásbázis kérdés)

2012. júl. 8. 20:44

Szia!


Igen, a Campusnál (Kassai út) jobb a bowling, mint a Malomparkban.

A Roncs kiülős (is), nagyon sok ember elfér ott. Viszont nagyon sokat kell sorbanállni italért.

Azért egy próbát megér. :) Én egyszer voltam csak ott, egy évben max. 1x jelenek meg ilyen helyen :D

És igen, a Hal közben vannak egész jó helyek, de ezek szintén csak kiülősek.

Vagy jó a Carpe Diem teázó a kis sétáló utcán, ha másféle szórakozásra vágysz. Amit még én szoktam: néha elemegyek az Apollo moziba, ott vannak normális, nem tengerentúli filmek!

2012. júl. 8. 20:33
Campus hotelben is van bowling.
4. bnorika83 (válaszként erre: 3. - Csillubaba)
2012. júl. 8. 20:19

A Roncs bár nagyon felkapott, én nem voltam még. Az tény, hogy elszívja a többi helyről a vendégeket, nagyon népszerű. Ott vannak koncertek is egyébként. Kaja nincs.

A Deepben szerintem egy 30-as öregnek számít. Meg az disco. Én jövőre leszek 30, de már évek óta nem járok ilyen helyekre, annyira tinik vannak. Ahova meg nem tinik járnak, pl. Chicago, azt meg Ötye klubnak nevezzük, mert oda elvált nők meg 50-esek járnak. És nem jó a zene sem, ha csak nem szeretitek ha lagzis zenekar Neoton meg Zoltán Erika számokat játszik. Ha szeretitek, akkor viszont az a nektek való hely!

3. csillubaba (válaszként erre: 2. - Bnorika83)
2012. júl. 8. 20:02
arról a roncs bárról( a neve ez) tudsz valamit vagy a DEEP-ről? Vagy ezek zenés helyek?
2012. júl. 8. 19:55

Aktív Sportközpont (Malompark)- Bowling.

Szerintem a Piac utca közepén és a Simonffy utcán a kiülős helyek jók és igényesek. A Nagyerdőn van még a Krúdy étterem mi szeretjük szép terasza van.

Discot nem is tudnék mondani az nincs jó.

2012. júl. 8. 19:49
Továbbá milyen jó helyek vannak harmincasoknak? nem dizsi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook