Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben a Kenézyben melyik nőgyógyászhoz érdemes menni? fórum

Debrecenben a Kenézyben melyik nőgyógyászhoz érdemes menni? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 23. 20:00

Én mind a 2 gyermekemet Dr. Boros Miklós főorvosnál szültem. Nagyon meg vagyok vele elégedve, szakmailag és emberileg is. Én Sátoraljaújhelyből járok hozzá. (ő volt a dokim, mielőtt elköltöztem Debrecenből) Sajnos -talán- jövőre nyugdíjba megy. :(

Nem tudom kihez fogok járni utána, Dr. Demeter Miklóst ajánlották nekem!

2009. jan. 6. 11:48

en Kiss adjunktussal szultem 2008 nov. 26an, o volt a terhesgondozom is.

Nagyon meg voltam vele elegedve.

Pont szabadnapos lett volna amikor szultem, de bentmaradt szegeny ugyelet utan...

Barmit meg lehet vele beszelni.

A kovetkezo gyerkocot is vele fogom szulni, ha minden igaz...

2008. dec. 2. 09:00

Én lassan két éve járok Szikszai Péterhez és nagyon meg vagyok vele elégedve. Velem mindig kedves és emberséges. Minden kérdésemre válaszol. Tény a stílusa nem mindenkinek jön be, de a nőgyógyászok azok akik leginkább megosztják az embereket. Nekem Kiss Ferenc nem jön be. Én meg a Klinikában csalódtam nagyot és ezért választottam Kenézys orvost.

Jutka, te hova valósi vagy, hogy azt írod, hogy a városkádban divat nála szülni?

2008. júl. 23. 15:14
Én meg Nyíregyházát javaslom inkább,mert Debrecenben nagyot csalódtam!Mivel nem arról szól a kérdés,hogy kit nem javasolnánk,így nem is írok nevet!Talán privibe,ha érdekel...Ha lesz tesója a lányomnak,nem megyek Debrecenbe az tuti!Most keresek,Én is Nyíregyen,egy figyelmes,aranyos dokit!Sok sikert Neked is!:)
2008. júl. 23. 14:29
Javaslom neked Dr. Halasi főorvost, Dr. Boros főorvost ők a családunkban beválltak, jó orvosok, tapasztaltak a Kenézyben, ha már nyugdíjba mentek volna akkor a Dr. Kiss Ferencet.
10. belle
2008. febr. 12. 09:05
Én is Inkább a klinikát javasolom! Ott is Dr. Sápy Tamást mert ha bármi gond van ő meddőség terén is tud segíteni.
9. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 8. - K.timike)
2008. jan. 16. 21:32
én is amondó vagyok:)
2008. jan. 16. 19:13
Inkább Klinika,ha már választani lehet(ne)...
2008. jan. 12. 10:20

egyébként nálunk dícsérik a városkámban Szikszait,mert itt "divat" nála szülni ahogy a védőnénim megjegyezte és ajánlatos...szóval negyon unszimpatikus nekem,de szülésnél azt mondják rendes....

Én Szomolyához jártam valamikor,őt sokan nagyon dícsérik...ha nem váltok intéézményt nála szültem volna....

2008. jan. 12. 10:20

egyébként nálunk dícsérik a városkámban Szikszait,mert itt "divat" nála szülni ahogy a védőnénim megjegyezte és ajánlatos...szóval negyon unszimpatikus nekem,de szülésnél azt mondják rendes....

Én Szomolyához jártam valamikor,őt sokan nagyon dícsérik...ha nem váltok intéézményt nála szültem volna....

2008. jan. 12. 10:20

egyébként nálunk dícsérik a városkámban Szikszait,mert itt "divat" nála szülni ahogy a védőnénim megjegyezte és ajánlatos...szóval negyon unszimpatikus nekem,de szülésnél azt mondják rendes....

Én Szomolyához jártam valamikor,őt sokan nagyon dícsérik...ha nem váltok intéézményt nála szültem volna....

2008. jan. 11. 18:31
Én pedig a Klinikát ajánlom:))
2008. jan. 11. 17:01
Dr. Halassy György főorvost ajánlom, nála szültem három éve, és bármi nőgyógyászati problémám van, mindig hozzá fordulok. Szimpatikus, megnyerő, barátságos ember, orvos. Én őt ajánlom!
2008. jan. 10. 22:09
Én Dr Boros Miklós főorvost ajánlanám! Én is hozzá járok, és nagyon megvagyok elégedve vele! :)
2008. jan. 10. 21:24
Debrecenben a Kenézyben melyik nőgyógyászhoz érdemes menni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook