Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Daganat van a hüvelyemben. Volt bárkinek hasonló? fórum

Daganat van a hüvelyemben. Volt bárkinek hasonló? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. aug. 5. 08:15
Gyógyulást kívánok neked Anita.
8. anita.87 (válaszként erre: 7. - Bözsi néni)
2019. aug. 5. 00:02
Persze fogok meg vele beszelni. Pszichologus hat nem tudom, annyira azert erzem magam erosnek, hogy ne omoljak ossze. Az a lenyeg, hogy meggyogyuljak mas nem, az mellekes, hogy lehet megcsonkitanak. Aztan ha megis gyengenek erzem magam barmikor kereshetek
7. Bözsi néni (válaszként erre: 6. - Anita.87)
2019. aug. 4. 23:03

Az orvosod nem mondta el? Szerintem mindenképpen kérdezd meg tőle, hogy fel tudj rá készülni lelkiekben is. Talán - ha ez ennyire komoly műtét - pszichológus segítsége sem ártana.


Gyógyulást és sok erőt, kitartást kívánok neked!

6. anita.87 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. aug. 4. 22:37
Hat nem igen... Most ezt pontos stadiumra nem tudom, beosztasra. Annyit tudok, hogy radikalisan ki kell venni mindent, a mehemet biztosra tudom azt el is tudom kepzelni, aztan a huvelyt is bar azt mar kevesbe tudom, hogyan, itt a cikkben a szemeremtestrol is volt irva, azt most hat nem tudom, de konnyen el tudom kepzelni, hogy a radikalisban es a mindenben benne van ugyis ott van a huvely mellett. Meg igy amit nehez elkepzeljek ha ezeket mind kiszedtek mi lesz osszevarnak es ahol eddig a nyilas volt nem lesz semmi csak egy vagas vagy hogy, tovabba a hugycsovel mi van az is kozvetlen a huvely mellet van. Nehez ezt elkepzeljem mire szamitsak.
5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Anita.87)
2019. aug. 4. 17:12

A 'radikális' jelző nem sok jót takar.

[link]

4. anita.87 (válaszként erre: 3. - Papája)
2019. aug. 4. 14:21
koszi :)
2019. aug. 4. 14:12

Szerencsére nincs saját tapasztalatom, de itt sok hasznos tudnivalót olvashatsz.

Jó egészséget kívánok.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2019. aug. 4. 13:20
Barki akarmit tud ilyen dologgal kapcsolatban, szivesen fogadom. Akar barmi info ami hasznos lehet, akar tapasztalat, tortenet, akarmi.
2019. aug. 3. 23:55
A huvelyemben van daganat. Radikalis mutetre van szuksegem, nem igazam tudom elkepzelni hogy ez mit es hogy takar. Es mit jelent ez hosszutavra nezve. Kisse felek... Nem egy gyakori betegseg, barkinek volt valami tapasztalata ilyesmivel kapcsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook