Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hüvelyemben találtam valamit, lehet polip vagy rák? fórum

A hüvelyemben találtam valamit, lehet polip vagy rák? (beszélgetős fórum)


15. Hanka101 (válaszként erre: 14. - Muszki)
2020. máj. 14. 12:37

Szia Muszki!!


Örülök, hogy elmentél és megnyugodtál. Ezért is jó tanács, ha valami nem odavalót érez valaki MENJEN ORVOSHOZ.

És igenis ismerni kellene minden nőnek a saját testét.

14. muszki
2020. máj. 4. 15:28
Kedves Válaszolók! Ma voltam az orvosomnál, szerencsére újra rendelhetnek a magánrendeléseken. Szóval jol gondoltam, az nem a méhszájam volt, hanem egyfajta nyálkahártya burjanzás, más néven hüvelyi polip. Kb 1 cm nagyságú. Orvosom egyelőre nem javasolta az eltávolítást, mert nem okoz panaszt, ha azonban vérezne vagy fájna, akkor kisműtét keretében eltávolítják majd. Fél év múlva kell kontrollra mennem. Ez is jól mutatja, hogy el kell menni orvoshoz, ha találtok valamit. Viszont nagyon fontos, hogy ne intézzük el annyival, hogy az a méhszájad, azt se tudod, milyen a tested, ne nyúljálj oda stb. Az orvosom szerint nagyon is jól tettem, hogy ezt megtaláltam és elmentem hozzá, mert lehetett volna súlyosabb dolog is.
13. muszki (válaszként erre: 10. - Df1e1c376c)
2020. márc. 31. 15:07

Nos, nagyon jó, hogy ismeretlenül idiótának nevezel. Remélem, te (vagy valamely szeretted) sosem fogod átélni azt, hogy csomót fedezel fel bármelyik testrészeden és utána kétségbeesve szeretnéd kideríteni, hogy mi is lehet az. Nem először nyúltam fel magamnak, hiszen ezért tudom, hogy a méhszájam hol van. De nagyon jó, hogy a szövegértésed eddig terjed. Attól, hogy nem szokásom a rendszeres hüvely vizsgálat, még tudhatom, mi hol van rajtam, ismerhetem a testem. A hozzászólót nem kioktatni akartam, csak jeleztem, hogy sajnos ez nem a méhszájam lehet.

Egyébként az orvosom akkor fogadna, ha véreznék, viszont jelezte, hogy amint lehet, rögtön foglaljak időpontot, mert az ilyen panaszt nem lehet figyelmen kívül hagyni, ő is polipra gondol első körben. Az értelmes hozzászólásokat nagyon köszönöm, főképpen az utolsót. Sokat segítettél! :)

2020. márc. 31. 12:38

szia Muszki!!


Lányomnak volt cisztája, az orvosa azonnali műtétet ajánlott még szerencsénk, hogy a fiam ill, az ő bátyja nógyógyász és írt neki Norcolut tablettát, amitől felszívódott a ciszta és nem kellett műtét.

Ha meg polip , akkor a fiamtól tudom, azonnal lecsíphető, ha a méhszájon van.És az is mindenképp jó indulatú.

11. selena78 (válaszként erre: 10. - Df1e1c376c)
2020. márc. 31. 12:08

Jesszus, neked mi bajod van? Mitől lenne idióta valaki, aki megrémült valamitől, amit érzékelt ott, ahol az ő tudomása szerint nem kellene ott lennie? És tanácsot kér egy női oldalon, hátha valaki tud segíteni.


Hát te nem tudsz, de azért miért kell sértegetni a másikat?

10. df1e1c376c (válaszként erre: 5. - Aszparagusz)
2020. márc. 31. 11:51
Ha hulye, akkor fogad minden idiótat, aki most először nyúlt a puncijaba, és megijedt. Arról nem is beszélve, a 9. hozzászólásban milyen okosnak irja le magát.
9. muszki (válaszként erre: 8. - Voros.orchidea)
2020. márc. 31. 11:43
Nem a méhszajam az biztos, mert azt is érzem, de ez egyértelműen mellette van. Tudom, hogy sokan nem tudják, hogy a dió nagyságú pukli az, de én igen. Viszont ez a valami amellett van és kb borsónyi méretű.
2020. márc. 31. 11:13
Egyszer én is éreztem ilyesmit, a dokim megvizsgált, és azt mondta, az simán a méhszáj. Persze nem tudom, te mit érzel, milyen dolog van ott, de nekem csak ennyi volt.
2020. márc. 31. 08:51
Sajnos az orvosom nem tud fogadni a koronavírus miatt. De azt mondta, hogy ha nem okoz panaszt, akkor elméletileg lehet ezzel várni kicsit. Továbbra is kíváncsi vagyok azokra, akik találtak hasonló dolgot, esetleg polipjuk volt, mert még mindig félek kicsit.
6. muszki (válaszként erre: 5. - Aszparagusz)
2020. márc. 30. 15:34
Írtam neki egy emailt, nagyon félek. Várom a válaszát. Tudom persze, hogy itt ti nem tudjátok megmondani, hogy mi ez, de ha esetleg valakinek volt hasonló, kicsit megnyugtatna, ha hallanék ilyet. :)
5. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Muszki)
2020. márc. 30. 14:14

Mindenképp írj az orvosodnak.

Itt nem fogjuk tudni eldönteni, hogy mi lehet az elváltozás.

Ha lelkiismeretes fogadni fog.

2020. márc. 30. 13:18
Tulajdonképpen azért is parázok, mert lehet ez mindig is ott volt és tök normális, csak még eddig sosem nyúltam fel odáig. Gondoltam rá,hogy írok az orvosomnak egy emailt,de nem fog hülyének nézni?
3. muszki (válaszként erre: 2. - Vivo44)
2020. márc. 30. 11:57
Szia! Neked esetleg volt/van hasonló?
2020. márc. 30. 11:56

Szia.

Nem, nem számít annak.

2020. márc. 30. 10:50
Sziasztok! Intim kelyhet szeretnék használni és első használat előtt gondoltam, felnyúlok (megfelelő kézmosás után), megnézem hova is kell tenni stb. A méhnyakam mellett, jobb oldalon találtam egy kis borsó méretű valamit. A hüvelyem hátsó falánál rögzült és el tudom mozgatni. Nem fáj,nem érzékeny, nem vérzik. Nem hólyagszerű, inkább olyan mint egy kis belógó bőr cafat. Nagyon megijedtem, mi lehet? Esetleg másnak is van? 2hónapja voltam komplex évi vizsgálaton és rákszűrésen, minden rendben volt. Esetleg 2 hónappal ezelőtt látta volna az orvosom, ha van ott valami gázos? Az orvosom most a vírus miatt csak sürgős eseteket lát el és a kismamákat, ez vajon annak számít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook