Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cysta ellen küzdés a Babáért fórum

Cysta ellen küzdés a Babáért (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. jún. 20. 09:36

Sziasztok!

Sajnos ilyen cysta dologban nekem is volt részem :( 1 évig jártam magán dokihoz tök feleslegesen,mert nem vette észre a cisztákat!Ezért nem jött össze a terhesség.Mert nálam nem egyröl volt szó hanem többröl.Mikor elmentem másik orvoshoz,elsö alkalommal megállapitotta hogy Pcos-es vagyok a sok ciszta miatt. :( Akkor nagyon elkeseredtem,mert erröl a betegségröl sok jót nem lehet hallani.Akkor kaptam gyogyszert,és rá 2 hónapra kellett orvoshoz mennem.Ugye mensim már január ota nem volt,és ez volt áprilisban.Május közepén mentem vissza az orvoshoz,és akkor kiderült babás vagyok,méghozzá már akkor 9hetes voltam.Az orvosom azt mondta a cystákat jol lehet kezelni,és teherbe is lehet esni mellette.Tehát nem lehetetlen a dolog.Én nem is gondoltam hogy babás vagyok,nem is mertem rá gondolni a sok cysta miatt :(

2011. jún. 20. 09:16

Sziasztok!


Én azt olvastam, hogy a cysta ellen jó a cickafarkfű tea..

7. Bogyesz1122 (válaszként erre: 6. - Gabcsi8080)
2011. jún. 20. 08:30
Bárcsak jutnánk el mi is odáig, hogy terhes legyek...akkor már nem érdekelne a dolog, hisz mint ahogy Te is írtad, a baba elnyomja a cystát.
6. gabcsi8080 (válaszként erre: 1. - Bogyesz1122)
2011. jún. 20. 08:28

Én anno nem tudtam, hogy cystám van és terhes maradtam.......doki műtött volna terhesen (12 hét előtt is és után is) de a kórházba rázták a fejüket ezerrel, hogy szó sincs róla.

Két rekeszes dupla falú cystám volt és nem kicsi de a terhesség előrehaladtával szépen csökkent és mire szültem híre-hamva sem volt.

5. Bogyesz1122 (válaszként erre: 4. - Geridina)
2011. jún. 20. 08:27

Huhh, tényleg túl lettél egy csöppet stimuzva... :o(

De a végeredmény a fontos :o)

2011. jún. 20. 08:25
Nekem a stimulálástól jött ki. Mind a kétszer túlstimuláltak. Egyik petefészkemben 26 db,. a másikban 25 db lett. és ebből a sokból összesen csak 5 db-ban talált petesejtet.
3. Bogyesz1122 (válaszként erre: 2. - Geridina)
2011. jún. 20. 08:19

De jó Neked.

De sajnos nekem a doki el sem akarja kezdeni, mivel ott a cysta és a stimus szereket magába szívná, nem tudná kifejteni a hatását.

Mist nézte 29mm....

2011. jún. 20. 08:16

Nekem most 8 éves a kislányom, a második lombik próbálkozásra jött össze. Az első inszemináció volt, a második lombik. A harmadiknál (amikor összejött), a petesejt leszívás előtt 2 nappal akkora cystám volt, hogy le kellett szívni. Hárman voltunk aznapra, és kettőnknek szívtak cystát. Annyit mondott a doki, hogy öröm az ürömben, hogy a cystával nagyobb esélyünk van. Hármunkból kettőnknek sikerült a baba. Ugye nem kell mondanom, hogy a másik csaj ki volt:)


Úgyhogy ne félj tőle, mert pontosan nem tudom, de a nyálkahártyára is hat valamilyen szinten, jobban elő tudott készülni, vastagabb volt, könnyebben beágyazódott.


Sok sikert kívánok neked!

2011. jún. 20. 08:03

Sziasztok,


Érdekelne, hogy cystával küzd-e más is rajtam kívül úgy hogy közben babát szeretnénk.A párom miatt csak a lombik jöhet szóba, de nekem meg állandóan ott a cysta, amelyet hiába szívnak le vagy laparral szednek ki a petefészkemből, mindig ott van. És ugye addig nem kezdődhet a stimuláció sem.

Érdekel a véleményetek illetve tapasztalataitok.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook