Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Praktikák kislány babáért fórum

Praktikák kislány babáért (beszélgetős fórum)


2013. júl. 2. 21:10

www.ciklus.hu

Itt be tudod állítani úgy a naptárat, hogy mutassa, mire van nagyobb esély az adott napon. :) Egyébként ovuláció előtt lány, alatta meg a közelébe eső napokon 50-50, utána meg fiú. Nekem legalább is ezt mutatta.

Úgyhogy én most el is távozom innen, mert a mai nap is lányos nap! ;)

2013. júl. 2. 21:03

Peteérés elött pár nappal kislányunk fogant.

De az is lehet, hogy rockfesztiválon kell szerelmeskedni:))

8. pakung (válaszként erre: 3. - Regin_a)
2013. júl. 2. 16:47
sermák 50/50% az hogy melyik nem fogan meg az időzítés függő , ja és a nő táplálkozásától is függ mert a táplálkozás befolyasolja minimálisan a hüvelyi flórát , és a hüvelyben sok sperma elpusztul a flórától is függ melyik nemű sperma marad életben
7. pakung (válaszként erre: 1. - Tercsi1)
2013. júl. 2. 16:45

nem vagyok anyuga , csak imádom a biológiát , szóval :

azok a hím ivarsejtek amelyek női kromoszómát hordoznak lassabbak de tovább élnek , a fius ivarsejtek , gyorsak de hamar elhalnak. A titok:

lányt akarsz ? peteérés előtt 1,5 2 nappal szeretkezz a pároddal , közvetlen peteéréskor ne, igy a fiús ivarsejtek odaérnek de még nincs pete, mire a lányok mennek addigra már meg lesz érve a petéd,

6. Carpediem* (válaszként erre: 1. - Tercsi1)
2013. júl. 2. 16:38

legegyszerűbb módszer: kiköltözni Osztrákokhoz!!!

Ott már engedélyezve van, hogy megcsinálják azt, hogy csak lányod legyen vagy csak fiad!!

Itt persze ez tilos, no de csak néhány kilóméter választ el, plusz letelepedés nah de az már aztán semmi.

5. szafaripók (válaszként erre: 3. - Regin_a)
2013. júl. 2. 16:01
Pont jót említessz. Neki van valami módszere, hogy hogyan lehet a hüvelyflórát lánysperma- ill. fiúsperma-baráttá tenni. Az sem tuti, de 50-50-ről 75-25-re áll az arány...
4. ccf0283561 (válaszként erre: 1. - Tercsi1)
2013. júl. 2. 10:21

az ovuláció környékén,előtte,utána akció ami tényleg "használ".

MI nem terveztük a nemét előre.Ha ovulációhoz közel vagytok együtt akkor lesz fiú,és valóban.Fiunk lett nekünk is.Úgyhogy ebben hihetsz :)

3. Regin_a (válaszként erre: 1. - Tercsi1)
2013. júl. 2. 10:17
Nem vagyok egy Czeizel Endre, de a fiu/lány kérdés a spermátol függ, ami meg "nőfüggetlen"
2. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Tercsi1)
2013. júl. 2. 10:17

Szex, szex es szex:)


3-bol 2 lany lett;))))

2013. júl. 2. 10:13

Kedves lányos anyukák, van akik bevetettek bármi praktikát annak érdekében hogy kislányuk legyen és végül lányt is szültek?

Persze legfontosabb az egészség és akkor sem leszünk elkeseredve ha újból fiunk lesz, de azért jó volna a kisfiunk mellé egy kislány is....

Hallottam már sokfélét ovuláció előtt hat nappal egészen ovuláció előtti 1-2napig szexelni, majd ovuláció után 4 nappal szexelni (azaz kihagyni az ovuláció körüli fiús napokat),Jónás naptár, kínai fogantatás naptár, kálciumban-magnéziumban gazdag étrend gyümölcsöket kerülve, ecetes hüvelyöblítés (ezt egyáltalán hogy kell kivitelezni?!)...stb

Kíváncsi volnék minden tapasztalatra mi vállt be,vagy épp ellenkezőleg mi nem vállt be. Előre is köszönöm a hozzászólásaitokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook