Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csomó a hónaljban, volt már valakinek?Jelenleg még szoptatok, de lehet, hogy ennek nincs hozzá köze. fórum

Csomó a hónaljban, volt már valakinek?Jelenleg még szoptatok, de lehet, hogy ennek nincs hozzá köze. (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 10. 13:06
a szoptatasnak ehhez semmi koze,menj el orvoshoz surgosen.
2011. nov. 5. 20:07

Sziasztok!


Évek óta epilálom a hónaljam. 1 hete találtam ott egy kis csomót.Nem foglalkoztam vele különösen.Ma is epiláltam és a kis csomó még mindig ott van!Lehet,hogy régi az epilátorom?Ja és holnap jön meg a mesim is.

Van ezeknek valami köze a csomómhoz? Amúgy nem fáj,ha nem piszkálom.

10. cd6a9ab8d5 (válaszként erre: 6. - MANCIKA123)
2011. febr. 17. 18:30
Minden oké Mancika?
2011. jan. 24. 09:01

Szia!


Engem is hívott már fel a nővérem ezzel, aztán kiderült, 2 nappal azelőtt borotválta a hónalját, nyilván már nem volt elég éles a borotva!

2010. aug. 22. 11:22

Nekem evekkel ezelott egyszer egy deotol duzzadt meg egy, miutan nem hasznaltam, elmult, majd a szoptatas elejen is megduzzadt ott valami, ugyanis ott is vannak tejmirigyek.

Szerintem probald meg a babat honaljtartasban is szoptatni, akkor pont onnan szivja elososorban a tejet es ne deozd magad azzal, amit megszoktal par napig, hatha nalad is hasonlo az ok.

Ha nem mulik el, mutasd meg orvosnak, de ezt amugy is tudod.

7. goldfish23 (válaszként erre: 6. - MANCIKA123)
2010. aug. 22. 10:59
Neked is!!
2010. aug. 22. 10:58
Remélem hogy igy lesz,köszi a nyugtató szavakat.Szép napot neked.
2010. aug. 22. 10:57
Ha szoptatsz azért nagy valószínűséggel köze van hozzá. Próbáld meg elmasszírozni. Ha pedig nem múlik, mutasd meg a háziorvosodnak.
2010. aug. 22. 10:56

En is iszonyat megijedtem, kicsit amugy is hipohonder vagyok, mar a sajat temetesem szerveztem, meg lattam magam kihullott hajjal:D


aztan anya mondta, hogy ne aggodjak. Bar amugy is korulmenyesebben tudtam volna dokihoz menni, mert Angliaban elek.


Ne parazz, menzesz utan nezdd meg ujra. nekem fokozatosan lett kisebb.

2010. aug. 22. 10:54
Köszi.megijedtem az ember hajlamos rosszra gondolni.Végül is meg kell jönnie a menszeszemnek jövő héten,lehet hogy az miatt van.
2010. aug. 22. 10:52
Nekem volt mar, se szerencsere elmult. Ne foglalkozz vele par napig, lehet, hogy valami kis duzzadt nyirokcsomo vagy ilyesmi, figyeldd meg par nap, egy het mulva. Nekem eltunt. Vagy pl neha elofordulhat, hogy menzesz elott megduzzad a nyirokcsomo, nekem is menzesz elott volt ilyen.
2010. aug. 22. 10:50
Csomó a hónaljban, volt már valakinek?Jelenleg még szoptatok, de lehet, hogy ennek ninics hozzá köze.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook