Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dezodortól nyirokcsomó gyulladás hónaljban? fórum

Dezodortól nyirokcsomó gyulladás hónaljban? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 7. 09:52
Érdemes lenne áttérni a síma vizes lemosásra reggel-este. Legyen elég az az illat, amit a vízbe teszel. Nagyobb meleg esetén a 2-3 dl vízbe néhány csepp citrom. Ennyi. Ezzel csak áttörölni. Nem fogsz magad után kondenzcsíkot húzni, és az illat a verejtékkel együtt nem produkál olyan szagot, hogy a görény könyörögne a receptért.
13. syl29
2013. márc. 7. 08:50

Igen, sajnos rengeteg káros vegyszer, anyag van lassan szinte minden kozmetikumban! :(

Azt hiszem talán még az is közrejátszhatott, hogy hétfőtől kezdtem új tusfürdőt használni, tegnap új hónaljdezodor...

2013. márc. 7. 08:29

Előfordul, hogyne, főleg ha éjszakára is teszel fel, amitől nem tud a hónaljad sem levegőzni.

A lényeg, hogy alkoholmentes és illatmentest érdemes használni.

Éjjelre eltömíti a pólusokat, nekem kellett pár nap, míg begyulladt, de azóta éjjelre nem használom.


Addig is érdemes, míg a viszketés és a vörösség elmúlik, babapúdert használni, pont jó és elég is :)

2013. márc. 7. 08:24
Alumínium tartalmút egyáltalán ne hasznâljatok. Rákkeltő. Erősen.
10. syl29
2013. márc. 7. 08:06

Köszönöm Ancsa 37!

Abba is hagytam, meglátjuk, hoz-e javulást, ha nem használom. Ha esetleg nem fog elmúlni pár nap múlva sem, megmutatom orvosnak.

Elég durva, hogy ilyen betegség lehet a hónalj stifektől! :(

Talán ezt a Clinique márkát én is kipróbálom! :)

2013. márc. 7. 07:58

Egy nap rövid idő, hogy begyulladjon a nyirokcsomód-mindenesetre hagyd abba azonnal-és egy ideig ne használja semmilyen izzadásgátlót!


Nekem is lett sipolyom a hónaljstifttől- a szőrtüszőt eltömíti, begyullad-meg kellett műteni. A karomat hetekig nem tudtam felemelni utána, soká gyógyult és nagyon fájt.


Clinique márkát használok azóta-ezt doki ajánlotta. Antiallergén-illat és tartósítószermentes. Nagyon jó-igaz, picit drága de nagyon soká elég. Azóta semmi bajom!

2013. márc. 7. 07:31
Bea0124 semmi gond! :)
2013. márc. 7. 07:26
Bocsi nem ide akartam csak kisfiam meglökött és észre se vettem hogy átlépett :-D
2013. márc. 7. 07:25

Tegnap is és ma is volt róla szó a tv-ben.

Nem lenne rossz.

Csak ugye először kell számla és utána fizetik.Tesóméknál megvolt a pénz és utána kellett a számla anno.

5. secret! (válaszként erre: 2. - Syl29)
2013. márc. 7. 07:19
Igen, hogyne, korábban a secret nevű deótól lett nekem, apukámnak!!!!!, mivel ő is kipróbálta, mert férias védelem nőknek, volt a szlogen, is duzzadt nyirokcsomója, a kukába ment is a deo. Nagyon is előfordul!!! Dobd ki!
4. syl29 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. márc. 7. 07:17
Igen, tegnap reggel kezdtem el használni, este letusoltam és utána kezdődött.
2013. márc. 7. 07:14
Egy nap alatt?
2013. márc. 7. 07:11

Sziasztok!


Tegnap kezdtem el használni egy új hónalj dezodort, de mostanra az egyik oldalon a hónalji nyirokcsomóknál érzek fájdalmat és egy picit viszket, duzzanat vagy csomó nincs.

Elképzelhető, hogy az új fajta dezodort váltotta ki?

2013. márc. 7. 07:10
Dezodortól nyirokcsomó gyulladás hónaljban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook