Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csökkent szenvedély a párunk iránt... fórum

Csökkent szenvedély a párunk iránt... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
305. 129ec81188 (válaszként erre: 304. - K.né)
2009. okt. 20. 13:01
Neki, vagy nektek?
304. K.né
2009. okt. 20. 12:59

Fél 12 óta szunyál a picikém (13kg 16dkg, méghogy pici...), remélem jó kedve lesz, mert a délelőttünk elég semmilyen volt... Na jó, az én kedvem se rózsás, kinézek az ablakon és sírhatnékom van.

Mi legyen a vacsi? Örök dilemma... :-/

303. tnde
2009. okt. 20. 11:49
Szerintem most mindenkinek ilyen kedve van.
302. 129ec81188 (válaszként erre: 301. - K.né)
2009. okt. 20. 11:48
Csodálkozol? Ilyen sz@r időben?
301. K.né
2009. okt. 20. 10:07

Sziasztok! :-)

Nincs nagy baj, csak van egy kis informatikai problémám. Nyitottam neki egy fórumot, de nem túl nagy az aktivitás ott, ezért gondoltam arra, hogy itt is megkérdezem.

Jól van mindenki? Kinek hogy telt az este és az éjszaka?

Nálunk kb. hajnal fél 3-ig volt szunya, utána nem, mert Balu sírós volt 5 percenként nem tudom miért :-(

300. tnde
2009. okt. 20. 08:12
Sziasztok.Mindenki el van foglalva.Itt vagyok én is, ha nem késik.Mi a baj?
299. 129ec81188 (válaszként erre: 298. - K.né)
2009. okt. 20. 07:48
Hát...most vagyok...ha nem késő...és esetleg ha tudok segíteni...baj van?
298. K.né
2009. okt. 19. 20:39
Van itt vki? Egy kis segítséget kérnék...
2009. okt. 19. 17:12

HAT mi nem dicsekedhetunk az egeszsegunket illetoen:((

Bencinek csorog az orra nekem faj a torkom:((

ugyhogy nem rozsas az eletunk..de tul leszunk rajta...remelem..

296. K.né
2009. okt. 19. 14:36

Bocsika lányok, zsúfolt hétvégém volt :-)

Szép napot mindenkinek! Kinek hogyan van a "kiccsaládja"?

2009. okt. 19. 13:30
sziasztok. elég sűrű hetem lesz/van, ritkán jutok gépközelbe. visszaolvaslak amit lesz egy kis időm és írok.
2009. okt. 19. 09:31

Most engem fogtok kiutálni...


nálunk rendben van a kassza, s a munkamegosztás is...mindíg ő porszívózik, de tud főzögetni is - bár azt nem hagyom neki, mert én imádok sütni - főzni, úgyhogy e téren háttérbe szorítom.

De sosem derogált neki akár vasalni, vagy mosogatni sem, a gyereket is tisztába tette anno...sokat barkácsol itthon, felújítja az egész lakást, "ezermester", mindent megcsinál (apjától tanulta, ill. eszerint a génjeiben van)..még fel is takarít ezután maga után...

Mióta - egy éve - ilyen sokat dolgozik, én mondom neki, hogy itthon ne segítsen, dolgozik enélkül eleget....de azért, hétvégenként kávét főz nekem....


Tudja mi mennyibe kerül, de ezek intézésével is én foglalkozom, ill. az anyagbeszerzést is én végzem...mondja, hogy menjünk el együtt, ha sok cucc van ő cipekedik, de én szeretek vásárolni, s szét szoktsm osztani a bevásárlást...ezáltal a vásárlási szenvedélyem is kiélem...

293. 129ec81188 (válaszként erre: 239. - C8f7404b48)
2009. okt. 19. 09:22

Hááááát, ez még nem jelent semmit...mi is jártunk már úgy, hogy összebújtunk, reggel pucéran ébredtünk...mégsem volt semmi, mert olyan fáradtak voltunk, hogy csak neki fogtunk, s el is akludtunk..

biztosan járt már más is így...


...de az sem rossz, amikor elalszol, s úgy ébresztenek, arra ébredsz, hogy .... :-))))

2009. okt. 19. 09:18

Termeltetek, de szerencsére nem olyan sokat, hogy ne tudnám visszaolvasni...emlékeztek még rám???


Azt szokták mondani, hogy ha több nő huzamosabb ideig együtt él, a ciklusuk "alkalmazkodik" egymáséhoz, s egyre közelebb kerül, végül együtt van meg nekik...hát mi hamar egymásra hangolódtunk az alább olvasottak szerint...egyébként amint látom én vagyok itt a középréteg...az egyik felünknek pici babái vannak, a másik oldalnak kamaszgyerekei...nekem egy 10 éves lányom...


...tegnap nézegetem a fehérneműimet, lányom megszólta a legszebb, legszexibb cuccaimat...Hosszas "vita" után közölte: "Akkor kérdezd meg apától, neki tetszik-e?"

(Nálunk ugyanis az a módi, hogy ha nekem, vagy apjának nem tetszik valami, amit ő fel szeretne venni, vagy csinálni, mindig azt mondjuk: "Kérdezd meg apát/anyát, ő mit szól hozzá!"...)

2009. okt. 19. 09:03

Sziasztok!

Múlt héten rengeteg melóm volt, nem is igazán tudtam itt lenni, ezért nem írtam...most visszaolvasok...hogy vagytok?

290. tnde (válaszként erre: 288. - C8f7404b48)
2009. okt. 19. 08:19
Szép jó reggelt mindenkinek. Már én is gondolgodtam,ezen, hogy át kellene adnom a családi kassza irányitását.Lehet, hogy megfogom próbálni.Igazad van.Csak attól félek,hogy a számlák nem lennének kifizetve.Nem lenne bevásárolva, mert azt mondaná, hogy felesleges.Nem is tudom, lehet hogy egy próbát megérne?Lehet akkor a szenvedélyem az irányába visszatérne?Minden gondot az ő nyakába kellene akasztani?Nekem meg maradna,a főzés,takaritás stb.Este meg mindig lenne energiám, hogy szeressük egymást.Hmmm.Hát nem is tudom.
289. klenca (válaszként erre: 288. - C8f7404b48)
2009. okt. 18. 16:28

Bertuss!

A cigiről leszokáshoz jó nagy adag önfegyelem kell.

1990 tavaszán szoktam le, eleinte nagyon nehéz volt. Azóta sokkal jobb, bár néha szívesen rágyújtanék.... De nem teszem.

Sok sikert!

(Ne vedd vissza a pénzkezelést, elég feladatod marad enélkül is! Szabadabb lehetsz, ha "csak" a zsebpénzedet kell kezelned.)

2009. okt. 18. 08:29

szép vasárnap reggelt!

Lányok én már a kapcsolat legelején 7 éve leszögeztem h nem szeretem a tutyi mutyi férfit, tisztáztam mik az elvárásaim (volt előttem egy rossz példa apum sem tudja pl. mennyi a gáz számla, mennyi megy el kajára, mondani kell, ha vmi elromlik, a ruhát ki kell tenni elé)és közöltem vele, ha ezek a dolgok rendben lesznek akkor nem fogom dobni őt:)

A porszívózástól kezdve, a ruhák átpakolása (gondolok itt a nyári ruhák eltételéről és a télik elővételéről)gyerekkel való foglalkozás mindenből kiveszi a részét.

Viszont van nálunk egy érdekes dolog: a családi kasszát ő kezeli. hogy miért? nyáron visszaszoktam a dohányzásra és éreztem, hogy nálam nem lesz jó helyen a pénz, attól tartottam h ha nálam ván X ezer ft akkor nem tudok betelni és akár naponta is képes lennék 500ft-ot elfüstölni... Megkértem h kezelje ő a pénzt egy ideig ez miatt. Természetesen nálam is van mindig, ez nem azt jelenti hogy nekem kérnem kell vagy ilyesmi. Ő nem iszik, nem dohányzik. Ha vesz vmit mondja, vagy ha tankol a kocsiba azt is tudom. Tehát abszulút de megbízható.

Jövőhéten megyek biorezonanciára cigi leszoktatóra, még gondolkozom hogy vissza e vegyem az írányítást.

Most azt gondolhatjátok, hogy tökéletes életünk van, de mint minden kapcsolatban nálunk is vannak kisebb-nagyobb viták, hullámvölgyek.

Gyerekként ő is és én is láttam rossz házasságot a közvetlen környezetünkből. Ez az amit el akarunk kerülni.

287. ffbce15349 (válaszként erre: 286. - Tnde)
2009. okt. 17. 13:11

REmelem megoldodtak/megoldodnak a problemak!!!!!

hol vagytok csajok?

286. tnde
2009. okt. 17. 08:28
Szép jó reggelt mindenkinek.Bocsi, hogy tegnap eltüntem,de a drága csemetémimnek problémája akadt.
285. K.né (válaszként erre: 284. - Ffbce15349)
2009. okt. 16. 19:00

Te kis amazon... ;-)

Segít ő ha előre kiosztom a programot, abban nincs bajom, csak hát...

284. ffbce15349 (válaszként erre: 283. - K.né)
2009. okt. 16. 18:40

en elso perctol onallosagra "neveltem":))

nehanyszor hangoztatta,hogy ezt meg azt csinaljam mar meg...de leszogeztem,hogy majd ha nem dolgozom,es logatom a labam...

szeretett volna kavet-reggelit az agyba...de en is..felajanlottam,hogy egyik hetvegen o kapja a regelit agyba masik hten en...de ez nem tetszett neki...igy azota oszed maganak elo ruhat,kavet foz maganak,porszivoz,ha megkerem/ra kiabalok...

csinal ez mindent..hosszas konyorges,rovid de velos kiabalas es egy -egy pofon utan...mert hiszitek vagy nem meg-megcsapom...ilyenkor a reakcio:"te megutottel..."es nez ram mint egy kisfiu aki nem erti a szitut..esennyi..

283. K.né
2009. okt. 16. 18:26
Hja, hát nálunk is nem az a kérdés, hogy van-e, hanem hogy miért nincs... Abszolút nincs tisztában a mával... Nemhogy nem tud a bundás kenyéren kivül mást késziteni, még a ruhát is ki kell tenni elé...
282. ffbce15349 (válaszként erre: 281. - Ffbce15349)
2009. okt. 16. 18:24

a veszekedest,sirast en vegzem:)

a felreertesek elkerulese vegett:))

2009. okt. 16. 18:23

az en ferjem nem rossz ember,inkabb a nemtorodomseg,hanyagsag,lustasag jellemzi...aposom pont ilyen:((

ugyhogy ez a genjeibe van..

bar hozza kell tennem aposom meg konyorges hatasara sem csinalt semmit.szoszerint...

ferjecske meg egy jo adag veszekedes,siras utan neki fog...csak egy 29 eves ferfi mar fel kellenne ismerje,hogy mi az o feladata a csalad-intezmenyen belul...amugy ezermester,amit megcsinal az meg van csinalva..

a masik dolog pedig..nagyon jo szakember..(villanyszerelo-elektronista) es azt mondjak,hogy a zseniknek es jo szakiknak van valami bibijuk:))

280. klenca (válaszként erre: 259. - Tnde)
2009. okt. 16. 18:12

Még jó, hogy eszébe jut...

Jajjj.

279. klenca (válaszként erre: 276. - Tnde)
2009. okt. 16. 18:10

Az enyém is kb ilyen tájékozott volt, amikor kitapétáztam neki hogy mi mindenre kell mennyit fizetni.

Azóta egy szava nincs, azon csodálkozik, eddig hogyan tudtunk talpon maradni.


Szembesítsd! Aztán talán felnő. Szeretnek elbújni a nehézségek elöl, hátha jön majd valaki, aki megoldja a problémáikat.:((

278. ffbce15349 (válaszként erre: 277. - Ffbce15349)
2009. okt. 16. 18:04

bocsi..ossze-vissza irok:)

...nehany honap mulva..

277. ffbce15349 (válaszként erre: 274. - K.né)
2009. okt. 16. 18:03

gratulalok!!!!!!!!!!!!

remelem te is ezt irhatod nekem nehany honapja:)

amugy mondom en,hogy sok kozos van bennunk:)

276. tnde
2009. okt. 16. 18:02
Sziasztok lányok.Örüljetek, hogy még bocsánatot kér,egy idő után azt is elfogják felejteni.Az én férjem azt sem tudja, hogy milyen számlák jönnek, és mit fizetek számláról.Rántottán kivül semmit sem tud csinálni.De kötekedni annál inkább tud.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook