Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csatlakozzon, aki azt szeretné, hogy szüntessék meg a pedomaci oldalt fórum

Csatlakozzon, aki azt szeretné, hogy szüntessék meg a pedomaci oldalt (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
37. 7777ff52ae (válaszként erre: 26. - Veledjooo)
2010. nov. 3. 21:24
A majdhogynemottmaradokra verés, meg a nevelés nehezen jön össze nekem.
36. 04e95f637a (válaszként erre: 21. - Veledjooo)
2010. nov. 3. 21:06
Azért az rohadt más volt ám!Ezek a lányok,meg vannak gajdulva,én úgy vágnám pofán őket,ahogy vannak!
35. 04e95f637a (válaszként erre: 4. - Szasz23X)
2010. nov. 3. 21:01
Ennyi!Az exbarátnőst,megszüntették!Most mondják a hírekben!
34. doresz88 (válaszként erre: 33. - Andi6020)
2010. nov. 3. 20:55
Az bizony. De milyen furcsa, hogy az ilyen stílusra jobban odafigyelnek az emberek, mint egy irodalmin megfogalmazott szövegre. Ha ezt szépen leírják, csak egy a sok közül. De a többi nem volt a tv-ben. Itt meg már olyan hsz-ek is vanna a képeknél, hogy ki honnan ismeri a lányokat. Így legalább tuti hogy vki szól vmelyik szülőnek, és elkezdődik vmi, hogy hogy kellene viselkedni 14-16 évesen...
33. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bc5f043757)
2010. nov. 3. 20:37
Durva, közönséges, alpári a stílusa..............de valljuk be van igazság abban amit ír, nem is kevés.
2010. nov. 3. 20:34
Én nem olvastam végig az összes hozzászólást, de megnéztem az oldalt. Elég érdekes, és elolvastam az oldal bemutatkozó szövegét. Szerintem van értelme. Ott azt írják, azért készítették, hogyha az emberek tudomást szereznek róla (márpedig mindenhol hallani már) akkor esetleg megnézik, és ha netán ott vana kislányuk, megnevelik a gyereket, hogy ugyan ne rakjon már fel iwiwre, meg myvipre majdnem aktot...
2010. nov. 3. 20:12
Mondjuk mi sosem voltunk a fűvel fával tipus.Engem nem is ezek hanem a 12-13 évesek háborítanak fel mert 16 évesen ma már szerintem ritka aki nem.De alatta!Na meg hogy reklámozzák.
30. veledjooo (válaszként erre: 29. - 828429ecdc)
2010. nov. 3. 20:12
... szóval véleményem szerint, ezek a lányok se rosszabbak, csak más a technika, és sajnos mindig is voltak és vannak beteglelkű felnőttek, akik kihasználják a tapasztalatlanságukat, az útkeresésüket... :/
2010. nov. 3. 20:10
Ok mi is ellógtunk dizsibe, apámtól addig soha nem kaptam akkor akkorát, hogy eldőltem szó szerint de jobban fájt, hogy elhordott mindennek.
28. veledjooo (válaszként erre: 27. - 828429ecdc)
2010. nov. 3. 20:10
Óóóóóóó, akkor még nem volt internet meg ilyesmi.... de amilyen lökött lány voltam, hááááát... :/
2010. nov. 3. 20:09
És a fotókat mutogattad is idegeneknek?
26. veledjooo (válaszként erre: 25. - Veledjooo)
2010. nov. 3. 20:08
...hja, és arra is emlékszem, hogy kb. 16 éves koromban engedtem egy srácnak, hogy lefotózzon... semmi extra, kinn voltunk majálisban, véletlenül összefutottunk, aztán ott csinált pár fotót, utána meg a munkahelyén mutogatta, hogy "a csajom", pech, de apum is ott dolgozott, nem tudom a srácot is megrugdalta-e, de engem úgy elvert, hogy azt hittem ott maradok. :DDD (Szóval akkor még tisztességre nevelték a lyányokat! :DD)
25. veledjooo (válaszként erre: 24. - 828429ecdc)
2010. nov. 3. 20:03
Hát én voltam, úgy tekertem a legszebb csipkés kombinémban le a tóra, hogy ihajjjjj.... :DDD ... és pózoltam a fürdőben a tükör előtt, sőőőt még fotókat is készítettem mindenféle leplekben a kis smena 8-al... :DD
24. 828429ecdc (válaszként erre: 21. - Veledjooo)
2010. nov. 3. 20:01
Igen ez sajnos így van, de szerintem mi nem voltunk ilyen szemérmetlenek.
2010. nov. 3. 20:00
Hát igen csak ha megadja a jelszavát az anyjának az még nem jelenti, hogy pl a barátnőjénél nem csinálja meg.Szerintem ilyen korban főleg a mai világan ahol minden fiatal fennt van legalább 1 közösségi oldalon fel kéne hívni a gyerekek figyelmét ezekre a veszélyekre.
22. veledjooo (válaszként erre: 21. - Veledjooo)
2010. nov. 3. 19:58
Hja, amúgy az oldalt én is törölném. :/
2010. nov. 3. 19:57
Nem tudom ki emlékszik, ki nem, de ennyi idősen mi is próbálkoztunk több-kevesebb sikerrel a nagylánykodással, sőt már előbb is, hiszen 6 évesen használtuk anyu rózsát, felvettük a magassarkú cipőjét, a csipkés hálóingjét és démonnak képzeltük magunkat.... ez most se megy másképp, csak a technika fejlettebb...(a lányok ugyanolyan éretlenek).
2010. nov. 3. 19:53

Azt hiszem ma este benne lesz a fókuszban


Egyet értek Szasz23x-el. Aki ilyen képeket tesz fel magáról, az ne háborogjon! A szülő pedig gondolkodjon el inkább, és szedesse le a kicsi lányával ezeket a xarokat, és magyarázza el neki, miért is veszélyes. Igen felháborító maga az oldal, de figyelemfelhívásnak valljuk be nem rossz! Gondoljatok bele mennyi beteg elméjű van fenn a neten, és titkon ezeknek a lányoknak a képeit nézegeti, még csak külön oldalra sem kell kitenni, elég az iwiw-en nézelődni. Innen már csak 1 lépés, hogy az egyik állat ne csak nézelődjön, hisz sok helyen a kis buta még a címét, telefonszámát is megadta...

És igen. Itt is sokat látok akár meztelen picikről is képet! Félreértés ne essék, az én szememben helyes pici babák, de vannak olyanok akik erre gerjednek, és nem érdekli hogy akár egy 2-3 éves gyerekről van szó!!!

2010. nov. 3. 19:52
Ezek egyszerűen nem normálisak ezek a lányok!!!!!!
2010. nov. 3. 19:50
Oké én most benéztem az oldalra.Van olyan aki 12 éves és láttam egy lányt 13 évesen húzgálja a bugyiját és pucér eltakarva a kezével a mellét.Volt olyan aki abban a városban lakik ahol én laktam.Gondoltam megkeresem iw..-en de láttam hogy állítólag hozzászólt és annyira nem bánta inkább érdekelte hogy miket írnak.Viszont volt egy hozzászóló aki kért képeket 11-16 ig és ara azt írták hogy átadták a rendőrségnek az adatait.
2010. nov. 3. 19:25
Van van még 12 éves is
2010. nov. 3. 19:21
Én sem láttam 14 alatti gyereket mondjuk nem is kerestem de akárhogyis vesszük ez a pedofília reklámja
2010. nov. 3. 19:20
Igen sajnos.Én már találkoztam ezzel az oldallal, amikor egy felsőt kerestem vagy kabátot és a képeknél kijött egy lány.Elolvastam stb. aztán látom, hogy 16 éves.Először azt hittem valami szinészkedés, hogy huszonakárhányéveseket állítanak be, de nem.Az oldal nevét meg sem néztem.Én nem vagyok prűd, sőt.De ez még nekem is sok.27 vagyok és nálunk is voltak ilyen lányok középsuliban és már általánosban is.És nem egy volt aki a suliban sminkelte ki magát és titokban a zsebpénzéből vette a "kinn a pinit"(miniszoknya).
14. Szasz23X (válaszként erre: 13. - 828429ecdc)
2010. nov. 3. 19:15

A hozzászólásokat nem láttam, tény... De ha belegondolsz, itt nem láttam 14 alatti "gyereket"...

Azok akik fent vannak, nekem pedig inkább tűnnének fiatal nőnek mint gyereknek... De igazából embere válogatja. Nekem sem tetszik, hogy vannak ilyen oldalak, de mindig is lesznek, amíg ilyen képekhez ennyire könnyű hozzájutni :(

2010. nov. 3. 19:13
Ezt nem tudtam hogy legális e letölteni onnan képet és felhasználni.Igen mindenki a legjobb nevelést próbálja adni a gyerekének, de ez akkor is durva.Ilyen alapon nyitnak egy új pedofil oldalt, ahonnan leszedik azoknak a 3-6 éves gyerekeknek a képeit ahol a picik fürdenek meg ilyensmi és az is legális lesz?Ha beleolvastok egy pár hozzászólásba szerintem ti is felháborodtok.
12. Szasz23X (válaszként erre: 11. - 828429ecdc)
2010. nov. 3. 19:10

Szerintem meg ha egy tinilány normális nevelést kap és foglalkoznak vele, akkor eleve nem készít magáról ilyen képeket, vagy pláne nem rakja fel őket egy iwiwre. De ez egyéni véleményem.

Az, hogy az iwiwes és a myvipes meg hasonló képek onnan átkerülnek máshova...Azt meg mindenki tudja. Mivel amikor regisztrálsz, ODA VAN ÍRVA, hogy a képekért nem vállalnak felelősséget...

2010. nov. 3. 19:07

Szerintem sem a lányok sem a szüleik nem tudják hogy fennt vannak ilyen oldalon.De már jóhogy nem fogják reklámozni a pedofíliát és kiírják pedofilok ide.Igen a mostani tizenévesek eléggé kitárulkoznak sőt.De azért hogy álnéven miket írnak ide, az durva.Szerintem senki nem örülne, hogyha a párjáról kiderülne, hogy nézegeti ezt az oldalt és hozzászól egy-két zaftos mondatot.

Egyébként amikor kiírták a fórumnot azt hittem valami gyerekoldal.Igen biztos én is kiosztanék pár pofont ha lányom lenne és kiderülne, hogy ilyen képeket rak fel magáról.De szerintem nem minden szülő tudja a gyereke kódjait az iw.. és a my...-hez

10. Szasz23X (válaszként erre: 9. - Nephylin000)
2010. nov. 3. 19:04

Az ilyen lányok szülei szerintem azt se veszik észre, ha 8 feka grupiba tolja a kicsi lányukat...

Elnézést, lehet hogy én vagyok maradi, de egy 14 éves lánynak eleve minek is kellenek ilyen ruhák, amikben némelyik ott villog???? csőtopnak is kicsi némelyik...Ki vette meg neki? vagy ha megveszi magának, miért is van még nála???Biztos nehéz egy tinivel, de X ezer anyukának miért is sikerül normálisat nevelni? :)

Mellesleg tényleg jó a reklám...

9. nephylin000 (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2010. nov. 3. 19:01

Pontosan.

Azt sem tudtam hogy van ilyen, de most megnézte...


És igaza is van az oldal szerk.

K----va nagy pofont érdemelne néhány lány onnan a szüleitől

8. emagdi (válaszként erre: 1. - Bc5f043757)
2010. nov. 3. 18:59

na, most már aki eddig nem ismerte az oldalt, az is megismeri...


megszűnni ettől az oldal nem fog, ámde klassz reklámot csináltál nekik...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook