Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Családtervezés, babavárás - Gyertek! Beszélgessünk róla! fórum

Családtervezés, babavárás - Gyertek! Beszélgessünk róla! (beszélgetős fórum)


8. csillagtök (válaszként erre: 7. - Ba7da9cfc0)
2017. nov. 20. 14:41
Jaja, ma teszteltem pozitivat :)
7. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 6. - Csillagtök)
2017. nov. 20. 10:40

Ne haragudj, nem is láttam, hogy kérdeztél!

De közben látom jó hírek vannak :D

6. csillagtök (válaszként erre: 5. - Ba7da9cfc0)
2017. okt. 6. 19:55
Eperke, volt valami tüneted IR-rel kapcsolatban?
2017. okt. 6. 07:37

Ahogy csillagtök is írja, egy TSH-t nézessetek. Kunigunde Te mindenképpen ha nincs mensid. Hasznos egy cukorterhelés is ahol néznek inzulinszintet is. Ez a 2 legfőbb oka a sikertelenségnek.

Mi 2 évig próbálkoztunk mire én rájöttem ,hogy mi lehet a baj és mentem magándokihoz, ott derülz ki az IR és rá 2 hónapra már babás is lettem.

Sajnos megint elég cisztásak a petefészkeim, így nehezen esek teherbe. Van egy 3,5 éves lányom, volt 2 vetélésem és most megint több mint 1 éve nem jön a baba. Szóval nem kell rágörcsölni, de alap vizsgálatokat érdemes csináltatni :)

TSH (pajzsmirigy), IR (inzulinrezisztencia)!!!

2017. okt. 6. 07:05
Szia. Nálunk is aktuális :) Márciusban hagytam abba a gyógyszert. Sajnos nem volt normális ciklusom soha, most se. November-decemberig várok, aztán doki. Még régen próbálkoztam a palástfű-cickafark kombóval, most pedig a barátcserjét, az elején szépen alakultak a hónapok, de azt se lehet folyamatosan szedni. Úgyhogy 4 napja méhpempőzök, mellette propoliszt iszunk mint a ketten. Vitamint is szedek, még van valamennyi a gravidám, azt elhasználom utána pedig a Trimesztert próbálom meg. Rá nem vagyok görcsölve, inkább az bosszant, hogy nincs normális ciklusom.
2017. okt. 5. 21:28
Nálam is aktuális. Június óta próbálkozunk, t tegnap voltam dokinál, szerencsére nem küldött el, hanem elkezdte a vizsgálatokat. TSH-t is nézettem, de az eredményekre még várok. Vérkép, vizelet leletem jók. Ma elkezdtem szedni az Inofolic-ot, a doki ajánlotta babásodáshoz.
2017. okt. 5. 20:24

Szia! :)

Nálam aktuális. Első babával próbálkozunk már március óta... eddig még sajnos nem sikerült :(

De elhatároztam, hogy még az éven gyarapodni fogunk! :D

Ti hol tartotok, hogy álltok? :)

2017. okt. 5. 20:08
Olyan hölgyeket úrakat vàrok akiknél aktuàlis a téma.Gyere beszélgessünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook