Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? fórum

Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
520. Kajati (válaszként erre: 518. - Mr Pofon)
2020. jún. 3. 05:37
Van pár dolog.Távolság,szinpátia
519. supin
2020. jún. 3. 05:06
Mért ne?
518. Mr Pofon (válaszként erre: 517. - Kajati)
2020. jún. 2. 21:46
Mitől függne?
517. Kajati
2020. jún. 2. 19:23
Talán igen
2020. jan. 30. 21:36
Simán !
515. 1d958ec1c0 (válaszként erre: 149. - Fruzsinka.toth)
2019. máj. 18. 09:03
S mi lett a továbbiakban? Tart mèg a kapcsolat?
514. Sommersby (válaszként erre: 513. - Sommersby)
2019. máj. 18. 07:11

Ja, és ez a férfi nem azonos azzal a férfival, akiről ezen a fórumon írtam korábban. Róla kiderült, hogy maximum barátként tekint rám, és szerelmes egy nőbe.

Ez a mostani férfi egy régebbi ismerősöm jóval, és elkezdtünk csak véletlen chat-en beszélgetni. Rövid idő után nyíltan kimondta, hogy egy kávéra beülésnél valahová, annál többet is szeretne, szexet tőlem. Minél többször írtunk, annál többet tudtam meg róla, egyre jobban vonzódok hozzá, ő ugyanezt mondja.

513. Sommersby (válaszként erre: 508. - Vándor69)
2019. máj. 18. 07:01
Igen, igazad van. Egyenesen megmondta, hogy tetszek neki, szeretne szexet velem, hogy esete vagyok. Én is egyre jobban vonzódok hozzá. Nem vagyok szerelmes belé, de a kémia az működik, korábban mikor találkoztunk, csak rövid idő alatt már éreztem valami meghatározhatatlan vonzódást.Valóban felesleges "kínlódni", belevágok, nem ígértünk semmit egymásnak, de nem szeretném kihagyni azt, hogy mi lehet ebből a vonzódásból.
512. Ildi
2019. máj. 17. 10:08
nem
2019. máj. 16. 23:00

még nem próbáltam,


Volt kedvesem mikor haldokolni kezdett a kapcsolatunk egy szerencsétlen 4 hónapos Dániai út miatt, nagyon preferálta és átakarta rakni a kapcsolatunkat nyitott kapcsolattá. Nekem nagyon nem tetszett a dolog és mikor ez feljött hamar elváltam tőle bár akkor még nagyon szerettem.

2019. máj. 16. 22:17
most nem
2019. máj. 16. 19:01
Nem
508. vándor69 (válaszként erre: 506. - Sommersby)
2019. máj. 16. 18:50
Szerintem semmi értelme tovább kínlódni! Ki kell próbálni, attól még nem kell feltétlenül szorosabb kapcsolatba belemenni!
2019. máj. 16. 17:16
nem
2019. máj. 16. 16:23
Soha nem éreztem, hogy belemennék ilyenbe, de egy korábbi ismerősömmel egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Egyelőre chat-szinten. Egyértelműen kijelentette, hogy vágyik rám, szexre. Bírom, aranyos. Eljutottam arra a pontra, hogy kimondottan jól esik egy férfi szexuális figyelme, úgy érzem, kapcsolatot nem szeretnék vele, csak kezd érdekelni, mint férfi. Az meg, ha egy férfi egyenes, és megmondja, hogy kíván egy nőt, együtt lenne vele, legalább gerincesség. Mindkettőnknek egyidős gyerekeink vannak. Becsülöm egy férfiben, ha nem kertel, és kimondja, mit érez.
2019. jan. 30. 12:09
Nem
504. oneman (válaszként erre: 501. - Érdekes73)
2019. jan. 29. 18:18

Nem tudom csaltak-e meg és nekem az lenne jó ha így maradna. Vagyis ha mondjuk megcsalnának nem szeretnék tudni róla.

Csak előfordul? Kérdés hány százalékban? Mert ha nem mindig akkor azért nem olyan nagy baj. Egyébként erre írtam korábban, mindenki döntse el akar-e kavarni és ha igen ne legyen szerető, keressen magának független szexpartnert, vagy szerelmet, vagy amit akar.

503. Érdekes73 (válaszként erre: 502. - Mr Pofon)
2019. jan. 29. 17:26
Akkor is lehet sértettség a csak "szerető" státuszból. Nem olyan egyszerű az élet :)
502. Mr Pofon (válaszként erre: 498. - Érdekes73)
2019. jan. 29. 15:34
Az ugye megvan, hogy az eredeti felvetésben csak szexuális kapcsolatról van szó? Ami nem feltétlenül jár bárki megcsalásával. Mert mi van akkor, ha független, rendes párjukat kereső felekről van szó, akik szexuálisan akkor is hiperaktívak, amíg nem kötősdnek senkihez érzelmileg, és csak megrgyeznek abban, hogy addig amíg ez egyiküknél nem változik, kölcsönösen segítenek egymásnak? Ha pedig valakinek kezd egy kapcsolata komolyba fordulni, még időben szól, hogy eggig tartott a happiség, most már megvárja, hogy kibontakozik valami abból a kapcsolatából...
501. Érdekes73 (válaszként erre: 500. - Oneman)
2019. jan. 29. 12:02
Nem akarok kekeckedni de ezek szerint nem csaltak még meg. Ha megtörtént akkor tudod majd csak meg hogyan reagálsz erre.Ha meg lebuksz otthon akkor tudod meg hogy reagál rá az asszony... Ezért írtam hogy más az elmélet meg a valóság. A franciáknál évszázados hagyománya van a szeretőtartásnak mégis előfordul hogy bekevernek azok a fránya érzelmek.
500. oneman (válaszként erre: 498. - Érdekes73)
2019. jan. 28. 21:57

Ehhez csak annyit, hogy ha az asszony úgy csalna meg, ami az én hozzáállásom ehhez a témához és kiderülne, semmi problémát nem csinálnék belőle. Tudok olyan esetről is, amikor férjes nő adott formában csalta meg a férjét. Ha az én feleségem lett volna és tudtam volna mindenről ami történt, semmi kifogásom nem lett volna ellene. De egyébként én annak vagyok a híve hogy ne tudjon róla a férj/feleség és én adott esetben nem is rohannék haza hogy elmondjam.

Ami az érzelmeket illeti én tudok felettük uralkodni, aki meg nem tud az tényleg ne csináljon ilyet... Ja, és nő is van aki tud...

499. oneman (válaszként erre: 497. - MenoPause)
2019. jan. 28. 21:49
Nagyon egyetértek ezekkel amiket írtál, szerintem szépen összefoglaltad.
498. Érdekes73 (válaszként erre: 496. - Oneman)
2019. jan. 28. 16:42
A valóságban szerintem az emberek érzékenyebbek mint elméletben. Lehetnek szabályok ki kivel mit tehet és meddig mehet de azt hogy ő erre hogy fog reagálni nem tudja előre. Előjönnek az érzelmek a féltékenység a sértődés és persze a nem várt szerelem is. Ha horgászol max a bot végét markolod potyára ha megcsalod az asszonyt annak több következménye lehet. Ha meg az asszony csal meg nem biztos hogy értékelni fogod ha kiderül ...
497. MenoPause (válaszként erre: 496. - Oneman)
2019. jan. 28. 10:37

Ez egy korrekt meglátás. Sokféle ember létezik, és még a mindkét fél részéről fennálló nyitottság sem feltétlenül elegendő ahhoz, hogy ugyanazt a dolgot párkapcsolatban egyformán éljék meg a felek. Nagyon-nagyon kényes téma, nagyon érzékeny jég. És nem csak azon múlik, hogy ki mit vállal be, otthon, és az mennyire elég a másiknak.

A kommunikáció nagyon nehéz ebben a témában. A vágyak/megélések/lehetőségek/szabályok/őszinteség tekintetében. Hogy meddig lehet elmenni, hogy ne sérüljön egyikünk-másikunk, vagy épp mindenki. A szexualitás viszont egy nagyon izgalmas területe az életnek, baromi sok lehetőség van benne, két embernek is mindig van hová fejlődni, minden életkorban/élethelyzetben más és más lehet. Ez a szépsége és a nehézsége is egyben...

496. oneman (válaszként erre: 486. - Érdekes73)
2019. jan. 28. 09:58
Egyébként ez messze nem ilyen egyszerű szerintem, hogy az asszony nem vállal be egy dolgot és akkor valaki más majd megcsinálja helyette. Biztos van ilyen, de a szexualitáshoz való hozzáállás alapján is hatalmas különbségek vannak az egyes emberek között, mind nőknél mind férfiaknál. Mint sok minden másban. Láttam egyszer egy filmet a swingeresekről. A végkövetkeztetés az volt, hogy ami adott esetben egy pár számára azonnali válóok és örök életre való összeveszés, tányérdobálás, pofonok, stb.(vagyis ha valamelyik fél mással szexel), az másom számára teljesen természetes dolog, így élnek boldog párkapcsolatban. Nem hiszem, hogy aki az egyik, vagy a másik oldalon áll meg tudja érteni a másikat, különösen ha sosem próbált valamit, nem érdekli, stb. Én sem értem például miért jó horgászni, sosem csináltam, nem érdekel, de tudom vannak sokan akiknek meg ez a kedvenc hobbijuk. Azt mondom még olyan szinten sem érdekel, hogy bár bizonyára vannak fórumok pl. ahol a horgászok társalognak, meg se nézem ezeket. Beszélgetni sem nagyon tudok róla senkivel, mert bár előfordult már hogy társaságban szóba került, érdemben nem is tudtam hozzászólni a témához, hisz semmi tapasztalatom nincs. Természetesen ettől függetlenül mindenki elmondhatja a véleményét mindenről, szerintem ez így jó ha beszélgetünk róla, pl. én is mehetnék a horgászokhoz és mondhatnám hogy nem értem hogy lehet egy bottal halat fogni. Aztán ha kipróbálnám lehet a végén még meg is kedvelném. :-)
495. oneman (válaszként erre: 489. - Érdekes73)
2019. jan. 27. 23:04
Akkor nem sajnos. Az a jó hogy sokféle ember van. :-)
494. oneman (válaszként erre: 490. - Vándor69)
2019. jan. 27. 23:04
A statisztikák szerint állítólag kb. 50%-ban. Nő és férfi egyaránt.
2019. jan. 27. 19:27
Igen. Sokszor jó a kötetlen kapcsolat.
492. Ildi
2019. jan. 27. 19:01
nem
491. Érdekes73 (válaszként erre: 490. - Vándor69)
2019. jan. 27. 18:39
Nem vagyok szakértő se megcsalt feleség :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook