Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? fórum

Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
490. vándor69 (válaszként erre: 486. - Érdekes73)
2019. jan. 27. 18:15
Senki sem mondta, hogy meg kell csalni, de előfordul, hogy megcsalják. :)
489. Érdekes73 (válaszként erre: 487. - Oneman)
2019. jan. 27. 12:05
Nem is akarom megérteni az ilyen gondolkodást :) Szóval nem sajnos.
488. ronka
2019. jan. 25. 23:48
nem
487. oneman (válaszként erre: 486. - Érdekes73)
2019. jan. 25. 22:46
Én ilyet sosem mondtam, de szerintem ez meddő vita, nem fogjuk tudni egymást megérteni sajnos.
486. Érdekes73 (válaszként erre: 485. - Oneman)
2019. jan. 25. 21:41
Számomra felfoghatatlan hogy azért mert a meglévő asszony nem vállal be minden perverziót azért rögtön meg kell csalni...
485. oneman (válaszként erre: 484. - Érdekes73)
2019. jan. 24. 22:45
Nem tudom, én azt látom hogy egyrészt nagyon sokféle ember van, másrészt a női lélek rejtelmeit megfejteni lehetetlenség. Sokszor azt gondolom, hogy a legjobb ha igyekszem távol tartani magamat a nőktől, mert úgyis csak bonyodalmat, lelki sérülést okoznék. Egy racionális típusú ember vagyok, sosem ragadtak el az érzelmeim, következetesen végig tudom vinni a döntéseimet. Mindenben ilyen vagyok úgy gondolom. Ugyanakkor nekem is vannak vágyaim, szexuálisak is és nem biztos hogy ezek pontosan olyanok, amik a nagykönyvben meg vannak írva, hogy elégítsük ki otthon mindet a feleséggel és akkor minden rendben, boldogok vagyunk. Szóval az én valóságom is bonyolultabb mint a klasszikus elmélet.
484. Érdekes73 (válaszként erre: 457. - Oneman)
2019. jan. 24. 17:28
A barátság extrákkal szerintem pont addig működhet ameddig az egyik szerelmes lesz a másik meg nem.Akkor már mások az elvárások. Vszínű a nőknél több az érzelem ők jobban sérülhetnek de egy független ffi se tudja könnyen megemészteni hogy ő "csak" szerető. Szóval a valóság mindig bonyolultabb mint az elméletek. A virtuális vergődéseket meg én nem nevezném semminek se. Az nem valóság.
483. Andussz
2019. jan. 24. 17:15
Nekem volt. 1 èvig. Aztán szerelmet vallottunk ès 2 éve szerelmespár vagyunk! Eletem legjobb döntése volt! :)
482. Hekate
2019. jan. 24. 17:05
nem. sosem volt, sosem lesz...
481. oneman (válaszként erre: 480. - Sommersby)
2019. jan. 22. 22:09
Ha már az ember ilyen szintre eljut akkor lehet érdemes megbeszélni ki mit szeretne. Néha én is elgondolkodom rajta, vajon egy nő mit gondol rólam, mire lenne hajlandó, vagy mire nem, miért tapasztalok bizonyos nem verbális jeleket, stb. Egyrészt itt is olvasom milyen érzelmi káosz lehet bizonyos esetekben, lelki fájdalmak, sérülések, amiket én nem szeretnék okozni senkinek. Másrészt meg a nők sem mind egyformák, hallani, olvasni futó kalandokról, meg mindenről, ki tudja ki hogyan gondolkodik. Mindenesetre én azért leginkább a békés, nyugodt, baráti kapcsolatok híve lennék, legyen az bármilyen jellegű is.
480. Sommersby (válaszként erre: 479. - Oneman)
2019. jan. 22. 17:36
Sajnos nem tudom már az illető férfiről, hogy ő mit szeretett volna (vagy nem szeretett volna), lehet, ki akarta provokálni, hogy én mire vagyok hajlandó - mondjuk csak szex kapcsolat, de mivel nyíltan nem kérdezett meg engem soha arról, mit is szeretne, így egy káosz lett mindenből. A vége meg összevitatkozás.
479. oneman (válaszként erre: 472. - Sommersby)
2019. jan. 22. 00:04
Nem tudom, kicsit nekem ez bonyolultnak tűnik, hogy felbosszantjuk egymást, féltékennyé akarjuk tenni, meg hasonlók. Nekem voltak ilyen "csak szex" jellegű kapcsolataim, nem is egy, igaz már régebben. Még olyan is volt akivel itt ilyen fórumokon kezdődött a beszélgetés, mert feltűnt milyen szép stílusban kommunikál. Általában mindent megbeszéltünk előre, kinek mi a szándéka, stb. Volt ami hosszú évekig tartott, volt ami rövidebb ideig. Utána sem volt semmi gond, volt még pl. e-mailben kapcsolatunk, bár találkozásra már nem volt lehetőség, de én ma sem utasítanék vissza senkit, ha látni akarna. Nem tudom pontosan kiben milyen érzelmek voltak, de mindenki helyén tudta kezelni a helyzetet és nekem nagyon jó élmények voltak. Lehet persze hogy egy idő után, vagy később mindenki utált hogy ilyen vagyok, de ezt felém nem mutatták. És emellett senki nem volt független...
478. Mr Pofon (válaszként erre: 477. - Sommersby)
2019. jan. 21. 18:31

A túl bizalmas barátság sem jó.

Valami netes úton megbeszélni, ki mikor hol ér rá, mit szeretne, a másik benne van-e hogy az történjen, a megadott időben összejönni, nem romantikázni, nem beszélgetni, nem lelkizni, a megbeszéltekre koncentrálni. ;)

477. Sommersby (válaszként erre: 476. - Mr Pofon)
2019. jan. 21. 18:28
Ja, szerintem is ideális party lettünk volna, főleg, ha nem bosszantjuk fel egymást minden 3. napon kb. Most így utólag látom már, hogy a "csak szex" kategóriához is kell egy nagyfokú elfogadás, a folyamatos "bosszantás" nem jó út hozzá...
476. Mr Pofon (válaszként erre: 472. - Sommersby)
2019. jan. 21. 18:20
pedig milyen ideális party lett volna... ;)
475. Mr Pofon (válaszként erre: 473. - Amaunet)
2019. jan. 21. 18:19
Hát, látod, hogy aztán mégis. :D
2019. jan. 21. 17:25
Semmi rosszat nem látok ebben... Amíg nem ismertem meg a párom nekem is volt olyan akivel barátság extrákkal volt pl el mentünk 1 héten 1-2x mozi, vacsi aztán hol hozzá hol hozzám együtt töltöttük az éjszakát, aztán reggel fájó búcsú és addig nem is kerestük egymást míg nem volt szükségunk a másikra és ez így volt jó nekünk
473. Amaunet (válaszként erre: 465. - Mr Pofon)
2019. jan. 21. 17:15
Általában, ha egy érzelmileg is felnőtt ember (aki helyén tudja kezelni az érzéseit) belemegy egy "csak szex" kapcsolatba nem kell ilyen szabályokban egyezkedniük.
472. Sommersby (válaszként erre: 471. - Mr Pofon)
2019. jan. 21. 17:00

Az az érdekes, hogy "eljátszottuk" párszor, hogy letiltottuk egymást (kölcsönösen is facebook-ról), annyira felbosszantottuk egymást, utána például volt, hogy ő írta, hogy visszajelölne (volt egy kis egészségügyi problémája, totál kedves volt...), visszajelöltük egymást, jól elbeszélgetünk.

Kezdetben hajnal negyed négy körül rám ír chat-en, hogy most ért haza... - erre én: "Ugyan mit csináltál ilyen későn?" Személyesen is rákérdeztem: "Nem mondom meg..." - viccesen, mintha féltékennyé akarna tenni. És úgy össze tudtunk chaten veszni, mint a 20 éves házasok, mintha egyikünk sem akarna engedni. Soha senkivel nem voltam még így, hogy egyszerre dühös voltam rá, közben persze totál bele voltam zúgva. Még mindig nem értem, hogy nem fogta fel, mit érzek iránta.

És azért írtam, hogy "csak szex"-ként tudtam volna elképzelni, mert pár évvel fiatalabb, mint én, nincs gyereke sem, és gondoltam, hogy egyszer ő csak szeretne családot, én meg nem vágnék már bele.

471. Mr Pofon (válaszként erre: 470. - Sommersby)
2019. jan. 21. 16:46

vagy, ha nem bír az érzelmeivel, akkor őszintén megbeszéli, és újratervezés...


de többek között ezért nem célszerű túlságosan megismerni, megkedvelni egymást

470. Sommersby (válaszként erre: 465. - Mr Pofon)
2019. jan. 21. 16:39

Sok mindent meg lehet előre beszélni, de az ilyesmit, hogy:

"nem lehetsz belém szerelmes", vagy "utána maradhatunk csak barátok" - ezeket a legnehezebb betartani. Ki tudja, mivé alakul valamelyik fél részéről egy ilyen kapcsolat, bárhogy "küzd" valamelyik fél, ha netán szerelmes lesz, jobban ragaszkodik, mint a másik fél, akkor kész a "galiba".

Barátként nehéz tekinteni a másikra, ha már többet szeretne egyikük is, ilyenkor nehéz lenne barátnak maradni, mikor valamelyikük folyton küzd magával, hogy elviselje a helyzetet.

469. Sommersby (válaszként erre: 468. - Mr Pofon)
2019. jan. 21. 16:34

Igen, meg sem történt, de szerettem volna. Bár pillanatnyilag elég dühös vagyok rá, ennek ellenére még mindig nem bírtam elfelejteni.

Arra írtam példának, hogy a "csak szex" sem biztos, hogy csak szex lenne, maximum észérvekkel tudtam volna, hogy csak szex lehetett volna, de az is lehet, hogy az illető férfi tisztelt jobban, mint, hogy "csak szex" legyen, vagy úgy gondolta, hogy barátként értékesebb vagyok számára, nem tudom.

468. Mr Pofon (válaszként erre: 467. - Sommersby)
2019. jan. 21. 16:21
Akkor tehát meg se történt, csak szeretted volna?
467. Sommersby (válaszként erre: 459. - Oneman)
2019. jan. 21. 16:14
Nem hiszem, hogy nálunk az eltérő elképzelések miatt nem működött bármi is, egyszerűen én (lehet a férfi sem) nem tudtam, hogy részéről érez-e vonzalmat irántam, mint nő iránt. Kezdetben bókolt, utána (személyesen és chat-en is) jelezte, hogy szívesen beszélget velem, szereti, hogy közvetlen és humoros vagyok, éppen ez a szimpatikus bennem. Én próbáltam finoman kihúzni belőle, mit érez egyáltalán irántam, de azon kívül, hogy nagyon jól elflörtöltünk, nem adta konkrét jelét, mit szeretne. Lehet az is, hogy nem gondolta, hogy részemről működne a csak szex egyáltalán. Egyszer csak megelégeltem az érzelmi hullámvasutat részéről, és kibukott belőlem, hogy van kapcsolatom (más az, hogy mi működik benne, és mi nem), és lehet, ekkor gondolta, hogy reménytelen minden, én úgy sem akarnék semmit..., nem tudom. Utána később már semmi nem volt olyan, mint rég, azután kezdett néha nőzéseiről (próbálkozásról) beszélni nekem, amivel meg végképp kiakasztott. Néha úgy éreztem, hogy direkt akar féltékennyé tenni. Nem tudom. Egyszer talán ha még látom, erőt veszek magam, és nyílt kártyákkal folytatom, még akkor is, ha elküld a fenébe... Legalább tudni fogja a miérteket.
466. Sommersby (válaszként erre: 460. - Amaunet)
2019. jan. 21. 16:06
Nem címkézés, csak ez a fórum erről a témáról szól: "csak szexkapcsolat", de a valóságban valóban nehéz "címkézni" egy-egy kapcsolatot, mert sokszor legalább az egyik fél többet szeretne, mint a másik, vagy már a legelején, vagy később, idővel. A valóságban szerintem észrevétlenül kerülnek át bizonyos kapcsolatok "egyik fiókból" a másikba, "csak szex" átalakul szerelemmé, valódi kapcsolattá, netán házassággá, biztos létezik ilyen is akár.
465. Mr Pofon (válaszként erre: 460. - Amaunet)
2019. jan. 21. 16:05

Nem az elnevezés, meg a cimke a lényeg, hanem a világosab megfogalmazott, egyezményes szabályok, hogy miről szóljon, és milyen feltételekkel, egy ilyen kapcsolat.

Pld.: nem lehetsz belém szerelmes

vagy:

kinyallak, de csak ha mással nem szexelsz amíg ez a kapcsolatunk tart

vagy:

bármelyikük egyoldalúan lezárhatja a kapcsolatot, és ezt a másiknak el kell fogadnia, utána maradhatunk csak barátok

stb.


Az ilyent, ha muszáj valahogy hívni, abban az elnevezésben is benne lehet, hogy ez más, mint "együtt járás" meg "udvarlás" :D. akkor mi ez? :)

464. MenoPause (válaszként erre: 457. - Oneman)
2019. jan. 21. 13:53

Ha független lennék, akkor ma már azt gondolom, miért ne működne. Sokkal nyitottabb lennék, és kevésbé zavarna az a kategória, hogy "csak szex".


Egy darabig lehetne működőképes, de biztos, hogy az egyik egy idő után többre vágyik, és ez többnyire a nő..

463. MenoPause (válaszként erre: 442. - Oneman)
2019. jan. 21. 13:51

Vegyesek az érzéseim a kérdéssel kapcsolatban.. igen is és nem is..


Volt ilyenben részem, huszon sok éve házas nőként, és a párom tudott is róla. Visszafelé is volt ilyen. Nem részletezem, hogyan jutottunk ide, de szembejött egy adott (szerintem nem véletlen) pillanatban egy idegen pasi, találkozott néhányszor a tekintetünk, volt néhány semmitmondó mondatváltásunk, és ezután valószínűleg azt érezte, hogy nyitott vagyok, telefonszámot adott, és elköszönt.. Ügyes húzás egyébként, mert a döntést rám bízta, és nem volt erőszakos sem... aztán váltottunk néhány mondatot, és létrejött a légyott. Abszolút nem szólt semmi másról. Nem is volt kérdés. Nem akart ismerkedni, megismerni. Én sem. Nem gondolkodtam, nem tervezgettem, de belementem. Megvolt a kémia. Mindkettőnk részéről, és első pillanatban. És nem azért, mert otthon nem volt jó, sőt. Nagyon is felfokozott időszakunk volt.


Az adott idő, amit a pasival tölthettem, fantasztikus volt, ismeretlenül, minden elvárás nélküli, totális átadás, tér és idő megszűnt egy rövid időre...megvolt a varázsa, ő független volt, én nem. Részéről lehetett volna ismétlés, és bár én nehezen fogadtam el, részemről erre nem lehetett később már mód. Az már más lett volna.

Volt utána próbálkozásunk férjemmel, hogy nyitottá tegyük a kapcsolatunkat, hogy beleférjenek kalandok, de nem működött, és valószínűleg nem véletlenül. Olyan formában, ahogy én gondoltam volna, még egy laza szexbarátsággal sem működött volna. Nagyon sok sérülést tudtunk okozni a másiknak, holott nem arról szólt, hogy féltékenyek lennénk a másik ilyen fajta "örömére", és ma sem vagyunk azok. Mégsem ment. Nem egyformán kezeltük a kérdést. Mert a párom szerint mi nők egy idő után mindenképp érzelmet rakunk bele. Ha valakivel jó, és miért ne lenne az, akkor megjelennek az érzelmek, a többre vágyás. És bár nem tapasztaltam meg, de talán tényleg így lett volna.

Szóval, maga az élmény igen, különleges volt, nem volt benne semmi de semmi elvárás, így egészen másképp élte meg az ember. De kiteljesedni sem lehet egy alkalommal.

És minden, amivel járt, és amivel járna az ilyen élmények keresése, főleg, hogy nem vagyok alkalmas simán "egyalkalmas" kalandokra, ezek megélése számomra már nem érné meg.

Ezt az élményt pedig elrakom a megfelelő dobozba.

2019. jan. 21. 13:31
nem
2019. jan. 21. 13:13

Szerintem egy nő részéről soha nem lenne "csak" szexuális kapcsolat, mert valamennyi érzelemnek lenni kell ahhoz, hogy lefeküdjön bárkivel is. A férfiak már másképp gondolkodnak, ha lehetőségük adódik, semmiképpen nem hagyják ki.

Természetesen, Tisztelet a kevés kivételnek :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook