Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? fórum

Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? (beszélgetős fórum)


10. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 07:58

Úgy érzem, többször találkoztatok már. Az igazi nőcsábászok ennyi időt nem áldoznak egy nőre, ha azonnal nem kapják meg, általában dobják.

Érzelmileg mindenesetre függetlenítsd magad!

9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 07:56
4 év után legalább lesz egy-két izgalmas kalandod! És ki tudja... a többi majd kiderül!
2014. júl. 15. 07:55
Kérdezgettem az előző nőkről, de bár ne tettem volna. Megmondta hogy volt olyan aki csak arra volt jó hogy ürítsen. Felmerül bennem hogy ők is tudták ezt vajon.
2014. júl. 15. 07:54
Felnőtt egészséges nő vagy teljesen érthető szükségletekkel, mért ne tennéd? Szerintem ebben nincs semmi szégyelnivaló. DE: ne annak reményében tedd meg, hátha később többet is akar majd tőled.
6. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 07:54

menj bele!!

de azért, mert akarod. mert vágysz egy kis szexre.


Vedd kicsit könnyedén az elején, ha esetleg mégsem lesz belőle valami, akkor ne fájjon annyira. De 1-2 hónap alatt úgyis kiderül.



sokszor jobb megpróbálni, mint meg sem próbálni.

én így tettem, és kapcsolat lett belőle. De nyilván nem mindenkinél van így. De legalább megtudod, hohy hogyan reagáltok egymás illatára, érintésére.

2014. júl. 15. 07:53
Remélem nem veszed be a szövegét. Ha szeretnéd akkor legyen vele 1-2 jó éjszakád, de egy ilyen kapcsolatba sose képzelj többet, mint ami, mert igen nagyot fogsz koppani.
2014. júl. 15. 07:53
Van gyanúm rá. Mást mond, de mást látok rajta. Nem szeretet látok a szemeiben, hanem vágyat. Szinte levetkőztet a szemeivel.
3. manó2000 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 07:52
Ez igény kérdése. Kinek mi a fontos. Én nem mennék bele, ha lenne gyanúm arra, hogy csak arra kellenék.
2014. júl. 15. 07:51
Csak szexbe nem. Mindenki csak sérül ezáltal.
2014. júl. 15. 07:49

Sziasztok! Azért regisztráltam, mert a környezetemnek nem akarok erről beszélni, arc nélkül könnyebb.


27 éves nő vagyok, 4 éve egyedül. Néhány próbálkozásom volt, de évek óta nem szexeltem. Van egy férfi akivel ismerkedek egy ideje. Tudom róla hogy volt egy több éves kapcsolata amiben többször is megcsalta a nőt. Azóta csak csajozgat. Azt mondta hosszú idő óta velem érzi úgy hogy kapcsolatot akarna. Velem jól érzi magát, tudunk beszélgetni, tudunk nevetni, hülyéskedni. 1 olyan nő volt akivel jó volt a szex, de vele fel sem merült benne hogy összejöjjenek, mert a társasága nem volt az igazi. Nem vagyok naiv, tudom hogy első sorban szexuálisan akarna kipróbálni. Aztán ha az jó, akkor talán hihetek neki hogy mást is akar.

Sokat felhozza hogy ha majd elmegyünk ide-oda, vagy ha majd megismered a családom. Testileg rengeteget közeledik, lesi az alkalmat hogy hozzám érhessen. Volt hogy közeledett, de nem hagytam neki, így akkor csak hosszasan ölelt. Érzi hogy hiányzik nekem is már a testi közeledés, tudja hogy évek óta nem volt senkim. Azt mondja szeretet hiánya van neki is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook