Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? fórum

Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
460. Amaunet
2019. jan. 21. 11:56
Miért kell "címkézni" egy kapcsolatot? Beletenni egy fiókba, majd ha valami változik kivenni, áttenni egy másik fiókba?
459. oneman (válaszként erre: 452. - Sommersby)
2019. jan. 21. 11:26

Ez olyan szomorú történet számomra, ami azt bizonyítja, hogy van amikor az eltérő elképzelések miatt nem működik valami. Még az sem ami egyébként jól működhetne. Nekem is volt olyan hogy valakivel chateltem hosszabb ideig és akár azt is el tudtam volna képzelni hogy szex legyen vele, de teljesen reménytelennek láttam részéről. Ez a reménytelen "csak szex" esete. :-)

Egyébként sosem szoktam kiosztani senkit, nem szoktak elragadni az érzelmeim. Szinte minden esetben hálával és szeretettel gondolok azokra a nőkre, akikkel valaha valamilyen kapcsolatom volt, főleg akikkel szexeltünk is.

2019. jan. 21. 04:25
Nem
457. oneman (válaszként erre: 448. - Sommersby)
2019. jan. 20. 22:46
Igen én úgy nevezném hogy "szexbarát", ami nem ugyanaz mint a szerető. Aki valami olyasmi mint az azonos nemű barát/barátnő, csak szex is van. Kérdés ez mennyire lehet működőképes nő és férfi között?
456. oneman (válaszként erre: 453. - Sommersby)
2019. jan. 20. 22:42
Nekem nem kellene házvezetőnő. :-)
455. oneman (válaszként erre: 447. - Sommersby)
2019. jan. 20. 22:40
Ebben egyetértünk, szerintem is fontos hogy hasonló intellektuális szinten legyek azzal, akivel szexuális kapcsolatom van.
2019. jan. 20. 19:19
Én nem akarnêk emellé házvezetőnőt, csak ő se várjon el állandó nagytakarítást. :)
453. Sommersby (válaszként erre: 451. - Guruljka)
2019. jan. 20. 16:55
Ja, egyébként a férfiaknak naná a legjobb a "csak szex" + házvezetőnő kombó lenne... - egyébként pedig minden kötöttség mentesen.
452. Sommersby (válaszként erre: 451. - Guruljka)
2019. jan. 20. 16:53

Én soha nem gondoltam volna, hogy belemennék szexbe, de szerintem belementem volna, ha ki tudtam volna "deríteni", hogy a pasi mit érzett irántam. De nem mertem nyíltan színt vallani (mert azért mégis a pasi dolga a végső "zöld utat" megadni...), csak chatelgettünk pár hónapig. Személyesen kedves, aranyos, utána chaten kiosztottuk egymást (először én). Pedig iszonyatosan vonzott (engem), ilyet még talán soha sem éreztem - mivel barátként nekem nem lett volna elég szerintem elmartam magam mellől barátként is.


Úgy, hogy a "csak szex" téma elkerülte az életemet - egyébként helyette maradt a reménytelen szerelem, nagyon ramaty helyzet. Még mindig nem tudom elfelejteni, alig tudok egy filmre koncentrálni, hülye romantikus zenéket hallgatok..., nyithatnék topikot a reménytelen szerelemről, na meg a hülyeségemről, hogyan martam el magamtól...

És igen, észérvekkel tudom, hogy nála csak szex működött volna több okból is szerintem.

451. Guruljka (válaszként erre: 448. - Sommersby)
2019. jan. 20. 16:44

Igen, ez az.

Érdekes azért, a korosztályomban ez a változat a férfiak számára nem kedvelt, úgy tűnik, szép dolog a szex, de házvezetőnő is kéne...

450. Sommersby (válaszként erre: 441. - Guruljka)
2019. jan. 20. 16:44

Teljesen egyetértek Veled! A "csak szex"-nél is kell - ahogy írod "valami alapvető szimpátia". Anélkül szerintem sem működik semmi.


Arról nem is beszélve, hogy a kölcsönös figyelem alapvető feltétel még egy futó(bb) kapcsolatban is.

449. Guruljka (válaszként erre: 445. - Mr Pofon)
2019. jan. 20. 16:34

Beszélgetünk?


Egyébként lehetőleg állandó partnerrel képzelem ezt el, akivel idővel kialakul bizonyos meghittség.

448. Sommersby (válaszként erre: 437. - Oneman)
2019. jan. 20. 16:23
Ez már lehet nem is a "csak szex" kategória, hanem a "barátság extrákkal". Szóval egyik fél sem akar összeköltözni mondjuk, házasságot, stb., de egyébként nagyon jól megvannak, tudnak azért beszélgetni, és jó együtt a szex. Ilyen értelemben már ez sem "csak szex".
447. Sommersby (válaszként erre: 442. - Oneman)
2019. jan. 20. 16:21

Szerintem a "csak szex"-hez is kell egy bizonyos érzelmi-intellektuális vonzódás.

Én például nem bírnék "csak szex" kapcsolatot olyan férfivel, aki valamilyen szinten értelmileg nincs egy szinten velem, magyarán, ha "sötét, mint az éjszaka", 3 magyar mondatot nem tud elmondani értelmesen, nincs minimális szinten velem értelmileg, nem tudok vele beszélgetni semmiről, akkor lehetne csúcs Adonisz, sem vonzódnék hozzá.

2019. jan. 20. 16:18

Soha nem voltam híve annak, hogy csak szexuális kapcsolat.


Most lehet belemennék (belementem volna) egy férfivel csak szexbe (mondjuk én beleszerettem - valószínű reménytelenül, mert ő csak barátként tekintett lehet rám...). De ugye itt megint lennének érzelmek (legalábbis részemről). Szóval megint itt van, hogy kell a személyes-emberi vonzalom. Anélkül a "csak szex" sem megy. Szóval "akárkivel" nem menne. De van olyan szituáció, amikor az eszemmel tudom, hogy egy kapcsolatból nem lehetne más, maximum "csak" szex. Az eltérő életkörülményeink, életstílus, stb. miatt, viszont a szexuális kémia meg működik...

445. Mr Pofon (válaszként erre: 444. - Guruljka)
2019. jan. 20. 16:10
akkor nem egy állandó partnerről beszélgetünk?
444. Guruljka (válaszként erre: 442. - Oneman)
2019. jan. 20. 13:52

Lehet, ha megvan az a bizonyos alapvető kedvesség és figyelem akkor is, ha nem beszélgetünk közelebbi dolgokról.

Én már független vagyok, és nem szeretnék együtt élni senkivel. De ettől még nem vagyok szilikonból.

Hogy élem meg? Partnere válogatja. Mindenképp legyen türelmes és főleg tapasztalt, mert már nem csitri vagyok, aki hirtelen belobban...

443. oneman (válaszként erre: 440. - Amaunet)
2019. jan. 20. 13:28
Ok, ez így rendben, kívánom hogy érezzétek jól magatokat együtt még sokáig!
442. oneman (válaszként erre: 441. - Guruljka)
2019. jan. 20. 13:27
Engem pont az ilyen vélemények érdekelnének. Hogy egy nő hogyan éli meg a "csak szex" kategóriát, mire van ehhez szüksége, egyáltalán van akit érdekel ilyesmi, vagy kizárt, stb. ? Akinek van tapasztalata is. Mert ha valaki azt mondja őt nem érdekli, tök rossz lehet, stb. akkor rendben van, nem tud róla semmit. De ha valakinek volt ilyen, hogy élte meg? Tök rossz volt, semmi jó élmény, lelki sérülés, vagy azért ebben is lehet valami vonzó egy nő számára is?
441. Guruljka (válaszként erre: 434. - Oneman)
2019. jan. 20. 12:10

Nő lévén azt mondom, valami alapvető szimpátia kell akkor is, ha szexen kívül nem akarunk egyebet.

Volt egy (rövid) kapcsolatom, amelyben a hím azt hitte, ha neki ingere támad, én már verem is hanyatt magam. Hát nem. Legyen meg a vágyakozás kifejezése gyengédségben, kedvességben is.

Természetesen az együttlét is legyen jó, ez akkor már kölcsönös elvárás lehet.

440. Amaunet (válaszként erre: 437. - Oneman)
2019. jan. 20. 10:17
Nem sorolgatom semmilyen kategóriába. Mivel mindketten függetlenek vagyunk, felvállaltuk a kapcsolatunkat és nem csak a szex miatt keressük egymás társaságát.
439. Mr Pofon (válaszként erre: 437. - Oneman)
2019. jan. 20. 04:51
igen, szerintem így kell érteni.
2019. jan. 20. 04:49

Én simán. Rájöttem, hogy kár lenne elhalasztani egy ilyen élményt, később úgyis megbánnám.

Ha egy csinos ápolt nő be merné vállalni a helyzetet, akár csak az ő örömére is. Persze ahogy én azt férfi fejjel elképzelem....

437. oneman (válaszként erre: 436. - Amaunet)
2019. jan. 19. 21:16
Az is kérdés egyébként, hogy mit értünk a "csak szex" kategórián? Ha valaki mondjuk valakivel 10 éven keresztül jó barátságban van, beszélgetnek gyakran mondjuk interneten, időnként személyesen, néha szexelnek, akkor ez milyen kategória? Egyébként meg más nem történik, mondjuk mindkettőjüknek van házastársa.
436. Amaunet
2019. jan. 19. 21:05
Annak indult, aztán már több, mint nyolc éve tart.:) Már régen túl van a kapcsolat a csak szex kategórián.
2019. jan. 19. 21:05
Nem mennék bele. Nem is próbáltam még, de sosem vágytam rá.
434. oneman
2019. jan. 19. 20:54
Kérdés persze az is, hogy ki milyen alapon nyilatkozik. Sosem próbálta még és úgy gondolja hogy az valami szörnyű rossz lehet, ezért nyilván azt mondja nem menne bele. Esetleg ismeri magát annyira hogy tudja előre milyen rossz lenne. Kipróbálta és nem volt jó, ezért nyilván még egyszer bele nem menne. Illetve lehet olyan aki kipróbálta és azt mondja hogy nem is volt olyan rossz, vagy esetleg jó volt, akkor nyilván hasonlóba újra belemenne.
2019. jan. 19. 20:44
nem tudom
432. Lávli
2019. jan. 19. 20:40
Nem.
431. oneman
2019. jan. 19. 20:39
Csak olyanba. :-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook