Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Covid után oltás fórum

Covid után oltás (beszélgetős fórum)


26. NomNom (válaszként erre: 5. - Szaszy88)
2021. szept. 10. 04:53
Nálunk csak 6 hónappal a betegség után ajánlják az oltást.
25. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2021. szept. 10. 04:53

Nekem az oltás után ugyanazok voltak a tüneteim, mint a covid-os időszakomban, csak rövidebb ideig és sokkal intenzívebb.


Egy vérképből sok minden kiderül, azt mindenképp csináltass. Velem sokáig magasdozísú C vitamint és D vitamint szedetett a családorvosom.


Azóta szerencsére semmilyen mellékhatást nem észleltem.

24. szaszy88 (válaszként erre: 23. - Guipapa)
2021. szept. 10. 04:40
Jezusom hat nagyon sajnalom es remelem nem lesz semmi baj 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Bizzunk a legjobbakban 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
2021. szept. 9. 17:15

A múlt év végén Covidodztam, viszonylag könnyen (szauna, forró fürdő, fűszeres forralt bor, rengeteg vitamin) kihevertem a mai állapotomhoz képest.

Májusban kaptam Janssent, de szervezetemben kimutatható ellenanyag nincs, ellenben alig tudok mozogni, enni, a szívem/vérnyomásom összevissza...

Háziorvosom 6 db. beutalót írt, van olyan ahol csak hétfőtől lehet novemberre időpontot kérni.

HRV-s kínai barátom szerint mivel 72 éves vagyok, ez szívizomgyuladás, el is fog vinni...

22. szaszy88 (válaszként erre: 21. - Globus)
2021. szept. 2. 19:54
Nem mar neztem … 🙏🏼
21. globus (válaszként erre: 18. - Szaszy88)
2021. szept. 2. 19:24
Nem vagy terhes?
20. szaszy88 (válaszként erre: 19. - Geranna7)
2021. szept. 2. 19:12

Sajnalom. Kb nekem is ezek a tuneteim csak lazam nem volt

Soha se kovid elott se kozbe se utanna. Enis 4 kg t fogytam ….es en meg 27 eves ….. de vagy 80 evesnek erzem magam mar. Koszonom a valaszod es jobbulast naprol napra jobban 🙏🏼🙏🏼

19. geranna7 (válaszként erre: 18. - Szaszy88)
2021. szept. 2. 18:58
Az egész kezdődött ugy,hogy nem volt étvágyam. Fejfájás..de az aszpirin sem csillapította + köhögés. Olyan kb 5-6 napra nem is tudok visszaemlékezni. A párom szerin csak folyadék és pár banán volt a kajám. Aztán lassan a burgonyapüré...De közben néha kihánytam.Mikor már jobban magamnál voltam ,tiltakoztam ,hogy nem kell orvos. A családi barátunk akkor feküdt épp bent a kórházba. Látogatni sem lehetett. A levegővételem olyan fura volt. Néha mintha nem kaptam volna. Lázam csak 1 napig volt. 39,7. Ezután kb 3 hét még mire megjött az étvágyam,mini adagra. Kb 5-6 kg fogyásom volt.Kb 4 hétig tartott. De még utána is hetekig néha fáradt voltam. Gyenge.Sőt még mostanában is ha kicsit ráhajtok..fünyirás stb hamar érzem a gyengeséget. De mint írtam ..én már 67 multam
18. szaszy88 (válaszként erre: 15. - Geranna7)
2021. szept. 2. 18:25
Mennyi ido utan lettel erosebb? Enis szedek normalisan vitaminokat stb de en egyre rosszabbul erzem magam az hogy olyan gyenge vagyok hogy meg a fogmosas is nehez az mar mellekes. Nekem a legrosszabb a rosszullet a hanyinger stb
17. szaszy88 (válaszként erre: 13. - Globus)
2021. szept. 2. 18:13

Igen mar kb 1 hete probalok elmenni kulfoldon elek es itt eleg bonyolult ide oda kuldozgetnek marmint telefonon es online hivjam ezt azt stb stb meg mindig sehol

Semmi sajnos

16. geranna7 (válaszként erre: 15. - Geranna7)
2021. szept. 2. 18:08
Szaszy88 -nak írtam volna. :)
15. geranna7 (válaszként erre: 13. - Globus)
2021. szept. 2. 18:07
Ezt ajánlanám én is első körben. Multivitamin ,immuner felnőtteknek. Ezt szedtem. Fáradékonyság nagyon volt. Most már azért aránylag erősebb lettem. Te még fiatal vagy! Kérd ki a családorvosod véleményét! Gyors javulást kívánok.
14. eandi78 (válaszként erre: 5. - Szaszy88)
2021. szept. 2. 18:04
Nincs már ilyen, hogy 3 hónap. Akár 2 héttel utána is lehet. 8 hétre kaptam mert nem voltam igazoltan covidos (akkor még élt a 3 hónap szabály). Enyhe lefolyás után magas pulzusom volt hónapokig, oltás után javult. Hajhullás csak 2 hétig volt. Első oltástól nem volt mellékhatás, másodiktól rosszabbul voltam, mint covidtól (láz, levertség kb. 1,5 napig)
13. globus (válaszként erre: 12. - Szaszy88)
2021. szept. 2. 17:59
Elmehetnél minimum egy vérvételre. Vérkép, vércukor, vas, pajzsmirigyhormon, májfunkció + sok más.
12. szaszy88 (válaszként erre: 10. - Geranna7)
2021. szept. 2. 17:57
Nekem is nagyon hullika a hajam mellette szornyen rosszul vagyok. Masfel honapja voltam covidos nagyon gyenge vagyok allandoan rosszul erzem magam hanyingerem van mindenem faj foleg az arcom es a fejem. 27 eves vagyok …. Valaki tapasztalt ilyen rosszulletet?
11. Zsifi1
2021. szept. 2. 15:38
Ja, igen. Nekem is nagyon hullik a hajam. De személy szerint nem feltétlenül a covidnak tudom be, mert amúgy is jellemző. :( De én is hallottam már, mint post covid tünetet.
10. geranna7 (válaszként erre: 9. - Globus)
2021. szept. 2. 14:58
Végtelenül sajnálom. Én már 67 vagyok... valahogy már elviselem. De egy fiatal..:( Nekem csak vérvizsgálat volt. Én kértem kiváncsiságból a családorvosomtól. De ott minden jó volt. A bőrgyógyon a dokinő csak megnézte a hajam. Amugy el is változott mert ihe-puha lett. Mint amikor valaki kemót kap. De bizom a dokinőben mert ő is átesett a covid betegségen. Ő még lélegeztetőn is volt. Kívánok gyors gyógyulást neki.
9. globus (válaszként erre: 7. - Geranna7)
2021. szept. 2. 14:30
Kolléganőm kislányának ugyanez a panasza. Covidos volt, oltást nem kapott, most csomókban hullik a haja. Góckutatást kezdeményeztek, de minden vizsgálata negatív lett.
8. globus (válaszként erre: 5. - Szaszy88)
2021. szept. 2. 14:29

Semmilyen védőoltást nem adnak be, ha nem vagy jól.

Még panaszmentesen is lehet lappangó betegség, tünetesen végképp ne oltass.

2021. szept. 2. 13:28
Pfizert kaptam. Orvos által nem igazolt..de valószínűség szerint covidos voltam. Betegségem húsvét táján volt . Kb 3 hétig. Második injekcióm jun. 27. Különösebb észrevételem nemvolt. Csak juliusban nagyon hullott a hajam. Bőrgyógyászatra aug 31-re kaptam időpontot ahol a dokinő szerintis a covodtól van a hullás.Alpicort Plus-t írt fel. Most azt masszírozom a fejbőrbe.
2021. szept. 2. 11:25
2 Pfizer, kicsi karfájdalom, és ennyi. Igaz, én is fáradt vagyok mostanában, de nem hinném, hogy az oltástól.
5. szaszy88 (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. szept. 2. 10:45

Koszi a jelentkezoket. En masfel

Honapja voltam kovidos es most

Ismer rosszul vagyok …. Allandoan faradt vagyok nincs etvagyam faj mindenem igy nagy vonalakban ugyan azt erzem mint mikor kovidos voltam

Annyi kulonbseggel

Hogy kapok levegot….. es ha most erre a rosszul letre oltanamak felek h valami bajom lesz tudom h ha voltal kovidos ra 3 honapra lehet csak. Nektek volt valami mellek hatasa? Melyikkel

Oltattatok magatokat? Csak egyel vagy kettovel? Jol vagytok azota ? Koszonom

2021. szept. 2. 07:15
Jelen!
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2021. szept. 2. 07:13
Rengeteg ilyen van, egyszerűbb lenne a kérdést feltenni alapból
2021. szept. 2. 06:20
Én.
2021. szept. 1. 23:10
Sziasztok. Van itt valaki aki covidos volt majd oltast is kapott? Ha igen lenne par kerdesem legyszi koszonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook