Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Covid 19 Szputnyik V oltásról mik a tapasztalatok? fórum

Covid 19 Szputnyik V oltásról mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

ápr. 15. 12:14
Első oltásnál semmi mellékhatás nem volt,még az oltás helyét sem éreztem, a második után késő délután és éjszaka hidegrázás, de ez másnapra elmúlt illetve az oltás helyét itt már éreztem egy darabig.
ápr. 12. 15:26

A húgom vasárnap vette fel a második oltást Szputnyikból. Még az injekciózást sem érezte.

Szputnyik és nem Szputynyik!

15. Amaunet (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 12. 15:24

A kérdés a döntésre vonatkozott.:) Akkor, amikor jelentkeztél már döntöttél is. Ezek után nem értem miért a fórum?

Minden injekciónak vannak hatásai (többekközt ezért is adják).

A covid vakcináknak pedig általánosan jellemző az oltás helyének fájdalma, levertség, fáradtság.

Akiket "ráoltanak", mert nem tudott róla, hogy fertőzött volt ott egy kicsit jobban megviseli az egyedet.

ápr. 12. 14:58
Én nem oltattam, de tesóm (25) igen. Két napig lázas volt, harmadik napon lement neki, de akkor meg egész nap szédült. Most már végül jól van, de abban a két napban felkelni se tudott. A másodikat még nem kapta meg.
ápr. 12. 14:18
Férjem tegnap kapta a másodikat. Karfájáson kívül semmi panasza nem volt egyiknél sem. Másik ismerősömnek elsőnél fejfájás és fáradtság, másodiknál csak fáradtság.
ápr. 12. 14:12

Mindkét oltás után fejfájás, fáradtság, hidegrázás, ízületfájdalom és hőemelkedés ( 37,2).

A második után jobban fájt az oltott karom, de a 3. napra az is elmúlt.

A tünetek 24-36 óráig álltak fenn, utána enyhültek.

ápr. 12. 13:53
Fáradságérzet 5 napig, és a karom is fájt 5 napig, ahova kaptam. De már minden ok.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Amaunet)
ápr. 12. 13:46
múlthéten
ápr. 12. 13:41
nekem zsibbadt tőle karom
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 12. 13:34

Mikor jelentkeztél oltásra már döntöttél, nem?

A te állapotodban nem lennének kérdéseim bármivel is oltanak.

ápr. 12. 13:31
Jó lenne ha már értesitenének...
ápr. 12. 12:55
Apukám múlt héten kapta az elsőt, 77 éves, semmi tünete nem volt.
5. Magdi985 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
ápr. 12. 12:24
Hàt igen...
ápr. 12. 12:23
Nálunk a munkahelyen ilyet kapott mindenki. Vagy az első, vagy pedig a második oltástól mindenki rosszabbul volt egy kicsit, hőemelkedés, fejfájás, izomfájdalom. De egy-két napon belül mindenkinek elmúlt, talán a kar fájdalom tartott a legtovább.
3. Zoxa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 12. 12:16

Egyik oltás sem jobb vagy rosszabb a másiknál, de a halálnál feltétlenül jobb!

Én a Szputnyik V elsőt kaptam meg (magasvérny., túlsúly nálam is van), az a lényeg (ott is kérdezték), hogy az alapbetegségek kezelve vannak, kordában tartják-e a szerek!

Tünetem a 2.-3. napon: izomfájdalmak az egész testemben.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 12. 12:14
Több alapbetegséggel és nagy túlsúllyal nem azon gondolkodnék, hogy érdemes-e, hanem mennék amilyen gyorsan csak lehet.
ápr. 12. 12:02
Sziasztok, holnap kapnám a fent említett oltást, több alapbetegség és nagy túlysúly(50kg) félek beadatni de a covidtol is. Aki megkapta vagy volt az ismeretségi körében, mit tapasztalt,hallott,látott.. Illetve mi a véleményetek?Érdemes?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook