Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Combplasztikán, ill, combtáji zsírleszíváson átesetteket keresek, csevegni e témáról! fórum

Combplasztikán, ill, combtáji zsírleszíváson átesetteket keresek, csevegni e témáról! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
108. yantra (válaszként erre: 101. - Nyussy)
2022. ápr. 24. 12:49
Az eredmény tartós, mert a zsírsejteket eltávolítják. Hogy milyen egyenleteslesz a bőr felszíne , az már egyéni gyógyulás kérdése..
107. yantra
2022. ápr. 23. 18:28
Sziasztok ! Belső térdről zsírleszívás és combplasztika után ,személyes tapasztalataim: A kb. 2.5 órás beavatkozás nagyon megviseli a szervezetet. 1 hónapig a fájdalomtól szinte járni sem tudtam. 3 hónap után még mindig gyengék a lábaim és hosszabb ülés után felállva zsibognak. Hosszadalmas a gyógyulás és némi aszimmetriával is számoljatok ! A lábaim karcsúbbak lettek, de formájuk némileg megváltozott.Utána intenzív torna, erősítés szükséges..
2014. febr. 17. 07:34

Sziasztok! Nekem is nagy fogyás miatti plasztikáim vannak. (-54kg)

Nekem a dokim képzeljétek mindent TB-s alapon csinál.Has, comb... Lehetne, de az nekem nem kell:felkar.

Szóval sokat fogyottak nem csak a hasat lehet!!! Az OEP csak bőrhelyreállítást határoz meg, azt nem, hogy hol.

105. maci189
2014. jan. 18. 13:05

Találtam műtét előtti képet:

[link]

Műtét utáni kép (9-10 hónapos):

[link]

Ha van benne space, vegyétek ki. (A súlyom nem változott)

2014. jan. 17. 13:51

Megkérem a férjem, hogy fényképezze le az enyém.

Ahogyan én látom, az enyém nem ilyen. A heg már el van laposodva és sokkal halványabb, na jó idősebb is (most 16 hónapos).

2014. jan. 17. 13:42

A heg sajnos maradandó, hiába igérik, hogy szép lesz ezt az orvos nem tudhatja előre, egyéni adottság kérdése.

Nekem 19 hónapja volt comblasztika műtátem. A hegvonalam egészen térdig ér. Néhol szép, néhol ronda, tekintve, hogy két helyen bőrelhalásom is volt. Jelen állapotbáan hegkorrekcióra szorul, ami remélem, hogy már szebb lesz, hiszen nem húst, hússal kell összeilleszteni, hanem csak egy felső bőrréteget. Nálam egyébként az is probléma, hogy bevág a heg, tehát ha megfeszül tornánál a combom vagy bármely más helyzetben akkor bevág, ami fájdalmas tud lenni.

Vissza már nem tudom fordítani csak próbálom kihozni belőle amit lehet.

102. maci189 (válaszként erre: 101. - Nyussy)
2014. jan. 16. 13:03
A zsírleszívás nyoma 1-2 pont a bőrön. Az eredmény lehet hepehupás. A combplasztika viszont hosszú akár girbegurba heg. Mindenre beleegyezés kell a műtéthez, minden felelősséget elhárítanak, és azt mondják, egyéni adottság függvénye a gyógyulás hossza és szépsége. Én úgy vágtam bele, h azt is elfogadtam, h komoly heg maradhat utána. Előlről szép lett a combom, de hátul megmaradt a heg (bár láb közé igérték). A gyógyulás hosszú és fájdalmas lehet. (Megpróbálok képet feltenni pár napon belül) Amit javasolni tudok: több neves és drága sebésszel konzultálni és konkrét esetekről fényképeket kérni. A konzultáció gyakran ingyenes, és lehet, h közben rájössz, h bár széles a combod, de egy hosszú csúnya hegtől mentes! Az is lehet, h a doki azt mondja, h tornával is javíthatsz rajta, nekem nem lehetett. Illetve, nem tudom, hogyan változik a heg egy esetleges hízásnál...
101. nyussy (válaszként erre: 78. - Slofegly)
2013. dec. 27. 21:12

Kedves Fórumozók!


Kérlek segíts Nekem, nemtudom eldönteni, kihez menjek, és megéri-e zsírleszívásra menni. Tartós ez a dolog? Elégedett vagy az eredménnyel? Esetleg képet tudnál csatolni?

nagyon köszönöm!


Egy szomorkás combos :) ))

100. nyussy (válaszként erre: 90. - Maci189)
2013. dec. 27. 21:08

Kedves combosok :):D :)!


Kérem, segítsetek Nekem, nemtudom eldönteni, kihez menjek, és megéri-e zsírleszívásra menni. Tartós ez a dolog? Elégedettek vagytok az eredménnyel? Esetleg képet tudnál csatolni?

nagyon köszönöm!


Egy szomorkás nagycombú :)

99. JJnew (válaszként erre: 98. - Maci189)
2013. dec. 14. 20:38

Szia!


Sajnos sokban nem tudok segiteni csak abban hogy en is nagyon szerettem volna combrol zsirszivast vagy combplasztikat de a plasztikai sebeszem nagyon eltanacsolt tole. Azt mondta h sajnos a heg nagy es maradando lesz.

Detto felkarplasztika. Sajnalom.

2013. nov. 30. 23:17
sziasztok, 2013.03 hóban volt a combplasztika műtétem. Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan hölgy, akit műtöttek és tudna képet feltenni a combjáról. Hogy lássam, milyen a heg. Nekem még mindig látszik. Azt hittem, ha neves plasztikai sebész műt, akkor max egy vékony csík marad utána. Érdekelne, vajon ilyen vastagnak kell-e lennie a hegnek v a doki elrontotta. Nincs viszonyítási alapom, a neten sem találtam. Nagyon köszönöm, ha vki tud segíteni.
2013. aug. 1. 21:44
Márciusban volt a műtétem (lentebb), a heg már 4.5 hónapos. Persze, látszik, de nem bánom meg akkor sem, ha megmarad a nyoma. Nem lett tökéletes az alakom, de szeretem a csípőm és a combom:-) És egész nyáron fürdőruhában vagyok (napozni ugyan nem szabad), és a ruhák is jól állnak. 1.5 hónapja már a nyújtó és az erősítő gyakorlatok is mennek.
2013. jún. 3. 09:24

Valamelyikötök kérdezte, de nincs időm visszaolvasni mégegszer.

Combplasztikát nem lehet tb-re csináltatni, az keményen zsebbenyúlós.

Én sem voltam egyszerű eset, voltak szővödményeim, és komplikációim, nekem is fel kellett egyszer tárni, mert hematoma volt benne ami 5 hétig folyamatosan vérzett, mire egyszer kiürült a zsák és abbamaradt. Ettől függetlenül már a 6 héten elkezdtem futni és a műtét után 2 hónappal már le tudtam futni a 6 km-t. Fájt és baromira szenvedtem, sokszor én is szidtam magam és a férjem, de túl vagyok rajta és igazából olyankor már nincs mit tenni, csak fejjel előre és a jövőre koncentrálni.

95. Somcsika (válaszként erre: 88. - Maci189)
2013. jún. 3. 09:19

Bocsánat a késői válaszért, de ritkán járok erre mostanában.

Az én műtétem néhány nap múlva 9 hónapja volt, a heg halványodott, de nem az igazi, még mindig lila és elég feltünő, bár már veszek fel fürdőruhát, hozzászoktam, már nem érdekel ha megnézik, vagy megkérdezik mi az azt mondom, hogy izomszakadásom volt és meg kellett műteni. Gondolkozom egy hegkorrekción, de most nem állok úgy anyagilag, mert lakásfelújításba fogtunk. A comb formája szerintem egész jó, azóta sokat izmosodott is, de a heg nem tetszik. Igaz nekem a lágyéktól egészen a térdemig van.

94. maci189 (válaszként erre: 93. - Vic66)
2013. máj. 20. 18:37
helló, gondoltam rá, de olyan sűrű volt előtte minden, h elmaradt. A doki csinált, de azt nem adja ki, az a műtéti dokumentáció része. Én meg kértem, h nehogy kitegye a honlapjára. Üdv
93. Vic66 (válaszként erre: 92. - Maci189)
2013. máj. 20. 16:50
Köszönöm szépen!!! Már egyszer letettem róla, írták, hogy nagyon brutális a dolog. De megint fogytam 20-22 kilót és szó szerint förtelmes a combom. Nem mondom, hogy nem békéltem meg vele de akkor is szörnyen néz ki. Köszönöm még egyszer! Esetleg képet csináltál?
92. maci189 (válaszként erre: 91. - Vic66)
2013. máj. 20. 16:21
A lábadozás nagyon durva volt. Az egyik combomon a vágás 20 cm, a másikon 15 cm, a vágások a combon kissé hátul vannak. 2 hétig még feküdni sem tudtam, annyira fájt (mindent a férjem csinált), ezután elkezdett vérezni a bal lábam, amit újra műtöttek: hematóma, bevérzés volt a fenekemtől a térdhajlat alattig. A második műtét után azonnal jobb lett - értsd: már tudtam hason feküdni. 6 hét után még nem tudtam a bal lábam térdből hátra emelni 1 cm-t sem, csak sántikáltam. De a 9. hét után már sok minden ment. 8 hétig volt rajtam a szorítónadrág. A heg 6-12 hónap alatt halványul el. A sebre a kötés levétele után még 5 hónapig hegkezelőt kell kenni napi 2x. Nem tbre csináltattam, amennyire én tudom, combot nem lehet. Nekem nagyonnn nehéz volt, jól bírom a fájdalmat, de azt hittem 2 hétig, h lábamputálás lesz a vége. Mindkét műtét után 10 napig hasba inkekciót kell adni és 1-1 antibiotikum kúra is volt, illetve jó pár napig cataflamot kellett szedni. Most Kb 11 hét telt el, de még ha oldalt fekszem, fáj. Tény, h sokkal jobban nézek ki ruhában, de gondold meg jól, megteszed-e. Én még nem tudom, jól tettem-e (gyógyulás közben sokszor megnyomtam volna a vissza gombot..). Sok szövődmény lehet, a műtét előtt elég komoly beleegyezést kell aláírni. Üdv
91. Vic66 (válaszként erre: 90. - Maci189)
2013. máj. 16. 22:51

Szia maci189!

Engem minden érdekelne. Bár már egyszer letettem róla, hogy megcsináltatom a combom mert elég elkeserítő képeket láttam és tapasztalatokat hallottam. Esetleg leírnád, hogy, hogy zajlott a lábadozás? Mekkora a vágás és hol van? Meg úgy mindent? Sajnos csak nem tudok belenyugodni, hogy milyen rondán lóg a combom. Te tb-re csináltattad? Előre is köszi! Viki

90. maci189 (válaszként erre: 89. - LUTEIN)
2013. máj. 6. 21:33

helló,

nekem volt márc elején combplasztikám és zsírleszívásom (ezutóbbi csak kicsi). 13 éve egészségesen eszek-élek, rengeteget tornázom, de most tudtam csak meg, hogy a combomon nem zsír maradt, hanem bőr (ugyancsak hízás-fogyás miatt), ezért 'vágtam' bele. Mi érdekel? Üdv

89. LUTEIN
2013. máj. 6. 18:42
Combplasztikával kapcsolatos tapasztalatokra vagyok kíváncsi. 50 kg fogyás után megereszkedett a bőr a combomon és egyre kellemetlenebb. Még néhány kg fogyás után terveznék műtétet. Volt már valakinek hasonló műtéte?
88. maci189 (válaszként erre: 85. - Somcsika)
2013. máj. 5. 21:26
Megkérdezhetem, mekkora lett a heg? És hogyan gyógyult? Nekem 8.5 hete volt a műtétem. Mennyire halványult el azóta? Szép sima lett? Hordhatsz fürdőruhát? köszi
2013. ápr. 24. 09:48

Ki mit hallott vagy tapasztalt a Budapesti Plasztikai Intezetröl ill. dr. Gácsrol?

Nagyon köszönöm, ha megosztjatok a tapasztalataitokat. En majus legvegere tervezek egy comb-lovagol zsirleszivast.

86. Vic66 (válaszként erre: 85. - Somcsika)
2013. jan. 6. 13:39
Köszönöm! Képet nem csináltál?
2013. jan. 6. 10:54

Én 5 hétig voltam táppénzen, a heg még alakulóban van. Az eredmény szép lett. Mindkettőnk műtétjét a Kútvölgyiben csinálta Dr. Bognár Gábor.

A műtét nem tudom milyen volt :), de utána a gyógyulás fájdalamasan hosszadalmas, tele problémával.

84. Vic66
2013. jan. 5. 15:35
Sziasztok! Somcsika és Zafirov tudnátok "mesélni" a combplasztikárol? Még mindig nem szántam rá magam de nagyon szeretném! Milyen volt a műtét, meddig kellett utánna táppénzen maradni, milyen lett a heg? Stb! Esetleg képek? Hol csináltattátok? Előre is köszi!
2013. jan. 5. 11:01

Sziasztok!


Ha esetleg van még valaki az oldalon, és van infója Balajthy Tiborról zsírleszívással kapcsolatban, szívesen fogadnám az infókat.

Érdekelne a véleményetek róla, illetve, hogy milyen árakkal dolgozik.

82. eiffel76 (válaszként erre: 81. - Af5393007b)
2012. nov. 21. 11:43
Nekem okt. 4-én volt zsírleszívásom belső combról. Kék és fekete színben pompázott a terület 2-3 hétig, és utána nagyon szépen elmúlt. A duzzanat is lejjebb ment, bár még egy két puklim van, de nem vészesek.
2012. nov. 21. 11:38
zsírleszívás után a duzzanat mennyi idő után mulik el? most csak egy -egy fecskendőnyit szívtak le belső combról, ezt konkrétan hegplasztika céljából( hegalá töltötték fel) de mégis a szívott terület eléggé püffed és kicsit lila...a későbbiekben (fél év múlva kb) lesz majd nagyobb leszívásom is, várom aválaszokat, köszike :)
80. slofegly (válaszként erre: 79. - Somcsika)
2012. okt. 22. 20:11

Nagyon szepen koszonom a valaszt. Jopar napja csak emiatt bujom a netet. :) Tudod, minden orvos es ceg magat hirdeti, mindenfele szepet es jot ir, nem olvasni roluk pl olyat, hogy lekezeloek az orvosok a paciensekkel es hasonlok. Ezt nem ok, hanem a paciensek fogjak nekem elmeselni. Mondjuk ez is nyilvan sokmindentol fugg, ki kivel kedves vagy epp lekezelo... Ezert is erdekelne sajat velemeny, tapasztalat.

Mar irtam par orvosnak, ahol lehetett emailben jelentkezni, de egyelor emeg nem kaptam valaszokat. Mindjart megnezem azt az oldalt is, amit ajanlottal. Megegyszer koszonom a valaszod!

79. Somcsika (válaszként erre: 78. - Slofegly)
2012. okt. 21. 20:27

Ne haragudj, de ebben nem nagyon tudok neked segíteni, mert nekem és Zafirov-nak sem zsírleszívása volt, nekünk konkrétan combplasztikánk volt, ami a sok fogyás miatt vált szükségessé, ugyanis a comb belső oldalán a combtőnél ott maradt két kutyafül. Na ezeket a kutyafüleket operálta le a doktor bácsi.

Azt gondolom, hogy a zsírleszíváshoz is, - mint minden más műtéthez -, szükséges a vizsgálat előtt egy nagylabor, ekg, és egy tüdőröntgen. Ha ezeket kint el tudod intézni akkor azért nem kell hamarabb hazajönnöd, elég ha hozod a műtét idejére (bár orvos válogatja, hogy mik az igényei), nekem a combplasztikára kb. 2 hetet igért a doki ami munkanap kiesés, de nem voltam egyszerű eset és 5 hétig voltam itthon táppénzen. Szerintem a 2 héttel simán számolhatsz te is. Egyébként tudnám tanácsolni, hogy keress meg néhány dokinak a weblapját én pl. ajánlanám a saját orvosom az imago.hu-n ott le van írva, hogy a melyik műtéti eljáráshoz mit ajánl, akár a végleges eredmény akár a lábadozási időre vonatkozóan.

Ami még biztos, hogy kompressziós nadrágot kell utána hordani legalább 3-4 hétig.

Tényleg azt tanácsolom, hogy kutakodj a neten, orvosok után és ott biztosan találsz hasznos infót.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook