Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Combplasztikán, ill, combtáji zsírleszíváson átesetteket keresek, csevegni e témáról! fórum

Combplasztikán, ill, combtáji zsírleszíváson átesetteket keresek, csevegni e témáról! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. okt. 19. 23:33

sziasztok. eleg fura kerdesem lenne. Londonban elek, es csak a kulso comb zsirleszivasa miatt mennek haza, amennyiben ugy alakul, hogy osszejon a dolog. Teljesen kezdo vagyok a temaban, ma kezdtem csak utanaolvasgatni. Az elhatarozasom regi, de meg nem volt lehetosegem komolyabban gondolkodni ezen eddig.

A kerdeseim a kovetkezok lennenek:

Melyik klinikat ajanljatok? A lezeres zsirleszivasrol olvasgattam az elmult fel oraban, mi a velemenyetek rola? Valoban jo? Mennyi idore kene hazautaznom, hogy az elozo vizsgalatok (gondolom szuksegesek), maga az eljaras es az utana levo kontrolok is beleferjenek? Van, amit tudok itt is intezni? Gondolok peldaul vervetelre, vagy egyeb hasonlo dologra, ha szukseges.

Ezek lennenek elsosorban a kerdeseim, kozuluk is az erdekelne legjobban, hogy korulbelul mennyi szabadsagot kellene kivennem, mennyi idore kene hazamennem, hogy minden fontos dolog beleferjen, es ne legyen semmi problemam, mikor visszajovok Londonba.

Elore is nagyon kosoznok minden tanacsot, segitseget!

77. eiffel76 (válaszként erre: 76. - Somcsika)
2012. szept. 12. 13:47

Szia, köszönöm a válaszodat, úgy néz ki, én is csak rendelni tudok.Úgy emlékeztem, h zsírleszivásod lesz, elnézést. Elég sok ilyen fórumot olvasok, valószinű összekevertelek valakivel, ne haragudj.

Gyógyulgassatok, és pihenjetek Zafival, illetve a hasplasztika fórumon számoljatok be a gyógyulásotokról. Üdv: eiffel

76. Somcsika (válaszként erre: 75. - Eiffel76)
2012. szept. 11. 18:56

Szia,

Bár nem tőlem kérdezted, de én is nagyon szívesen válaszolok a kérdésedre.

Mi mindketten a planmed-nél vettük a kompressziós nadrágot. Keresd őket meg a googli-val. Zafi személyesen vette, nekem postán küldték.

Ja és nekem nem kifejezett zsírszívásom volt, csak complasztikám és ami azzal együtt jár, zsír azt levette.

75. eiffel76 (válaszként erre: 67. - Zafirov)
2012. szept. 8. 07:03
Kedves Zafirov! Már régóta olvasgatom a hozzászólásaitokat a hasplasztikán. Ide tévedtem, mert egy hónap múlva zsírleszivásom lesz, és kompressziós ruhát keresek, olyat, ami mell alatti résztől térdig ér. Meg tudnád priviben írni a pontos címet, mert vidéki vagyok és a neten többet is találtam abban a kerületben. Tudom, h holnap lesz a nagy nap Somcsikával, akinek ha jól tudom lesz zsírleszívása is, és örülnék neki, ha beszámolnátok róla, akár priviben is. Előre is nagyon köszönöm, egy kalappal Nektek.
74. zafirov (válaszként erre: 73. - F6adc49b0f)
2012. aug. 29. 19:28
Igazándiból még mi sem nagyon tudunk semmi konkrétumot mivel jövő héten vasárnap lesz a nagy napunk. Na de majd utána..... :-)) Abban reménykedtünk hátha lesz itt valaki akinek már vannak, voltak tapasztalatai, de úgy látszik nem nagyon combozik senki, vagy csak titkolja.
2012. aug. 29. 14:18
sziasztok..engem érdekeltek,úgyhogy olvasgatlak benneteket,csak nem nagyon tudok hozzászólni a témához.
72. Somcsika (válaszként erre: 71. - Zafirov)
2012. aug. 29. 13:54
Nekem nem mondott semmit, csak azt, hogy nem első leszek és majd szól, hogy mikorra menjek.
71. zafirov (válaszként erre: 70. - Somcsika)
2012. aug. 29. 13:24

Én már most parázok a vérnyomásom miatt. Valószínű, hogy vasárnap hajnalban indulás előtt még beveszem a kis Frontinomat.

A helyedben azért nem várnám meg a pénteket, mert mi van ha éppen nem éred el? Végül is nem 10-11 órában maradtatok?

2012. aug. 29. 12:56

Hát naaaa, készülgetek. De lehet teljesen rákészülni?

Én még azt sem tudom, hogy hányra kell majd mennem.

Azt igérte a doki, hogy hívni fog, ha jövőhét csütörtökig nem hív, akkor pénteken felhívom.

Elég zsúfolt hetem lesz.

69. zafirov (válaszként erre: 68. - Somcsika)
2012. aug. 29. 12:41

Bi-bi-bi, apa itthon lesz 3 hétig, hogy préselgessen :-)) ha-ha-ha.

Végül is hátha egyszer valaki csatlakozik majd hozzánk. Egyébként te mennyire vagy rákészülve már a 9.-ére??

68. Somcsika (válaszként erre: 67. - Zafirov)
2012. aug. 29. 12:36

Hát majd csak lesz valaki aki beleprésel. Ha-ha-ha


Amúgy jól elbeszélgetünk itt, mi ketten. :D

2012. aug. 29. 12:01

Szióka!

Hát lassan de biztosan készülgetek és számolom vissza a napokat, főleg most, hogy már azt lehet mondani, hogy jövő héten :-) Ez így már elég közelinek tűnik. Te hogy állsz a dologgal?

A gatyót szerintem ugyan ott vettem ahol te, csak neked postázták én meg személyesen mentem el. Egyébként a 20. kerületben a Kistétényi úton és 17.104.-ft volt. Nem mondom 6 hétre nem olcsó, de sajna muszáj. Egy biztos, hogy egyedül nem fogom tudni belepréselni magam :-))

2012. aug. 28. 10:50

Szia Zafi,

Te már lelkileg fel vagy készülve a szeptember 9-ei műtétre?

Mond már meg légyszi, hogy te hol vettél kompressziós nadrágot és mennyiért. Hátha lesz itt valaki később akit érdekelhet ez a téma.

65. zafirov (válaszként erre: 63. - Somcsika)
2012. aug. 27. 09:34
Mi megpróbáltunk :-)) úgy látszik mostanság senkinek nem csináltak comb plasztikát. Na de majd nekünk......
64. f6adc49b0f (válaszként erre: 58. - Vic66)
2012. aug. 18. 18:23

szia..


hú de szép kis pocid lett!!!gratulálok!

2012. aug. 17. 15:17

Hát Zafi, úgy látom, hogy nem akadt segítő szándékú lélek rajtunk kívül itt a fórumon.


De tudod mit, kösszünk alkut, ha mi már túl leszünk rajta, mi sem fogunk segíteni senkinek. :D


Na jó ez csak vicc.

62. zafirov (válaszként erre: 61. - Somcsika)
2012. jún. 5. 21:15

Kedves Somcsika!

Sajnos tapasztalatokról nem tudok neked beszámolni, mivel én is combplasztika előtt állok, de remélem, hogy itt talán mind ketten kapunk egy két jó tanácsot:-)) plasztika ellenesek kíméljenek és tartsák meg magukban a véleményüket

2012. máj. 18. 12:41

Próbálom felfrissiteni ezt a topicot.

Tapasztalt complasztikán átesetteket keresek, hiszen én is arra készülök. Nincs bennem kétely a szükségességét illetően, de néhány jó tanács rám férne.

Ezért kérek minden ide látogatót, hogy a negatív hangvételű kritikát és megjegyzést legyen szíves magában tartani. 16 évig éltem túlsúllyal és most így 37 évesen sikerült 41 kg-tól megszabadulnom, ezért még míg viszonylag fiatal vagyok szeretném egy kicsit rendbe szedettni magam. Nem másnak akarok megfelelni, csak végre azt szeretném látni a tükörben is amilyen belülről vagyok.

Azok segítő véleménye is érdekel akik még csak tervezgetik a műtétet.

60. Vic66 (válaszként erre: 59. - 0b409e1a00)
2011. máj. 3. 14:34
Azért nagyon szépen köszönöm! Pedig mennyivel jobb lenne megúszni egy zsírleszívással!!:-)
59. 0b409e1a00 (válaszként erre: 58. - Vic66)
2011. máj. 2. 22:15
Elöször is nagyon gratulálok a fogyáshoz! Én ultrahangos zsírleszíváson voltam belső combbal, mert véresre dörzsölődik nyáron és nagyon kellemetlen. Bár nem tudott sokat levenni, de a technikát nagyon tudom ajánlani, ha zsírleszívásról van szó. Nálad viszont a bőrt kell eltávolítani, abban sajnos nem tudok segíteni.
58. Vic66 (válaszként erre: 57. - 0b409e1a00)
2011. máj. 2. 17:56
Szia! Tb-re szeretném mert sokat fogytam. A hasamat is tb-re csinálták. A combom belső részén nagyon meg van nyúlva a bőr a fogyástol. Azt szeretném megcsináltatni mert fürdöruhában, sőt rövidgatyában is nagyon gáz!
57. 0b409e1a00 (válaszként erre: 56. - Vic66)
2011. máj. 2. 01:45
Milyen részről, mennyit és hogyan csináltatnál?
56. Vic66
2011. máj. 1. 18:59
Én egyébként azt sem tartom elitélendőnek! De térjünk vissza a combplasztikához!! Van aki megcsináltatta és tud róla nyilatkozni??
2011. ápr. 30. 17:47

Ahá megvan "Felszínes embernek tartom azt, aki nincs mással elfoglalva, csak azzal, hogy hogy néz ki, nem tud másról beszélni, csak arról, hogy mi a legújabb diéta, vagy hogy hol a legjobb a szoláriumgép." értem már... emlékszem ebben az időben volt egy ilyen felszínes kolléganőm, és ezt így is gondoltam (és gondlom a mai napig) .... ez azokra az emberekre vonatkozik, akinek tényleg semmi más nem számít csak a külső..


belátom szarul fogalmaztam.. sajnálom.. de nem hittem volna, hogy mondatról mondatra végig kell mennem, és elmagyaráznom, mi több, kimagyaráznom azt, amit nem is mondtam... csodás..

2011. ápr. 30. 17:41

Amúgy meg gondolom Dalmaedi, te az elejétől végigolvastad a fórumot, és úgy hoztál következetes következtetést, hogy én baromira utálom a plasztikai műtéteket.. szép....


Idézek magamtól.. csakhogy rájöjjek, hogy mi a fenével is kritizáltam.. "Arra hívtam föl a figyelmét, hogy van aki úgy szereti ahogy van, és ez az igaz érték" Tényleg mennyire sértő voltam..

53. rekamer (válaszként erre: 52. - 0b409e1a00)
2011. ápr. 30. 17:34

Hát tényleg dalmaedi... látom, hogy neked is sikerült megértened, amiről eddig irogáltam, végül is,ha egy szintre helyezed azt, hogy fürdesz, meg egy komoly műtétet, ami hiába szépészeti, mégiscsak műtét!


Könyörgöm... miért kizárólag azt értitek meg, amit bele akartok olvasni! Maga a plasztika nem zavar, sőt, mint említettem, én is megtenném (sőt, lehet, hogy még rá fogok szorulni..) hanem amikor túlzásba van víve. Pl. van egy szép nő, aki nem tökéletes, de mégiscsak a maga valójában szép. Mégis egy általános nézetért, jobb elfogadhatóságért elmegy és fölfújatja az ajkait, mert attól úgy gondolja, hogy szebb.. aztán jön a doki egy újabb műtétért kapott súlyos pénz reményében, javaslatot tesz az orr helyreállításában... na ettől írtózok... ez az ami visszataszít.


A szépség számomra akkor is beülről fog fakadni, ha a fene fenét eszik is! Elképzelhet hogy ehhez a harmóniához az kell, hogy fölvarrassa valaki a mellét, hasát, hajat űltessen az is tejesen rendben van, legalábbis az én szemszögemből, de ne a környezet diktálja az alapszabályokat...


Na átfogalmaztam az eredet mondanivalót, így hátha jobban érthető, és nem fogtok rám kígyót békát mondani..

52. 0b409e1a00 (válaszként erre: 50. - Rekamer)
2011. ápr. 30. 08:41

pedig úgy tűnik...új topikot kellett volna nyutnod "plasztika ellenesek" címen. Érdekes, hogy te vagy megsértődve miközben másokat kritizáltál egy egyértelműen plasztika mellett szóló topikban.

Innentől kezdve fürödnöd sem kell, a harmóniád fontosabb.

51. Vic66
2011. ápr. 29. 21:35
Én sem bántó szándékkal írtam amit írtam, csak leírtam a véleményem! Lehet, hogy én értettem félre a hozzászólásod akkor elnézést, de nekem úgy jött le, ahogy írtam.
50. rekamer (válaszként erre: 49. - Vic66)
2011. ápr. 29. 21:32

Könyörgöm, mivel sértő??? de komolyan.. most már én pöccenek be! Senkire nem mondtam semmit, nem azzal van a bajom, hogy bárki plasztikáztat, hanem azzal, hogy k.va sok esetben ez nem más mit puszta illúzió és rablás!!!! Ha van ilyen problémád, és TE attól jobban érzed magad, csináltasd meg, mert a lelki harmóniád része, így vagy egész, jobban érzed magad, magamért én is megcsinálnám, de semmiképpen azért, hogy megtartsam a férjem, párom.... de elsősorban amíg önmagát nem fogadja el valaki.. bárki.. 40- 140 kilóval, plaszikával, vagy nem plasztkával, addig úgysem lehet boldog..


Nem értem honnan vetted, hogy elítélem azokat, akik plasztikáztatnak, mert N E M! NAGYON NEM! De ragaszkodok a véleményemhez, elsősorban magad fogadd el, és utána a többi már kisugárzik.. fogalmam sincs miért szóltam hozzá, már nem emlékszem DE NEM AZZAL A SZÁNDÉKKAL, HOGY VALAKIT BÁNSAK, HANEM HOGY BÁTORÍTSAK a kettő között órási különbség van...

49. Vic66 (válaszként erre: 47. - Rekamer)
2011. ápr. 29. 20:35
És nem vártam ettől semmit! Meglehet a magad véleménye de a hozzászolásod másoknak sértő volt! Nekem is! Benéztem a combplasztika forumra és nem igazán ezt kerestem!! Én tisztelem a véleményed de Te is tartsd tiszteletbe mások gondját. Én kizárólag magam miatt csináltattam meg a plasztikát, hogy én jobban érezzem magam! Nem a férjemtől kaptam karácsonyra! És a hasplasztikát pl minden nőnek aki szült meg kellene csinálni ingyen és bérmentve!! Mindenkinek kijárna mert a túlsúly mellett az teszi tönkre a hasunkat! De hát nem hiszem, hogy lenne olyan aki azt mondja inkább nem szülök! Én is bevállaltam három gyerkőcöt!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook