Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Combplasztikán, ill, combtáji zsírleszíváson átesetteket keresek, csevegni e témáról! fórum

Combplasztikán, ill, combtáji zsírleszíváson átesetteket keresek, csevegni e témáról! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
48. Vic66 (válaszként erre: 47. - Rekamer)
2011. ápr. 29. 20:28
Igen! Valóban egy kicsit bepöccentem a hozzászólásodon! De csak azért mert vannak akik olyan miatt itélkeznek amiről semmi tapasztalatuk nincs!! És fogalmuk sincs mit jelent úgy kimenni a strandra vagy ágyba bújni valakivel, hogy lifeg rajtuk a bőr! A képeid alapján neked ilyen gondjaid nincsenek így nem is tudsz véleményt alkotni reálisan!
2011. ápr. 29. 19:07

tényleg írtam hozzá...


Akkor most ki is ítélkezik és ki mondta, hogy ítélkezem... Elég pattogós hangvételű az üzeneted, amiből azt veszem ki (és abból, hogy külön fölhívtad a figyelmem, hogy írtál) hogy úgy érzed, te most megmondtad a frankót..


Nézd.. még mindig, a leosztásod ellenére hangoztatom, hogy a szépség igenis belülről fakad, és nem a kreált dolog. TE VÉGLETEKKEL DOBÁLÓZOL, én nem arról fogok... mert mint említettem nem vagyok tökéletes, (semennyire sem) vannak külső bajaim, és ha lenne rá lehetőségem, igenis fölvarratnám a mellem, hasam, stb... ami lényeges különbség, hogy kizárólag magam miatt. Aki szeret, azt szereti, aki vagyok, nem azt, ahogy kinézek. A lányom, fiam, kedvesem, kutyám, macskám, unokám véleményét magasról leszarom. Komolyan! Az én testem nem szabatom át, azért, mert másnak jobban tetszik máshogyan.


Nézd Őszinte leszek.. ha nem tudsz normálisan írni.. kérlek ne tedd, és csak azért, mert nekem más a véleményem, ne akarj meggyőzni arról, hogy én b.aromira de szarul gondolkozom róla. Nem mondom, hogy tévedhetetlen vagyok, de pont ez a téma szubjektív. Ahogy én nem ítélem el azokat a nőket, akiknek a külső a mindenük, de hagyj engem érvényesülni az én elveimmel, gondolkozásommal.


Miből gondolod, hogy egy önértékelésében megzavart, kissebbségi komplexussal küzdő nőt boldogabbá tesz, ha adott esetben "megcsináják" és miből gondolod, hogy az a szép, amit látsz a magazinokon..


Idősebb vagy pár évvel, van élettapasztalatod, Elhiszem, hogy meggyőződésből írtad, amit írtál.. de remélem nem vártad, hogy fogom magam, és most ettől elismerem, hogy egy nő csak és kizárólag akkor lehet tökéletes, ha átszabják.. :D szerintem nem..

46. Vic66 (válaszként erre: 30. - Rekamer)
2011. ápr. 29. 04:25

Szia! Már jó rég írtad a hozzászólásodat de remélem benézel még néha ide! Csak 1-2 megjegyzés!


"Az igazi értékek az ember lelkében vannak, akkor mutatkozik ha megszólal, ha nevet, ha véleményt formál valamiről, és ha hagy másoknak teret kibontakozni."


"A külső nem minden! A külső semmi! A külső múlandó, az örök érték a humor, a szeretet, a belső harmónia." HÁT EZT MONDD A PASIKNAK!! VAJON ŐK IS ÍGY GONDOLJÁK??


Sok igazság van abban amit írsz DE szüljél 2-3 gyereket, hízzál jó pár 10 kilót, tök mindegy, hogy a te hibádból vagy természeti adottságból aztán, miután már nem igazán kellesz a párodnak fogyjál 40-50 kilót!!! Lógó has, amit nem lehet lefogyni hiszen a terhességek alatt nem csak a bőröd nyúlt meg hanem a hasfalad is teljesen szétment!! A mellről, combról, karról ne beszéljünk most! Szóval kiváncsi lennék, hogy mindezek után is úgy gondolnád-e mint ahogy leírtad és a párod nem-e örülne a régi, gusztusosabb társának! Majd 15 év múlva, 3 gyerekkel a hátad mögött gondolj vissza erre!! Kiváncsi lennék, hogy akkor magadat is egy felszines embernek tartod-e majd!


Nekem nagyon sokat jelent amikor a lányom azt mondja, hogy "én olyan csinos akarok lenni mint anya"


Könnyű itélkezni, de sosem tudhatod mit hoz a jövő!! Én sem voltam mindig 120 kiló. Kőkemény munkával lefogytam 50 kilót!! És nagyon büszke vagyok rá, hogy 38 évesen 3 gyerek után úgy nézek ki ahogy kinézek! És elöttem is áll még egy combplasztika tb-re, a hasplasztika után!!


Vannak dolgok amik ellen nem lehet tenni! És ha 10 kiló lógó bőr lenne rajtad nem hiszem, hogy meg lennél elégedve magaddal!!

45. Pocakmanci (válaszként erre: 44. - Anaksunamun82)
2010. nov. 21. 20:34

Szia!

Főleg ebben a topicban beszélgetünk ilyen plasztikákról:

[link]

ahol néha előkerül a combkérdés is. Kevés még az ottani tapasztalat sajna.

44. Anaksunamun82 (válaszként erre: 1. - Barcabo)
2010. nov. 21. 12:11

Szia!


Most olvastam ezt a fórumot és amint látom már elvileg túl is vagy rajta. Milyen volt? Szép lett? Mesélnél nekem priviben egy kicsit. Nekem még van mit fogynom, de sajna én is elég sharpeies kezdek lenni, ahogy mennek le a kilók.

2010. aug. 6. 20:05

Egy rövid kis történet:


Anyukám, akit most is iszonyatosan szeretek, pont olyan, mint a lentebb kritizáló nők, aki nagy ívben szart arra, hogy mekkora a segge, combja, hogy jó kövér, jó nagy mellekkel. Simán mászkált fürdőruciban a Balcsin, soha egy napot se fogyózott, nem volt szemérmes, simán mutatkozott előttem meztelenül, szép lógó hájjal. Én egy picit se szerettem emiatt kevésbé, ám igen szégyelltem őt az iskolatársaim előtt, és igen, nem akartam, hogy elém jöjjön. Szégyelltem az apámat is, akinek hordó hasa volt. Ettől még szerettem, de iszonyat ciki volt, hogy ők szartak a külsejükre. Szóval nekik biztos nagyon jó volt, pont úgy, mint az itt írogató beszólogató figuráknak, ültek nyugodtan a seggükön, ettek, híztak, és még mintha büszkék is lettek volna rá, nem érezték cikinek a fürdőruciban való mutatkozást sem, ám a gyerekeik szégyellték emiatt őket!

Hát ez van.

Én addig szeretnék változtatni a külsőmön, amíg a gyerekem nem tudja meg, hogy milyen az, ha szégyelli az anyját; mert az nem olyan szép, mint a többieké.

Lehet, hogy a társadalom a hibás, hiszen a természeti népeknél nyilván ezek a dolgok szóba se jönnének, de hát mi nem ott élünk, ezekhez a viszonyokhoz kell alkalmazkodnunk.


A lentebbi hozzászóló, magát teltnek nevező lány pedig alig túlsúlyos, naná, hogy nem szégyelli a férje, aki pedig szintén túlsúlyos. De ők nem olyanok, mint azok, akik a túlzott túlsúlyból fogytak le, és nagy bőrlebenyeket cipelnek magukon. Töltött galambként én is elfogadnám magam. A 35 feletti bmi-s lányok férjét érdemes lenne megkérdezni névtelenül, szerintem 90%-ban azt mondanák, hogy ciki a kövér feleség.

42. carpe
2010. jún. 28. 00:50

sziasztok..nem vitába szállok...csak hozzá szólok:


sajnos kb az első 5mpercben eldöntik rólad h szimpatikus vagy -e vagy sem....ez főleg munkainterjukon vagy olyan helyen fontos...ahol csak pár perc van arra h bebizonyitsd h te jó vagy a feladatra.

Végig futják az okmányaidat...és rádnéznek...ha nem a fiatalságot sugárzod...ha nem azt, h erős vagy...még mielött megszólalhatnál...az illető már hozott egy döntést.

Ha szerencséd van tovább jutottál és talán esélyed van arra is h szóban is bizonyíts. Ha nem...akkor lehet h csakis az első benyomás, azaz a látvány alapján döntött az illető.


saját élményem.

kisfiam óvodás volt amikor azt mondta el, h a többiek mit mondtak rólam...ő szinte sírt, h neki nincs olyan szép anyukája mint nekik.

és azt kell h mondjam h igazuk volt a gyerekeknek...kövér voltam és nagy ruhákban jártam...és azt akartam h a gyermekem (aki úgy is szeretett hiszen nem fájt volna neki h ilyet mondanak rám).. tehát azt akartam..h egyszer ő is büszke legyen az anyukájára!!

nem azért mert bombázó lett..hanem azért mert mindent meg tesz az egészségéért...azért h ne váljék gúny tárgyává...és legfőképpen mosolyogni lássam a fiam ha rám néz:)

azóta az a legjobb...mikor a nagy fiaim haverjai mondják...de dögös az anyukád..:)


sajnos amikor azzal védekezünk h igy is szeretniük kell...persze ..szeret a férj is...egy darabig...szeret a gyerek is...amig nem érzi tehernek a véleményeket...


szerintem nem szabad megsértődni hanem tenni kell ellene.

mindenkiből kilehet hozni a legjobbat.


az az igazság...h gyakran könnyebb homokba dugni a fejünket..és vigasz gyanánt bemajszolni egy túrórudit...mint azt mondani...

lehet h igazuk van nekik??...miért nem próbálom meg??...


és aztán mikor már jönnek a dicséretek, legfőképpen a családtól,..az irigykedő tekintetek a nőktől...és a férfiak pillantásai..háááát semmivel össze nem hasonlitható élmény.)))


egy szónak is száz a vége...


nem szabad bánathájat nőveszteni...hanem a problémákkal szembe kell nézni...még ha az nagyon fájdalmas is...

és nagyon fontos az önbizalom és önismeret.

és ez az érték soha nem fog változni:)ha jól megerősítettük magunkban.

41. caffi (válaszként erre: 40. - Barcabo)
2010. jún. 23. 16:30
Kívánom h olyan legyen a végeredmény amilyet megálmodtál:)!
40. barcabo (válaszként erre: 38. - Caffi)
2010. jún. 23. 16:25

az lesz,köszi!

bár hála voltak priv.ban sostársak.-)

2010. jún. 23. 16:04

Judit, amiről te beszélsz, az ápoltság az fontos dolog az egészség szempontjából, és minden szempontból. DE én arról beszéltem, hogy amikor SEMMI más nem fontos már, csak a kinézet. Javaslom olvass vissza.


És mielőtt még hadba szállsz továbbra is velem, hogy én ilyen-meg olyan bunkó vagyok, fölhívom figyelmed, hogy nem bántottam ezzel meg! Arra hívtam föl a figyelmét, hogy van aki úgy szereti ahogy van, és ez az igaz érték.

38. caffi
2010. jún. 23. 15:37

Látom a fórum indító nem nagyon kapott választ,ill.nem is választ akart,csak beszélgető partnereket,de gondolom nem ilyeneket,amibe kritizálják döntését,és vágyát.....

Ilyen alapon az összes fogyis fórumba is be lehetne szólogatni:S

Naaa szóval barcabo,szerintem próbálj a "mellplasztikás" fórumon...ott rengetegen vannak,és jó ideje él a topic,bár plasztikai sebésznél járt már mindegyik,vagy épp most készül oda....de segítőkészek.....és sokak számára biztos hihetetlen de értelmesek is:)

Vannak köztük olyanok akik nem csak cici műtéten estek át,hanem már máson is!

Valószínű 6hétig kell hordanod a spéci gatyeszt....ez idő alatt jól fog jönni néhány beszélgető társ,aki kedves, h ki bírd:)!

37. b9c788014b (válaszként erre: 34. - Rekamer)
2010. jún. 23. 10:51

Bocs, de én meg ezzel nem értek egyet, nem hiszem, hogy ez annyira felszínes dolog lenne, ha az ember ad magára, nemcsak a lelket, de a testet is ápolni kell. Valahol az ember önkifejezése, tükrözi a belsőt.Ugyanúgy számít, mint a belbecs. Munkahelyen is fontos ...tudod milyen érzés pl úgy bemenni tanítani ha ott röhögnek a kamasz diákok mögötted, vagy felszolgálni, mikor háromszorosára dagad a bokád? Vagy egy ellenpélda, csont soványan felemelni egy beteg embert ápolónőként? Igenis ápoltan, tisztán jár ember dolgozni, vagy akárhova is, ez nem média, nem reklám, akkor ez is felszinesség????Ugyanaz a kérdés, hisz ez is a külső.

Valaki kövéren, valaki soványan szereti magát, ez teljesen szubjektív, nem kell ezért mást megbántani, valaki el tudja magán fogadni a lógó bőrt valaki nem...

Igen...csak egy példa, a szomszédasszonyom nem kíséri ki a gyermekét a buszhoz, mert megkérte rá a leányzó,mivel duci és ez számára ciki az osztálytársak elött. A gyermekeink igenis kritikusak velünk szemben, DE ezért még nem szeretnek minket kevésbé

2010. jún. 23. 09:43
Olvastam... :D és most, hogy így offoltunk... javaslom, hogy vigyázzatok egészségetekre bármilyen műtét után.. :D
35. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 34. - Rekamer)
2010. jún. 23. 09:22
Igazad van Neked is. Írtam privit.
34. rekamer (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2010. jún. 23. 08:59

Enissa, elolvastam, elfogadom a véleményed, de ne haragudj, kérlek, egyszerűen muszáj vitába keverednem veled!! Te számomra felszínes dolgokról beszélsz! Anyákról, akiket nem szeretnek a gyerekei annyira, hogy elfogadják??? Férfiakról, akik a nőik mellett nem vonulnak szívesen??? Munkahelyekről, ahol hátrány a teltség???


Mi, ha Nem ez a felszínesség!!! Nem ítélek el senkit, ha valakinek csak a plasztikai műtét segít, akkor az segítsen, ha ettől kiegyensúlyozottabb akkor legyen, én nem ítélem el, sőt biztatom tegye!


De tudod mit! Én magasról szarok a tévé, rádió, média befolyására, szarok arra (már bocsánat) hogy mit súlykolnak belénk! Szarok, és újra és újra szarok arra, hogy ki mit gondol rólam, rólunk. Mert igen, néha mélységesen megbántanak a lenéző vélemények, a megjegyzések arra, hogy milyen hurka húzodik a hasamon, de nem üres ember az, akinek minden boldogsága Téged, engem bárkit azért bántani, mert MÁS mint a többi..


A magam példájából indulok ki: Párom és én is teltek vagyunk, de boldogok. Én elfogadom úgy Őt, ahogy van és viszont. Pont azért szerettem belé, mert olyan büszkén vonult mellettem az utcán, ahogy előtte senki! Fölvállalt úgy ahogy vagyok. Kócosan, telten, nagy cicikkel és annyi szeretetet ad, mint előtte senki....

33. barcabo (válaszként erre: 30. - Rekamer)
2010. jún. 23. 08:37

értelek,és egyetértek veled.

nekem nem azzal volt gondom,hogy nagy darab volta,(persze azzal is)110kilósan hát mit ne mondjak gyönyörű voltam.--most vagyok 63-64kg.és a combomon egy hatalmas börlebeny ékeskedik,amit se krém,se torna(rendszeresen mozgom,tornázom,ésszel étkezem)

ezt nincs az a ruha és nincs az a csodaszer ami eltűnteti.van egy szép vékony combom,és rajta nagy kinyúlt bőrtágulat,ami pszihésen is rettentően zavar.Tudod hány privit írtak nekem egy nap alatt?!

bizonyára szégyenlik magukat(már elnézés,neveket úgy sem mondok,ne haragudjatok hogy anonimként,megemlítelek titeket,lányok)vagy félnek a megróvó megjegyzésektől,amint a fórum elején is becsúszott egy kettő...elég szomorú ez.

Persze a férjem elfogad,a családom szeretett akkor is,csak épp én nem szeretem magamat.és ez a nagy baj.nincs szilikon,szám,szilikon cicim...egyszerűen ezt muszáj,mert akinek ilyen nincs ezt nem értheti.

sajnálom hogy ilyen bátortalanok az emberek hogy nem mernek erről beszélni.-(((

2010. jún. 23. 08:19
muszály =muszáj
31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 30. - Rekamer)
2010. jún. 23. 08:18

Igaz a fórum nem arról szól /t/ volna kinek mi a véleménye a plasztikáról, de ha leírtad ide a véleményed, sajnos muszály megcáfolnom.

Jó lenne, ha csak a belső számítana,a tudás stb. de bizonyos munkakörökbe nem vesznek fel nem szép arcú, és teltebb hölgyeket, akkor már a kort nem is említem.

Tévedsz, ha azt gondolod a gyerekek úgy elfogadják a szüleiket ahogy vannak, nem és nem. Lehet sőt biztos a szüleik szemébe nem merik, mert szeretik őket és tisztelik annyira, de egymás között bizony téma főleg ha a többiek még cikizik is érte, milyen dagi az anyukája, vagy az apukája. Nem jó ez így, de ez van. volt olyan ismerősöm, aki ha meglátta az édesanyját inkább berohant egy üzletbe, vagy átment a túloldalra, ne lássák az a kövér totyogó nő az ő édesanyja. Otthon imádták egymást, és nem volt gond a súly.A férjek sem biztos, hogy büszkék a duci feleségükre, azok is szeretnek ám villogni a csinos feleségükkel amilyennek megismerték, közös baba ide vagy oda. Lehet ők is otthon egy darabig jól érzik magukat a finom ebédek, tiszta lakás, kedves bújós feleség mellett, de egy idő után nem lesz ez elég. Tisztelet annak a kevés kivételnek aki így elfogadja a párját. A társadalom nem így gondolkodik, a média formál mindent, na és az egészséges életmód. Azt is vegyük figyelembe nem mindenki a nagy zabálásáktól hízik, tehát ne tessék megdobálni ezért senkit.

És a lényeg fogadjuk el mások elhatározását, ha valaki kövéren érzi jól kiegyensúlyozottan magát legyen úgy, de ha valaki vékonyan átszabatottan akkor fogadjuk el úgy.

2010. jún. 23. 07:55

Felszínes embernek tartom azt, aki nincs mással elfoglalva, csak azzal, hogy hogy néz ki, nem tud másról beszélni, csak arról, hogy mi a legújabb diéta, vagy hogy hol a legjobb a szoláriumgép.


Az igazi értékek az ember lelkében vannak, akkor mutatkozik ha megszólal, ha nevet, ha véleményt formál valamiről, és ha hagy másoknak teret kibontakozni.


A külső nem minden! A külső semmi! A külső múlandó, az örök érték a humor, a szeretet, a belső harmónia.


Én sem vagyok megelégedve a külsőmmel, sőt. Próbálok tenni érte, hogy jól érezzem magam, de nem ez köti le a mindennapjaimat, hogy nézegessem a hasam (ami nem kicsi..) és szomorkodjak azon, hogy a gravitáció a melleimre (25 évesen!!) jobban hatott, mint kellett volna. Elfogadom magam így ahogy vagyok, és próbálok teljes életet élni.


Barcabo te ne a dokidnak adj hálát azért, hogy "lehetővé tette, hogy ne kelljen súlyos pénzeket kiadnod azért, hogy változtass magadon" inkább átkozd azért, mert újra és újra hiányérzetet kelt benned. Nem gondolod, hogy van aki elfogad így? Nem gondolod, hogy a gyermeked leszarja, hogy hogy nézel ki, csak ne lásson szenvedni egy-egy műtét után? Nem gondolod, hogy a párod nem azt nézi benned, hogy hm.. mekkora hasa van, mekkora combja van... hanem azt értékeli, amikor rámosolyogsz, amikor szeretettel a szembedben kéred, hogy jöjjön vacsorázni??

2010. jún. 22. 22:29
Ez így van,nekem van ismerősöm aki nagyon duckó volt szülés után és nem vették vissza pont ezértmegyébként meg,egészséges külső=belső harmónia....nálam legalább is,nem akarok egy savanyú beletörődöm anya .ill.feleség lenni aki száz xl-es hordóba bújtatja a takarnivalókat,mert sajna én is így voltam,ápoljon és takarjon.és hála hog ymegismertem a doktoromat aki lehetővé tette hog yne keljen súlyos 10-100ezreket kiadnom azért hogy ezen változtassak.
28. Bekomi (válaszként erre: 26. - B9c788014b)
2010. jún. 22. 22:07
Naná hogy számít a külső. Nem a semmiért kérnek sok helyen az önéletrajzod mellé fotót is! Nemde bár?
27. barcabo (válaszként erre: 26. - B9c788014b)
2010. jún. 22. 20:21
:-)
2010. jún. 22. 20:20

Hmmm..nem értem...miért is ne nézhetne ki egy anyuka, szuperjól? Miért ne büszkélkedhessenek vele a gyemekei?

Igenis számít a külső, hiába nem az alapján akarunk ítélni, de mások ez alapján ítélnek minket.



Csak kitartást kívánok!!! Leszorítós gatya v. harisnya ha jól tudom a gyógyszertárban van és talán műtét után fel is iratható...csak egy bokaműtétből kiindulva:)

2010. jún. 22. 20:12
jöhetsz Bekomi,örülök hogy itt vagy,,,,
24. Bekomi
2010. jún. 22. 19:36
Kép nélkül kritizálni.........
23. Bekomi (válaszként erre: 16. - Panka78)
2010. jún. 22. 19:36
Ha a lelked nincs összhangban a testeddel akkor nem lehetsz boldog ember. Legalábbis valakit érzékenyen érint ha úgy néz ki ahogy kinéz valakit nem. Felfogás kérdése, és attól függ ki hogy áll a dolgokhoz.Aki jól néz ki persze nem érdekli az ilyen dolog.
22. Bekomi (válaszként erre: 11. - Barcabo)
2010. jún. 22. 19:33

Hy Csillu4 Viszel engem is? Hadd irigykedjenek az uborkák!:-))

Tudod,megbeszéltük megyünk együtt!

2010. jún. 22. 17:29

Az irigy emberek még szót sem érdemelnek!!!!!

Csak nehogy egyszer Te is rákényszerülj valamilyen probléma miatt!

20. d11354fb1f (válaszként erre: 15. - Panka78)
2010. jún. 22. 17:22

nem mind1 neked hogy ki mire költi a pénzét? szerintem semmi jogod más pénztárcájába nyúlkálni. törődj inkább a saját dolgoddal...

ha nem tetszik a téma, akkor minek szólsz bele? ha idegesít, minek olvasod? Ennyire unatkozol? vagy magányodban nem tudsz mit csinálni?

szánalmas.... tipikus irigység.

19. barcabo (válaszként erre: 17. - Ekka)
2010. jún. 22. 16:27
a hasamat már decemberben megcsinálták.3 havonta lehet egy újabb másik.De egy 6 és egy 2éves gyerkőcöm van nehéz volt megoldani így is hogy legyen aki rájuk vigyáz,még én nem vagyok.nekem hastól lefelé ment a súly felül nincs semmi bajom.37hónapot szoptattam összesen a két gyerkőcöm,és még a cicim sem mondható csúnyának.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook