Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegit és PCOS? fórum

Clostilbegit és PCOS? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 21. 22:26

így van, pcos-nak nem a legjobb

ha már muszáj, akkor csak és kizárólag tüszőrepesztő mellett és uh követéssel

2013. máj. 21. 21:33
Köszi:)
8. annadi (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2013. máj. 21. 21:27
Akkor mindenképpen ki kell próbálni, hátha sikerül!! Ha nekem nem sikerült volna spontán én is belementem volna. Mielőbbi babásodást kívánok!!! :)
7. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fille)
2013. máj. 21. 21:23
kösz:)
6. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Annadi)
2013. máj. 21. 21:23
Köszi, kezelve van de mégsem sikerül. Az orvos mondta is annó hogy ők sem tudják megmondani mitől függ hogy valakinek sikerül-e spontán vayg sem. Sajnos sokunknak kell segítség.
2013. máj. 21. 21:17
Ági, behívtak fb-on a pcos-es klubba, ott tudom, hogy már vki emlegette a clostit, szerintem fognak neked tudni segíteni :)
2013. máj. 21. 21:17

Én is PCO-s vagyok. De nekemmindig azt mondták ez belgyógyászati probléma. A nőgyógy csak hormont tud adni. Ami lehet összehozza a babát, lehet nem, de az alapvető problémát nem oldja meg. És az amúgy is zavart hormonrendszert még zavarosabbá teheti. Én most várom a kistesót, de sikerült metforminnal teherbeesnem mindannyiszor.

Nem volt szükség a clostira.

Sőt még fogytam is, a menstruációm is rendes lett a gyógyszertől. Egyébként nőgyógyász is felírhatja. De sok helyen még mindig nem elég felvilágosultak e téren...

2013. máj. 21. 21:16

Nekem semmit nem ért az első kúra. Mindig néztek közben uh-n. Aztán egy lapar műtét után rögtön az első hónapban hatásos volt, de akkor is nyomon követték, mi történik odabent.

Mielőbbi babásodást! :)

2013. máj. 21. 21:10
Van akinek elég volt a closti kúra a teherbeeséséhez PCOS mellett? Azt hallottam hogy PCOS-oknak nem annyira ajánlott mert cisztákat okozhat (nem csak policisztát). Néztek Uh-on kúra közben? Nekem azt mondta az orvos nem kell mert ezzel nem lehet túl stimulálni. Köszi előre is a segítséget.
2013. máj. 21. 21:10
Clostilbegit és PCOS?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook