Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi vagy a nő kezdeményezzen? fórum

Férfi vagy a nő kezdeményezzen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2020. aug. 9. 13:05
mindegy,szerintem nincs sehová leirva ,hogy kinek kellene kezdeményezni.
73. Miss Sárika (válaszként erre: 70. - Oneman)
2020. aug. 9. 12:58

Megèrteni minden, mit te írni.


Különben azt mondják, hogy a lelkesedès diktálja az iramot, de a kitartás èri el a cèlt! ..Ès ez mindenre igaz.

72. oneman (válaszként erre: 71. - Lily012)
2020. aug. 9. 00:35
Minden férfi másképp gondolkodik, sajnos nincs egyértelmű recept, de szerintem egyáltalán nem ciki. Nekem volt olyan hölgyismerősöm, aki valamilyen szinten kezdeményező volt, vagy legalábbis úgy kereste velem a kapcsolatot, hogy feltűnt és aztán megbeszéltük. Máig nagyon hálás vagyok neki, az egyik legjobb dolog volt az életemben, már ami a nőkkel való kapcsolataimat illeti.
2020. aug. 8. 18:36
Sokszor én is megtenném de még mindig él az a felfogás hogy ez a férfiak dolga, ha nő teszi akkor az nem illik és szégyellje magát. Viszont sok pasi meg olyan pipogya ha szeretné akkor sem mer lépni. Valóban érdekelne hogy a férfiak mit gondolnak erről, mennyire ciki vagy nem ha egy nő kezdeményez?
70. oneman (válaszként erre: 69. - Miss Sárika)
2020. aug. 8. 00:16

Szóba elegyedni lehet, az még nem jelent semmit. Szoktam beszélgetni a szomszédasszonnyal, a munkatársnőim közül egyesekkel, ismerősökkel, stb. Vannak akiket 10-20 éve ismerek, ezek hétköznapi társalgások, valószínűleg egyikükben sem merül fel hogy a házba akarok rontani.

Itt most arról van szó ha jól értem amikor az ember mást is szeretne, ami érdekében ha tenni akar valamit akkor kínos szituációba keveredhet. Például az egyik ilyen esetemben, amiről meséltem egy sok éven át tartó általam jónak tekintett emberi kapcsolat ment tönkre örökre.

Értem, tudom hogy Te a klasszikus módon gondolkodsz több ilyen dologról, beszélgettünk már róla hogy különbözően látunk dolgokat, azt lehet így virtuálisan is. Nekem mindig az jött be, amit írtam, ezek a negatív, illetve a pozitív tapasztalataim.

69. Miss Sárika (válaszként erre: 68. - Oneman)
2020. aug. 7. 15:44

Lèpj oda úgy, hogy ne tűnjön nyomulásnak. Kèrdezz valamit, vagy kèrj segítsèget..Szóba elegyedtek, ès már ki is alakul egyfajta beszèlgetès, amit tovább lehet folytatni. ..így nem èrzi majd senki, hogy ajtóstól rontottál a házba!


Èn mindig meghagytam a fèrfiaknak a kezdemènyezèst. ..Ha nekem nagyon tetszett is valaki, de a srác nem tett az ügy èrdekèben egy lèpèst sem, nem tudtam sajnálni. A nőknek Fèrfiakra van szüksègük, nem Nyuszikra!🙂


Èn cserkèsszem be, s otthon èn hordjam majd a nadrágot is?..🙂 Számomra abszurd lenne!!


Ez az èn vèlemènyem erről.

68. oneman (válaszként erre: 65. - Miss Sárika)
2020. aug. 7. 11:56
Köszönöm a bővebb leírást. Nekem az a tapasztalatom (ebből a 2 esetből), hogy ha én próbálkozok, akkor menekülnek előlem és még az okát sem tudom, utána meg rosszul érzem magam. Más a helyzet ha a nő próbálkozik, vagy ilyen ismerkedős felületen jön létre a kapcsolat. Akkor nem menekül el, meg lehet vele beszélni a dolgokat. Lehet hogy így sem lesz semmi belőle, de az ember ekkor is sokkal nyugodtabban veszi tudomásul, hisz megismerte az okokat, tisztázódtak a dolgok. Nem egy sötét veremben kell tapogatózni, nem félreérthető jelek alapján történnek a dolgok.
67. Miss Sárika (válaszként erre: 64. - Oneman)
2020. aug. 7. 00:50

Mèrt kell bármi miatt is szègyenkezni, ha kulturáltan, illemtudóan viselkedünk?! Èrezze magát rosszul az, aki nem kèpes kezelni az adott helyzetet.

...Viszont minden tanulható.

66. Ildi
2020. aug. 7. 00:38
Férfi
65. Miss Sárika (válaszként erre: 63. - Oneman)
2020. aug. 7. 00:30

Már fejtem is bővebben...🙂


Èletedben összesen kètszer próbáltál kezdemènyezni!

Kiszemeltèl kèt lányt, szimpik voltak, de mindkettő simán elküldött a francba, emiatt te nagyon cefetül èrezted magad, s többè nem is beszèltèl velük.


Lehet rossz passzban voltak, vagy valóban menekültek előled. ..de ez mèg nem elèg nyomós ok a megfutamodásra!

Leromboltad magad egy kudarc miatt. Öreg hiba! Te egy Fèrfi vagy, akinek emelt fővel kell viselnie a negatív tapasztalatokat is. ..mert ők is tanítanak valamit. Lehet a viselkedèsi stílusodon, stb lehetne változtatni, hogy legközelebb sikerüljön. Gyakorlat teszi a mestert!

64. oneman (válaszként erre: 62. - Miss Sárika)
2020. aug. 6. 22:30

Aztán szégyenkezzen a férfi hogy mennyire félreértett egy szituációt?

Akkor már inkább az a módszer, hogy az internetes partnerkeresőn kiírja az ember hogy mit szeretne, aztán majd valaki elolvassa és ha megfelel a kritériumoknak jelentkezik. Lehet hogy akkor se lesz belőle semmi, de legalább nem lehet félreérteni a helyzetet.

63. oneman (válaszként erre: 61. - Miss Sárika)
2020. aug. 6. 22:23
Ezt most nem teljesen értem, leromboltam magam egy gondolattal? Kifejtenéd bővebben?
2020. aug. 6. 16:53
Fèrfidolog!
61. Miss Sárika (válaszként erre: 60. - Oneman)
2020. aug. 6. 16:52
Egy ember kèpes magát egy gondolattal lerombolni, ès ha elèg bátor, újjáèpíteni is!
60. oneman (válaszként erre: 58. - 184481d874)
2020. aug. 6. 15:31
A saját tapasztalatokról annyit, hogy talán kétszer próbáltam életemben valamilyen formában kezdeményezni olyan nők irányába, akik nekem szimpatikusak voltak. Olyan érzésem volt hogy ők is hasonlóan gondolják. Mindkettő simán elküldött a francba, nagyon rosszul is éreztem magam miatta utána és soha többet nem is beszéltünk.
2020. aug. 4. 00:07

Volt, hogy én kezdeményeztem, volt, hogy a férfi.


Volt, hogy nem jött be a kezdeményezésem, s utána - a negatív tapasztalat miatt - már nem mertem kezdeményezni másnál sem, annak viszont az jött volna be, ha én kezdeményezek.


:-)

2020. aug. 3. 21:49
Ezt a témát csak akkor lehet életben tartani,ha a hozzászólók a saját tapasztalatukról beszélnek,negativ ill.pozitiv tapasztalataikról.
2020. aug. 3. 21:36
2020. aug. 3. 00:18
Köszi Hoxi, hogy átkeresztelted! Már most IMÁDOM ezt a topikot!!! 🤣
55. Lávli* (válaszként erre: 50. - D7ba7bf7ff)
2020. aug. 3. 00:17
Az teljességgel magánügy, hogy ki mit akar vagy tud kihallani egy - egy mondandóból. Az nem a közlő mondanivalója, hanem a kihallani akaróé.
54. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 49. - Lávli*)
2020. aug. 3. 00:16
Kivételek mindig vannak! Azok csak erősítik a szabályt! 😝
53. vigyefene (válaszként erre: 49. - Lávli*)
2020. aug. 3. 00:14

Szerintem az már egy másik téma.

Itt két "normális"-férfi/nő-ről van szó.

52. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 46. - Lávli*)
2020. aug. 3. 00:14
GLS-el kihozzák ezekben a kockázatos időkben?
51. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 39. - Lávli*)
2020. aug. 3. 00:13
Ha kóla lesz mellé, miért ne!
50. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 42. - Lávli*)
2020. aug. 3. 00:12
Ja, csak a te (ti) mondandódból azt hallani ki, hogy a nő majd rábólint a dologra, tehát csak egy nő akarhatja igazán!
49. Lávli* (válaszként erre: 47. - Vigyefene)
2020. aug. 3. 00:10

Azért ez nem ilyen egyszerű.

A homofóbok a megmondhatói, milyen kínokat kell kiállniuk.

48. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 47. - Vigyefene)
2020. aug. 3. 00:10
De sz*r lehet ez az egymásrautaltság! 😂
2020. aug. 3. 00:07

Tehát akkor összegezve, a nők a férfiakat akarják, a férfiak pedig a nőket.

Elég egyszerű.

46. Lávli* (válaszként erre: 43. - D7ba7bf7ff)
2020. aug. 3. 00:06
Akkor a nőt is intézd ügyesen, ne velem hozasd 🤣
45. vigyefene (válaszként erre: 42. - Lávli*)
2020. aug. 3. 00:05

Legalább is abban a percben amikor kezdeményez.

Utána pedig jön a folyamatos változás.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook