Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Chat szerelmi háromszögben fórum

Chat szerelmi háromszögben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Chat szerelmi háromszögben

1 2
24. vberni01 (válaszként erre: 22. - Ensiferum999)
2013. nov. 7. 16:27
Hozzáállás kérdése. ;)
23. ensiferum999 (válaszként erre: 21. - Csigusz2013)
2013. nov. 7. 16:26
Igazat adok neked, az egojának tetszik , biztos háttér nélkül is így szórakozna?
22. ensiferum999 (válaszként erre: 20. - Vberni01)
2013. nov. 7. 16:23
Erre visszatérnék mondjuk akkor amikor Te is éltél x évet egy emberrel és akkor meglátnám mit cselekszel olyan könnyen.Idösödő nő nem olyan könnyen lehet ismerkedni amikor sok fiatal is alig talál megfelelő párt.
2013. nov. 7. 15:53
Én mindkét nő helyében kirúgnám "aput" páros lábbal és új életet kezdenék...egy ilyen ember soha nem változik meg. Avagy kutyából nem lesz szalonna.
20. vberni01 (válaszként erre: 15. - Ensiferum999)
2013. nov. 7. 14:59
Mi nem egyszerű? A lépés nem azt jelenti, hogy őrlődik, telezokogja a párnáját, majd sajnálja magát, meg a családját, és okolj a harmadikat, se nem azt, hogy kiteszi apa szűrét. Egyszerűen továbbléphetett volna. Pl én a helyébe biztos befizettem biztos ismerkedtem volna, mint egy singli.
19. vberni01 (válaszként erre: 8. - 408020f45e)
2013. nov. 7. 14:56
Ez nagyon jó!
2013. nov. 7. 14:55

??? Akkor végül is nem volt sex, csak virtuális kamaty?


Jó poén mondjuk a gyerek monológja, hogy ő majd soha nem tesz ilyet. :D :D XD


Hogy is mondják: láttunk már karón varjút.


Egyébként ez a történet újabb példa arra, hogy:

- ostoba liba -értsd anya- egyedül rendezi a családot, oldja meg a problémákat. Valószínű nem jár el szórakozni, mindig mindenki előrébb való nála.


- férfi talált egy fiatalabb, érdekesebb nőt, hát lépett. Nem fog megöregedni egy nő mellett.


- gyerek próbál lelkiismeret furdalást okozni a harmadik félnek


- kedvencem: "családos" :D Mert aki családos, az járjon otthon nyitott szemmel, ha kilép az ajtón, viszont senkit meg ne lásson. XD


Tragikomédia, de élveztem! Köszi!

17. ensiferum999 (válaszként erre: 8. - 408020f45e)
2013. nov. 7. 14:10
Igaz a feleség is kell, de a barátnő akivel nem élt egy napot sem az szebbnek tünik mind addig míg meg nem ismeri teljesen.A feleség is kikacsingathatna ha akarna ,de őt lefoglalják a család dolgai míg apu gondmentesen él.
16. szafaripók (válaszként erre: 14. - Mazsinka)
2013. nov. 7. 14:08
Nem lelépni kell ilyen esetben, kitenni apucit...
15. ensiferum999 (válaszként erre: 14. - Mazsinka)
2013. nov. 7. 13:59
A feleség azért nem lépett le mert nem ment olyan egyszerüen mint azt gondoltátok.A férj 3 évig szórakozott a drága barátnővel 1-2 hónap szünettel.De a lelkitárs kitartó volt és mindig jelentkezett a férjnél akinek nagyon tetszett a dolog.Ez a tipikus nőci aki nem akarja a családot szétválasztani ,de kitartóan ostromol míg eléri a célját.a feleség beteg apját ápolta akit nem lehetett csak úgy ripsz -ropszra költöztetni az otthonából.
2013. nov. 7. 12:42

Szerencsére nem tapasztalatból, de ismerem ezt a nőtípust: én nem akarok tőle semmit, á dehogy, csak barátok vagyunk, meg naylifali, blablabalabla, szép jónapot, kellemes, nyugodalmas jó éjszakát, kedves, drága, nyuszómuszó, jóbarátom, akitől nem akarok semmit, csak koslatok utána, meg irkálok neki hülyeségeket negédesen, de nem akarok semmit, csak felpiszkálom a fantáziáját, aztán adom Szűz Máriát, meg a tündéri jóbarátot, de nem akarok tőle semmit. Az ilyen (öregedő), nyálas p.áknak jól be kéne mosni.


Ettől függetlenül megvan a véleményem a pasiról is, meg anyukáról, aki nem lépett még le.

13. 0c08cb3084 (válaszként erre: 8. - 408020f45e)
2013. nov. 7. 12:05
Nagyon szépen megfogalmaztad és egyetértek veled!
12. Bree25
2013. nov. 7. 11:38

Sajnálom "anyut".

Ahogy Meg Ryan mondta a Francia csók c. filmben

"minden férfi f*szkalap"


és mindezt azért írom, mert a fiú chaten elmondta, hogy apunak nem ez az első nőügye...

2013. nov. 7. 11:30
Nahàt!
2013. nov. 7. 11:00
Ennek az egésznek SEMMI ÉRTELME! Ez nem kapcsolat, 10 éves szint. Szánalmas aki ebben bármilyen szinten is részt vesz. Egyik 19 a másik egy híján 20.
9. ensiferum999 (válaszként erre: 8. - 408020f45e)
2013. nov. 7. 10:57
Találó idézet!!!
2013. nov. 7. 10:47

Erről az egészről esembe jutott egy idézet:

"Ha választanod kell köztem és közte, válszd őt! Mert, ha igazán szeretnél engem, nem lenne ő!"

2013. nov. 7. 09:57

A pasiknak minden életkorban jól esik ha valaki hízeleg nekik. Ha nem élőben-szóban akkor írásban :D a 2.nő a túlvégen már továbbgondolja, meg szeretné tovább is meg már szerelmes is, míg a pasi csupán annyit akar, mint eddig: bókokat, hízelgést, a hiúságának szeretgetését. A legyező nyomulni kezd, a feleség kiakad, a legyzőnő menekülési útvonalat kínál: költözz ide! A pasi dönthet, otthagyja a biztos vasalt inget, főtt kajcsit és a megszokott de mégis biztos lyukat hogy elmenjen egy bizonytalaba, aki ki tudja milyen, hiszen csak egy legyező aki az ő hiúságának szolgája :)) így minden marad a régiben, a feleség feleség marad, a legyező szenved a "be nem teljesült szerelemtől" -ami soha nem is volt csak az ő fejében, a pasi jól elvan, a család meg fogja a fejét.

Vagy a pasi annyira inkább mást akar mint az otthoni sárkányát, hogy inkább elmegy legyeztetni magát.

A nő sosem jön ki igazán nyertesen. Egyik sem. A pasit vagy érdekli és sajnálja, vagy nem. És ennek fordítottja és pepitája is simán előfordulhat...hogy ki mit nyel be illetve mit lép az meg egyéni habitus, beállítás és szösszögés kérdése :) azt ne felejtse el senki soha: ha foglalkozol egy dologgal -akármennyit is-, energiát fordítasz rá, energiát adsz neki, ezáltal mindenképpen élteted. A kapcsolatodra értve ugyanúgy, mint bármire...akár hasznos szeretetteli akár gyűlöletes energia, élni fog tőle...a legyezővel meg úgysem lehet mit kezdeni, a legtöbbje nem képes fejlődésre, és sok gyűjti a legyeznivalókat, tudják hogy sosem lesz semmi nem fog történni de szeretnek a saját mocskukban fetrengve sajnáltatni magukat a barátnőik körében: "képzeld a neje nem engedni hogy írjak neki, úgy szenvedek, és ő hoyg szenvedhet e miatt"...juj :D szenvednek, de valahol mélyen boldogok mégis hiszen "rájuk nézett egy pasi" és ők ettől jól érzik magukat, keresik az ilyen kapcsolatokat...komoly önértékelési és önbizalmi, esetleg testi problémáikat támasztják ellen az ilyen legyeznivalókkal.

Az örök törvény: amelyik kutya ugat...

Ha pedig mégis megy legyezteni magát a pasi, akkor ennyi, menjen.

6. Free (válaszként erre: 5. - Free)
2013. nov. 7. 09:50
Nem, nem a nappalimban, hanem hálószobámban... Mit keresett Isten a hálószobámban.
5. Free
2013. nov. 7. 09:50
Jó kis sztori. A.J. Christian erről írta a Mit keresett Isten a nappalimban c. könyvét. :)
2013. nov. 7. 09:46
nem vagyok csábító nő, stb... akkor mi a fenének "köszöngetsz"???:)
2013. nov. 7. 09:30
hajjaj 1ik nő helyében sem szeretnék lenni.de sztem nem szabad így ragaszkodni senkihez.
2013. nov. 7. 09:19

Jópofa, de én biztos úgy fejeztem volna be, hogy a telefont lerakta a férfi, akivel eddig végig beszélgetett a hölgy.

Így akart pontot tenni az úgyre, mert már neki is fárasztó volt a két nő között örlődni.


Vagy a másik, hogy a nej beszélt a férje nevében végig, így segítve visszatérni a családjához.


Persze ez csak az én meglátásom.

2013. nov. 7. 09:08
A történet szereplői egy család, ahova belépett egy harmadik fél a kapcsolatba. Nehéz eldönteni mi a helyes, vagy a jó megoldás? A harmadik fél (ezután csak H. F) üzenet: "Kedves ........! Szeretném ha ismét a barátod lehetnék! De ha nem fogadsz el, az is megértem! Kellemes majálist kívánok."

Ugrás a teljes írásra: Chat szerelmi háromszögben
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook