Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Celluforte kapszulával van valakinek tapasztalata? fórum

Celluforte kapszulával van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 25. 10:56
4 hónapja szedem már és most mondhatom el, hogy kb feleannyira látszik már csak a narancsbőr. Azt szeretném ha nyárra teljesen el is tűnne. Kitartás csajok! :)
2012. okt. 25. 22:49
Eladom megmaradt 43 szem Celluforte kapszulámat! Akit érdekell írjon cini-007@hotmail.com
8. katyus71 (válaszként erre: 7. - Hajgumi)
2012. szept. 25. 10:52
Köszönöm!
2012. szept. 24. 14:18

Igen, lassan 3 hete szedem. De nem látok semmi változást eddig ezzel kapcsolatban. Nem is hiszem, hogy pár hét alatt kéne helyrehozni ami az évek során alakult ki. Ha mind a 2 dobozzal elfogyott majd utána fogok örülni/csalódni, addig csak szedem.

Amúgy most még olcsóbb, mint amikor én rendeltem ez nagyon bosszantó. :(

Ja ami nincs a reklámban: titánium-dioxidot tartalmaz a bevonat. Ezt sok gyógyszernél, étrendkiegészítőnél alkalmazzák, mert ártalmatlannak tűnik, de egyes kutatások szerint rákkeltő lehet. Én már ha megvettem, már mind1, de akit ez zavar akkor olvasgassa a címkéket, hogy mit is vesz be. Én szerintem épp elég sok csúnyasággal találkozunk nem ezen fog múlni, de ha valaki érzékeny erre, ne akkor lepődjön meg amikor átveszi a dobozt. Amúgy az illata nekem nagyon tetszik, kellemes és természetes. Hát eddig ennyi.

6. katyus71 (válaszként erre: 4. - Hajgumi)
2012. szept. 18. 13:35

Szia Hajgumi!


Eltelt 3 hét. Van már valami tapasztalatod?


Köszi, Katyus

5. katyus71 (válaszként erre: 4. - Hajgumi)
2012. szept. 18. 13:27

Szia Hajgumi!


Tapasztaltál már valamilyen változás? Eltelt 3 hét. Szép napot!

4. hajgumi (válaszként erre: 1. - 2eaef91400)
2012. aug. 27. 00:57
Én megrendeltem 2 havi adagot pár napja és majd megírom mire jutottam, de azért nem hiszem, hogy pár nap alatt lesz valami hatása. Lehet átverés az egész, de kipróbálom hátha segít valamennyit. A sportot nem vihetem túlzásba, úgyhogy marad ez a verzió. A krémekhez nem vagyok elég kitartó, meg egyik sem tetszett annyira, hogy naponta 2x használjam és összefogja a ruháimat a gyanús "illatfelhőről" nem is beszélve. Nyúltáp étrendre sem vagyok hajlandó, inkább pár plusz kiló kéne rám. Ebben van minden reményem mert ruha nélkül 0 az önbizalmam főleg emiatt. :,( A szépség belülről fakad- remélem most a kis tablettából is. Lehet hogy hülyeség, hogy ebben hiszek, de 1x belefér az életembe úgy érzem, eddig még semmi ilyesmit nem próbáltam eddig. Csak azért regeltem, hogy majd itt leírjam mi lett belőle hátha valakinek valamikor hasznos lesz, majd írok ha lesz valami változás. Üdv
2012. aug. 11. 15:52
én is néztem a pasit a neten,de semmi találat :S a cellustopról viszont olvastam jókat,lehet akkor azt kéne kipróbálni..
2012. aug. 11. 08:21
Engem is érdekelt. Írtam egy levelet a honlapon megadott címre július végén. Kérdeztem, hogy mi a termék neve az USA-ban (ha már Made in USA product-ként hirdetik), hogy az alapján rákeressek. És a pasiról aki ajánlja,akinek a fényképébe "belóg" hogy orvosok ajánlásával (Jonathan Ringbaum az Amerikai Bőrgyógyászati Akadémia vezető munkatársa) egy darab találat sincs a neten. Szóvel nekem gyanús. És válasz sem jött...
2012. aug. 7. 17:35
Sziasztok,érdekelne,hogy a celluforte kapszulát használta e már valaki,és milyen tapasztalatai vannak,volak vele. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook