Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » CBD olaj fórum

CBD olaj (beszélgetős fórum)

7. 5847448901 (válaszként erre: 6. - Miro74)
2020. aug. 28. 10:41
Majd hogy nem mindegy melyiket használod,csak a neve más és van e benne thc vagy nincs .Ja és az ára,ami bizony elég eltérő lehet ! A gugli a barátod,ott minden kereskedő és ár fent van !
2019. dec. 10. 14:48
Sziasztok, én magas vérnyomásra szedem a Pharma Hemp 12% prémium cbd olaját. Nekem használ, igaz több mint egy hónapja használom, de azért a gyógyszeremet még nem dobtam messzire. Azért választottam őket, mert amikor kerestem, melyiket vegyem, őket elértem telefonon és segítettek a felmerült kérdéseim megválaszolásában.
2019. aug. 14. 22:31

6.napja szedem.

Pajzsmirigyes vagyok,de inkabb minden mas megelozesere kezdtuk el a csaladdal.

2019. márc. 19. 14:53
A CBD olaj, hihetetlen nagy segítség a szervezetnek. Sok fajta kapható csak úgy, mint minden másból is..:) Remélem nektek is segít..
2018. szept. 18. 13:22
Hemp Complete Cbd olajat használom. Jelenleg minimàlis gyògyszert szedek és ezt az olaj mellett tudtam lecsökkenteni
2. gfkid (válaszként erre: 1. - Suzy79)
2018. szept. 18. 09:53
milyen olajat használsz? mert ha Kannaway akkor mintha sima étolajat nyalogatnál...(egyik jó a Cibdol 10% napi 4-6-8-10 csepp már lehet hogy hatni fog...egyszer,de inkább RSO) de RA-ra nem kifejezetten hatásos,idegrendszeri és immun megbetegedésekre vagy azzal kapcsolatos bajokra jó leginkább.
2018. szept. 17. 16:07
Sziasztok!RA-s beteg vagyok! Egy hònapja kezdtem el a CBD olaj szedèsèt! Van köztetek olyan aki szedi az olajat? Megosztanàtok a tapasztalatitokat? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook