Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bütyökmütét fórum

Bütyökmütét (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
67. cullinan (válaszként erre: 66. - Eviza)
2012. aug. 10. 13:53

Igen, valószinü, majd körülnézek!

Mielöbbi gyógyulást neked!

66. eviza
2012. aug. 5. 13:23

kiskunfélegyházi vagyok,23 éves.

vannak ilyen térítésmentes ortopédiai magánrendelések,azért nem kellett fizetnem.

biztos van pesten is.

65. cullinan (válaszként erre: 63. - Eviza)
2012. aug. 4. 22:31

Te egyébként kecskeméti vagy?

és mennyi idős, ha meg szabad kérdeznem?:)

Én ötven vagyok.

64. cullinan (válaszként erre: 63. - Eviza)
2012. aug. 4. 22:05

Az klassz, ha már nem is nagyon fáj.

Régen mg elég kellemetlen volt ez a mütét, azok akarnak lebeszélni, akit 20-30 éve mütöttek

Nem értem, hgy hogy nem kellett fizetned, ha magán ortopédiai rendelésre mentél?

fogalmam sincs én hova menjek.

63. eviza
2012. aug. 2. 18:06

köszi jól vagyok:)

szinte óráról-órára jobb:)

vannak minimális fájdalmaim,de ezeket már szinte észre sem veszem.

csak a hőemelkedés miatt veszek be algopirint vagy rubophent felváltva,de ezekbe van fájdalomcsillapító is,de már azt az erőset nem kell szednem:)

ma voltam bennt azt mondta a doki hogy szépen gyógyul,persze én csúnyának látom,de nagyon egyenes lett,nem is gondoltam volna:)

én azt mondom vágj bele még most,hogy ne télen lábadozz mert nehezebb szerintem,én azért mentem magánrendelésre mert a kórházban 1 hónapra adtak volna időpontot csak a kivizsgálásra így meg kb 3 hét alatt lezajlott minden:)

sok sikert kívánok,és persze kitartást,hidd el megéri:)

62. cullinan (válaszként erre: 61. - Eviza)
2012. aug. 2. 15:41

Köszi szépen az infót, akkor belevágok!

Hogy vagy egyébként?

napról napra jobb?

vannak fájdalmaid?

61. eviza (válaszként erre: 60. - Cullinan)
2012. aug. 1. 16:55

kecskeméten voltam a megyei kórházban.

igen,ezt a műtétet fizeti a tb.

én egy ortopédiai magánrendelésen voltam ott beszéltük meg a dokival a dolgokat,ő is műtött meg,de ha sima ortopédiai szakrendelésre mész akkor kell beutaló.én mondjuk nem adtam pénzt a dokinak mert úgy gondoltam elég költség ez igy is a gyógyszerek,a hazaút taxival mert nincs autónk,az ortopéd cipő ami 6000 ft volt,úgyhogy én úgy gondoltam nálunk nem fér bele több.

elöször elmész a háziorvosodhoz kérsz beutalót,onnan meg megy minden magától:)

60. cullinan (válaszként erre: 59. - Eviza)
2012. aug. 1. 15:02

Akkor annyira nem vészes, mint ahogy sokan mondják!

Megkérdezhetem hol voltál, és fizettél érte, vagy TB-s?

Ne aggódj, mostmár napról napra jobb lesz, és az vigasztaljon, hogy felveheted a csinos cipőket!

Először a körzeti dokihoz kell menni?

Jaj, azt sem tudom,hogy kezdjek hozzá.

Én pesten lakom, itt kellene körülnézni, de fizetni nem tudok érte:(

59. eviza (válaszként erre: 58. - Cullinan)
2012. aug. 1. 14:14

van a másikon is,de az még nem olyan nagy,valószínűleg jövő tavasszal meg lesz az is,de most még nem igazán vagyok biztos benne:)

altattak,az első nap semmi bajom nem volt,tegnap jöttem haza,akkor volt egy kis émelygés,de már azon is túl vagyok.chevrolen műtét volt nem tudom pontosan mit jelent,két tűződrót van benne.

most kezdett egy picit duzzadni de nem vészes.

holnap megyek kötözésre,na az nem kellemes:(

58. cullinan (válaszként erre: 57. - Eviza)
2012. aug. 1. 13:48

Milyen érdekes, éppen ma jöttem be, hogy megnézzem, irt e valaki:)

Na, akkor gyors gyógyulást kivánok!

Neked csak egyik lábodon volt bütyök?

nekem mint két lábamat kellene müteni.

És most már véglegesen eldöntötem, hogy szeptemberben megmütetem, de még nem tudom, hol

Neked milyen techikával mütötték, és altattak?

Köszi a választ:)

57. eviza (válaszként erre: 56. - Cullinan)
2012. aug. 1. 09:06
Szia!nos,én eléggé friss műtétes vagyok hétfőn műtötték a bal lábam eléggé komoly volt átrendezte a doki az egész lábam:)már nem fáj annyira csak ha sokat császkálok persze mankóval.de nagyon szép egyenes lett a lábam:)visszaolvasgattam az eddigi hozzászólásokat,az én véleményem az hogy megéri,de tééleg,persze fáj de kibírja az ember.nekem is az volt a gondom hogy nem tudtam csini körömcipőket felvenni eddig,de úgy gondolom hogy jövő nyárra nem lesznek ilyen problémáim:)de ha mégis,akkr is megérte mert nem fogja nyomni az edzőcipő és nem kell dugdosnom vagy szégyenkeznem miatta.engem kecskeméten műtöttek.
2012. máj. 22. 12:53

régen nem irt itt senki, pedig jó lenne ha valaki megosztaná velem friss mütétes tapasztalatait.

már biztosan tudom, hogy az ősszel meg szeretném mütetni a bütykeimet, de még nem tudom, hova menjek és kivel mütessem meg?

55. cullinan (válaszként erre: 54. - Gyöngyi)
2010. júl. 28. 21:29

tudom,de ott azt olvastam, hogy élből 10 ezer a vizsgálati dij.

na, végülis nem tudom, egyenlőre el kellene kezdeni, devacilálok, hogy inkább tavasszal, mint összel.

Jó lenne, ha irnának, kinek milyen eredménye lett, de nagyon eltüntek erről a fórumról!

2010. júl. 28. 16:48
Te tudod, de persze az sem lesz ingyen...mint tudjuk a magyar egészségügyi körülményeket.
53. cullinan (válaszként erre: 52. - Gyöngyi)
2010. júl. 28. 13:23

Igen, tudom, inyenes, de azért vizsgálati dij, stb,tehát azért elég sokat ki kell erre-arra fizetni,

Én inkább az Uzsokit, vagy a szent János kórházat választanám.

Üdv:Ági

2010. júl. 28. 12:41
Ha rászánod magad van egy magánklinika Budapesten, ahol TB-re megcsinálják.(Ars medica)
51. cullinan (válaszként erre: 51. - Gyöngyi)
2010. júl. 27. 16:10

Pár hónap, és szép lesz a lábad.

Igy meg, ha halogatod, egyre rosszabb, évről, évre.

Én elhatároztam, ősszel, vagy tavasszal belevágok, csak még az időpontot nem tudom, mikor lenne jobb.

50. cullinan (válaszként erre: 49. - Gyöngyi)
2010. júl. 25. 11:56
Áá, ez nem igy van, ne legyél pesszimista, én sok pozitiv véleményt olvastam, és az évek során egyre rosszabb lesz.
2010. júl. 25. 10:11
Én lemondtam róla...utána sem lehet csini túsarkút hordani. Betét kell a kényelmes cipőbe, meg ilyenek! Akkor minek? Nekem nem fáj.
2010. júl. 25. 09:18

Na, megint felkerestem a fórumot, és elhatárpztam,hogy szeptemberben belevágok!!

Utálom a lábam, olyan csunya!!

Gyönyörü papucsok, pedikürös körmök, és az a durung ott csufoskodik:((

Csak, hova?

Uzsókit is ajánlják többen, vagy a honvéd kórház?

Én szeretném egyszerre a kettőt, ha lehet!

2010. ápr. 12. 15:53
Hát én egy kicsit még várok...Elrettent a műtét utáni hosszú lábadozás.
46. kefekötőke (válaszként erre: 45. - Cullinan)
2010. ápr. 12. 09:21
Kösz.Csak bátorság!
45. cullinan (válaszként erre: 44. - Kefekötőke)
2010. ápr. 12. 09:08
Nagyon igazad van, én is éppen igy gondolkodom, ugyhogy ebben is megnyugtattál, jó fej vagy, elszorakoztam a leveleden)))
44. kefekötőke (válaszként erre: 43. - Cullinan)
2010. ápr. 7. 09:11

Persze,hogy "megcsinálják"

Adsz,vagy nem adsz,mennyit kell adni témához: Nálunk a bal lábbal kezdődött az akció.A műtét utáni pár órában a nővérekkel kezdődött a hálaérzetem.

Bementem látogatni,a feleségem pár órával volt túl a műtéten,kiterítve,egy szál takaróval,ágytállal ellátva feküdt.

az egyik nővér azt mondta teát igyon ,amásik,hogy azt ne.

A gerincérzéstelenítés következményeként,vagy nem kellő felvilágosítás miatt sugárban hányt.

Szerencsére ott voltam,öltönyben,nyakkendőben vittem ki a kezemben a tele edényt.

A nővér udvariasan behúzta hasát hogy az ajtón kiférjek.

Nekem akkor fontosabb volt a feleségem állapota,de már ott kigondoltam a nővér számára a paraszolvenciát.

A helyi lóegyesület egyik ménjének épp használaton kívüli szaporítószervét fogja kapni.

A jobb lábunknál az anesztes orvosnak elmondtuk a félelmeinket.Nagyon lelkiismeretes,és figyelmes volt.

Mi meg kicsit hálásak,de tényleg kicsit.

Egy ilyen műtét majdnem kisműtétnek számít ha adnak is 5-10 eFt talán .

De mint mondom én is munkából élek és elvárom .hogy azért ki legyek fizetve ,ezért csak azt fizetem ki vagy túl a saját fizetésén (valószínű nem annyi mint az enyém)akivel meg vagyok elégedve.

2010. ápr. 7. 07:45

az enyém nem fáj egyáltalÁn, csupán, utálom, mert nem tudok sok cipőt emiatt felvenni.

SZTK alapon is megcsinálják, vagy azért komolyabb összeget adni kell a dokinak??

42. mmacus
2010. ápr. 6. 21:32

Sziasztok!

Most találtam rá a fórumra. Sajnos fél lábbal én is érintett vagyok. Anyósomat pár éve műtötték, egyszerre a két lábát, gerincérzéstelenítéssel. Az tény, hogy hónapokig nem tudott utána normális cipőt felvenni, csak papucsot. Azóta is csak kényelmes cipőben jár, tulajdonképpen, mint a műtét előtt. Viszont nem fáj neki. Én néha attól is csillagokat látok, ha éjjel a takaró hozzáér...

Ha lenne bátorságom, pénzem és lehetőségem jó néhány hetet itthon maradni, talán megcsináltatnám...

41. judiit
2010. ápr. 6. 21:16

Én nem értem ehhez miért kell olyan nagy bátorság.

Én nagyon vártam, hogy végre 18 legyek és megműtsék, elegem volt belőle:)

Engem gerincérzéstelenítővel műtöttek.

40. gyöngyi (válaszként erre: 38. - Kefekötőke)
2010. ápr. 6. 19:09
Irigylem a bátorságát! Gratula neki!
39. kefekötőke (válaszként erre: 34. - Gyöngyi)
2010. ápr. 6. 17:43

Az jó,hogy fontos munkád van.Az is jó,hogy számíthatnak rád.De nehogy azt hidd,majd a saját temetésedre nem engednek el mert táboroztatás lesz abban hónapban!)))

Viccet félretéve el kell hinni,hogy a nap nélkülünk is felkel majd holnap is.

38. kefekötőke (válaszként erre: 37. - Cullinan)
2010. ápr. 6. 17:39

Az a helyzet ,hogy tudom milyen fájdalomról "nyavajogtok"Nekem a bal lábamon van egy óriási 6. ujj és felfele áll.

A feleségemnek ahogy írtam mindkettőn volt ,de ő elhatározta és véghezvitte.

Kíváncsi lennék arra különleges technikára amit a Honvéd Kórházban csináltak.

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook