Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bütyökmütét fórum

Bütyökmütét (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
97. cat_y (válaszként erre: 96. - Cullinan)
2013. febr. 22. 17:33
Túl vagyok a varratszedésen. Nem kellemes de felejthető. Elég sokat mászkálok, nekem így jobb. Hosszabb utat nem teszek még, de ma varratszedés után bementem a boltba vásárolni és elég jól bírtam. Szerintem nem vészes, de azért az ágy jó ha közel van. Ha valakinek tényleg problémás a lába javaslom vágjon bele, csak időt kell rá szánni.
96. cullinan (válaszként erre: 95. - Cat_y)
2013. febr. 15. 13:57

Na, az szuper, hogy tul vagy rajta!

Akkor neked egyszerre csinálták a két lábad.

Háát egy ideig biztosan nem nagyon hagyod el a szobádat, de biztosan gyorsan redbejösz!

Néha ird le, hogy alakul, mennyire gyorsan tudsz több mindent csinálni??

95. cat_y (válaszként erre: 94. - Cullinan)
2013. febr. 14. 18:06
Febr.8-án megvolt a műtétem. hétfőn hazajöttem. Nincsenek és nem is voltak nagy fájdalmaim. Mivel altatásban műtöttek ezért az ébredés után telenyomtak fájdalom csillapítóval. Ezért kell gerinc érzéstelenítéssel csinálni mert akkor 5-6 óráig nincs fájdalom. Kedden vettem be utoljára fájdalom csillapítót. Az ágyhoz kötöttség a legrosszabb, egyenlőre csak a WC-re lehet kijárni. Én még mindig azt mondom, hogy jobb egyszerre megcsináltatni. Az orvosokra és a nővérekre nem tudnék rosszat mondani. Mindenki nagyon normálisan állt a dolgokhoz.
94. cullinan (válaszként erre: 93. - Cat_y)
2013. febr. 5. 22:34

Ja, bocs, ez elkerülte a figyelmem, hogy te is Fehérváron müteted.

Azért vűrom az "élménybeszámolót" sok sikert, és mielöbbi gyógyulást!

93. cat_y (válaszként erre: 92. - Cullinan)
2013. febr. 5. 16:00
A másik fórumon már szerintem láttad. Székesfehérváron a Dobos doktornál. Megkérdezte külön-külön, vagy egyszerre akarom. Bár tartok a kettőtől egyszerre, de kétszer sem akartam neki fogni. Még előtte vagyok -3 nap- és azért félek. Persze úgy van mint a fogorvosnál, hogy épp akkor nem fáj amikor az ember a váróban van. Ha túl leszek rajta, majd írok a tapasztalataimról, amik csak jók lehetnek.
92. cullinan (válaszként erre: 91. - Cat_y)
2013. febr. 5. 14:44

Megkérdezhetem hol és kivel müteted?

én is mind a kettőt szeretném egyszerre!

91. cat_y (válaszként erre: 90. - Mancipanci)
2013. febr. 3. 20:00
Köszönöm, de már vettem. Nekem mindkét lábamat műtik.
90. Mancipanci (válaszként erre: 88. - Cat_y)
2013. jan. 22. 06:31
Szia! Az enyém 40-es és jobbos. Pár napig használtam. 6.500,-Ft-ért vettem.
2013. jan. 17. 19:20

Nekem m ind a kettőt 2x operálták, az egyik sikerült a másik nem. Meg is mondtaa a doki, nem biztos, hogy jó lesz. Marad igy, ahogy van.


Nem akarom senkinek kedvét venni, mimndenki maga tudja.

88. cat_y
2013. jan. 17. 19:15
Már megvan a műtétem időpontja. Keresek kezelő cipőt. Ha valakinek lenne, már felesleges 39-40-es cipő kérem jelentkezzen.
87. Mancipanci (válaszként erre: 86. - Cat_y)
2013. jan. 4. 22:08

Minden ezzel kapcsolatos infot megtalász a korábbi hozzászólásoknál.


Én még így utólag sem válalnám be egyszerre a két lábam. Ez azt jelentené, hogy bő egy hétig totál mozgásképtelen vagy. Még így egy lábbal sem voltak egyszerűek a napi rutin tevékenységek, és az én dokim nem is vállal ilyet, gondolom megvan ennek is az oka.


A másik lábamat ő azt mondta megműti januárban, de mivel még nem érzem úgy, hogy tökéletes lenne, én még várnék ezzel. Műtét után ugyasnis ezt kellene terhelnem, de nem érzem azt, hogy ez jelen pillanatban ez jó ötlet lenne.

86. cat_y (válaszként erre: 84. - Mancipanci)
2013. jan. 3. 18:41
Bocs a felesleges kérdésekért, már visszaolvastam. Nekem úgy tűnik azért elég jól és gyorsan gyógyul. Persze ha az ember korlátozott a mozgásában azt nehezen viseli. Én egyszerre szeretném mind kettőt. Tudom eleinte még rosszabb, de nem kell kétszer végig csinálni az egészet. Szerinted jobb lett volna egyszerre?
85. cat_y (válaszként erre: 84. - Mancipanci)
2013. jan. 3. 18:36
Köszönöm a válaszod. Szeretném még megkérdezni, hogy csak a bütyköt faragták le vagy "vágták, csavarozták"? Hol és ki csinálta?
84. Mancipanci (válaszként erre: 82. - Cullinan)
2012. dec. 31. 05:25
29-én lesz egy hónapja, hogy túlestem a műtéten. Még mindig érezni, hogy történt vele valami, szóval 1 hónap pihi biztosan kell a felépüléshez.A napi programokkal nincs baj, de az én munkám napi 10 órai állássál jár, de még nem érzem azt, hogy jól esne ennyire terhelni. Kíváncsi vagyok mikor lesz a "régi". A heg viszont gyönyörű, már csak egy kis seb van rajta és nagyon vékonyan látszik a vágás helye! BUÉK!
83. cat_y
2012. dec. 23. 17:09
Székesfehérváron szeretném műtetni a lábam. Valakinek van az itteni dokikról és a műtétről tapasztalata? Mindkét lábamat egyszerre szeretném megműtetni, erről tapasztalata van valakinek. Érdemes egyszerre vagy csak külön-külön? Szívesen vennék infót. Persze a gyógyulás sebessége is érdekelne. köszönöm
82. cullinan (válaszként erre: 81. - Mancipanci)
2012. dec. 11. 09:11

örülök, hogy jók a tapasztalataid, és sikerülta mütét!

tavasszal rászánom magam!

mielöbbi teljes felépülést!

2012. dec. 11. 08:53

Életem legszebb napja a mai! Ma voltam varratszedésen és ezt követően végre használhatóvá vált a hőn áhított csodacipő. Egy hétig kell ebben közlekednem vagyis egy hét után visszakaphatom a csizmámat. :)(Jók a csontjaim!) Azt mondta a másik lábamra már januárban sor kerülhet. Azt hiszem, ha nem is januárban, mert vizsgaidőzsak van, de februárban rászánom magamat ismét. Szóval sztem szánd rá magadat a műtétre, mert tényleg nem olyan vészes és ráadásul az eredmény mindenért kárpótol. Nem árt figyelembe venni, hogy állítólag megszüntetik az egynapos sebészeteket, pedig sztem óriási találmány. Jobb itthon lábadozni!

Szép napot!

80. Mancipanci (válaszként erre: 79. - Cullinan)
2012. dec. 6. 08:18

Szia!

A nagy kötést egy kis tapaszra cserélték. Nagyon-nagyon szép lett, bár azért még be van dagadva, de már most tetszik az eredmény. Esélyes a másik lábam is.

Jövő hét kedden megyek varratszedésre, és utána valószínűleg ráálhatok a csodacipőmben.

Botrányosan néz ki! Mindegy nem is ez a lényeg, hanem az, hogy végre nem kell járókerettel egy lábon ugrálnom. Bevallom alig várom!

Igazság szerint az lenne a legjobb, ha egy csapásra a másik is gyorsan megszépülne. Végre hordhatnék balerina cipőket is. :)

Fájni már szinte egyáltalán nem fáj, inkább úgy fogalmaznék, hogy érződik, hogy történt vele vmi, de sztem mielőtt nem nyúltak hozzá sokkal rosszabb volt.

Szép napot!

79. cullinan (válaszként erre: 78. - Mancipanci)
2012. dec. 4. 14:32

Jól van, türelem, és biztosan örülsz majd az eredménynek!

Irj, ha van valami fejlemény, és már látod az eredményt!

Mielöbbi gyógyulást!

2012. dec. 3. 19:29

A csavar a drágább, de erre még 3 évvel ezelőtt nem lett volna szükségem. Azóta viszont annyit romlott, hogy e nélkül nem lett volna jó az eredmény.

Hát most még erre nehéz válaszolnom, mert elég rosszul viselem, hogy segítségre szorulok, és még az eredményt sem láttam.

Sok a kérdés egyenlőre ezzel kapcsolatosan, hogy ez még meddig tart, mikor állhatok rá, mennyi idő a felépülés, stb, stb. Bár az idő megszépít mindent.

A műtét nem volt gáz és a fájdalom sem, de ez a fekvés kikészít. Holnap okosabb leszek!

77. cullinan (válaszként erre: 76. - Mancipanci)
2012. dec. 3. 11:21

jó drága a cipő!

te megmütteted a másik lábadat is?

2012. dec. 2. 17:18

Tb támogatja. Amiért fizetnem kellett a csavar és a kezelő cipő, összesen 23.500,-FT. + majd amit az orvosnak szánok.

Ez így van, egy darabig jó a pihi, de mostmár kezd unalmassá válni. A nagyobb gond, hogy rá sem állhatok.:(

75. cullinan (válaszként erre: 74. - Mancipanci)
2012. dec. 2. 09:44

És ott mennyit kellett fizetni? vagy TB támogatta?

Tudsz azért menni, vagy arra a lábadra nem lehet ráállni?

akkor a lakásból egy darabig ki sem tudsz menni?

74. Mancipanci (válaszként erre: 73. - Cullinan)
2012. dec. 2. 07:04

Igazad van nov. 29-én.

Budaörsi Egészségházban az egynapos sebészeten. Kettőt egyszerre nem csinálnak, az azért szerintem nem szerencsés és a doki szerint sem. Következőt is csak 3 hónappal később.

Köszönöm!

73. cullinan (válaszként erre: 72. - Mancipanci)
2012. dec. 1. 22:50

dec.29-én? az még nem volt:)

talán nov.29.én?

és hol mütöttek? milyen eljárással? altattak?

kettőt nem csinálják meg egyszerre?

akkor jobbulást kivánok neked!

72. Mancipanci (válaszként erre: 71. - Cullinan)
2012. dec. 1. 21:17
Szia! Dec.29-én megműtötték. Jobban paráztam, mint amenyire kellett volna. Annyira nem volt gáz! Természetesen örülök, hogy túl vagyok rajta! Ezek után sztem a másikat is meg fogom csináltatni, amint lehet. Most sztem rosszabb, hogy szobafogságban vagyok és járókerettel közlekedem.
71. cullinan (válaszként erre: 70. - Mancipanci)
2012. dec. 1. 09:26

Nem tudom, miért halogatom.

Ráfogom arra, hogy nem tudom, hol csináltassam és sokba se kerüljön.

Nagyon örülnék, ha beszámolnál mindenről, hol csináltatod, mennyibe kerül, és mennyire fájt!

Bár a fájdalomtól nem félek, csak elkezdeni nehéz!

Mindkettő lábamon van, egyiken talán egy picit nagyobb!

2012. nov. 22. 06:38

Szia!


Köszönöm, hogy válaszoltál!

Hát én idén egyre valószínűbb, hogy túl leszek ezen. Ha tényleg érdekel szívesen beszámolok róla.


Mindkét lábaddal gond van? Miért hallogatod?


Szép napot!

Rita

69. cullinan (válaszként erre: 68. - Mancipanci)
2012. nov. 21. 12:16

kihaló félben van a fórum:(

pedig minden információ érdekelne, én is két éve készülök mütétre, de a tavasszal belevágok, csak hol?

nem ismerem ezt a dokit, bár én egyet sem ismerek

2012. nov. 20. 14:50

Hahó van itt valaki?

Dr. Knoll Zsoltról valaki valamit?

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook