Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bunkó ügyintézők fórum

Bunkó ügyintézők (beszélgetős fórum)

19. cony4
2011. márc. 3. 15:26
Az embernek sokmindent le kell nyelni az biztos.Nem lehet mindenhol kikelni magunkból és ordibálni csak azért mert utána megkönnyebbülünk.De azért azt mondom, ha az ember igazságérzete megkívánja, akkor muszáj helyretenni a dolgokat.
2011. márc. 3. 13:19
Itthon lecsillapodva átgondoltam a helyzetet. Az ember fél,hogy ha a felettesét hívja, hogy az "adható" juttatásokat nem adják, vagy az összeghatáron módosítanak negatív irányba. Meg ha az ember valamit ügyintézni akar, akkor jön a "Jól megnéztem a pofádat és megjegyeztem a neved, te nem kapsz semmit" Meddig lehet az emberek tűréshatárát feszegetni, hogy a megélhetésért mindent benyeljenek?
17. cony4 (válaszként erre: 1. - Taylor1977)
2011. márc. 3. 06:55
Jól tetted hogy kiabáltál, bár én is továbbmentem volna.Ez nagyon durva volt a kedves ügyintéző részéről.Teljesen megalázott véleményem szerint.A borzasztó az, hogy annyi ilyen van.És igenis meg kell mondani a magunkét, ha az igazságérzetünk úgy kívánja.Akár a felettesével is beszélni kell, hogy vagy tanítsa meg az alkalmazottjait viselkedni, vagy rúgja ki stb.Így legalább tanul valamit a dologból az ügyintéző.Mert szerintem a szavaid leperegtek róla, sőt inkább neki állt feljebb és ő volt felháborodva.
16. Vadmalna (válaszként erre: 12. - Cippora)
2011. márc. 2. 20:26
Így van! Aki 8-10 gyerekkel (meg az egész famíliával) megy, azt bezzeg nem meri kioktatni, mert fél, hogy megvárják este a buszmegállóban...
2011. márc. 2. 20:24

Ilyesmi velem is előfordult már, pedig én "csak" az elvesztett papírjaimat bátorkodtam kicseréltetni az okmányirodában...

Sajnos, alkalmatlan emberek mindenütt vannak. Nem tudja máshol és másként kiélni az amúgy elfojtott agresszióját.

Én is kifakadtam volna, sőt, hasonló szituban meg is tettem.

Szomorú egyébként az egész...és tesz még pár lapáttal az amúgy is rossz és labilis lelkiállapotra.

14. 83e25137af (válaszként erre: 13. - 68b1114f6e)
2011. márc. 2. 20:15

ez még a legszolidabb verzió ami eszembe jutott :))) egy szoc osztályon rohadó érzelmi és értelmi iq csökkent "ügyintézőnek" ez lehet felnyitná a szemét.


ja és persze a 4 órás minimálba dolgoztatnám... :))

13. 68b1114f6e (válaszként erre: 10. - 83e25137af)
2011. márc. 2. 17:09
Úúúúú, az dúrva!:D
12. Cippora (válaszként erre: 1. - Taylor1977)
2011. márc. 2. 17:05

Sajnálom,hogy így jártál :(

Most belegondoltam,ha nekem dumál be egy ilyet ("minek szült két gyereket") én lehet szájbavágtam volna,annyira elborul az agyam :( milyen jogon mer(t) téged így és ilyen stílusban kioktatni???Kiváncsi vagyok,hogy akinek 8-10 gyereke van,és viszi az egész családot a hivatalba segélyért,vajon azzal is így beszél?Gyanítom,hogy nem!

Felháborító,hogy mennyire semmi empátia nem szorul az emberekbe,tisztelet a kivételnek...

11. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - A8972e6228)
2011. márc. 2. 15:38
Általánosításból jeles.
10. 83e25137af (válaszként erre: 9. - 68b1114f6e)
2011. márc. 2. 15:37

te nagyon jólelkű vagy :)))


én meg kiraknám a hajléktalanszállóra fél évre kisegítőnek :) az ám a finom hely.. hányásban és egyéb dolgokban térdepelhetne XD

9. 68b1114f6e (válaszként erre: 1. - Taylor1977)
2011. márc. 2. 15:20
Legalább százszor leiratnám vele hogy: kedves, előzékeny, udvarias leszek az ügyfelekkel, aztán egy hétig kukoricán térdelve kellene semmittennie az íróasztal mögött.:)
8. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Taylor1977)
2011. márc. 2. 15:20

Én panaszt tettem volna az biztos. De még mindíg nem késő. Lehet nem is Te leszel az első.

Na aki ilyen típusú ember, azt nem is értem, hogy miért megy ügyfelesnek......ezeket kéne kirúgni indoklás nélkül, nem pedig egy bölcsödevezetőt, hogy az új polgármester beültesse az ő emberét. Mert nálunk ez van sajnos.

2011. márc. 2. 15:12
Basszus, ez borzsztó, hogy egyre több helyről hallani, hogy szánt szándékkal megalázzák az ügyfelet ... Engem már rég seggberúgtak volna, ha így viselkedem, pedig én nem olyan emberekkel foglalkozom, akiknek már maga a helyzet is kellemetlen.
6. orsolya33 (válaszként erre: 5. - Taylor1977)
2011. márc. 2. 15:06
Hát ez őt minősíti,mivel vissza szóltál neki és nem hagytad magadat,szerintem elgondolkodott és égett is a feje egy kicsit.
2011. márc. 2. 14:53
Egyszerűen annyira meglepődtem, hogy egyáltalán ilyen stílusban beszélnek velem hivatalos helyen, hogy szerintem késett a reakció időm is. Én normális vagyok vele, nem szólok vissza a bunkó megjegyzésére és még ő képes utánam üvölteni. Teljesen kiakadtam. Én nem voltam még ilyen helyzetben. Én is ügyintézőként dolgoztam a hivatalban, de álmomban sem jutott volna eszembe ügyféllel így beszélni.
4. orsolya33 (válaszként erre: 1. - Taylor1977)
2011. márc. 2. 14:50
Gondolom most eléggé rátette a bélyegét az egész napodra. Én kértem volna fennhangon azonnal a felettesét,ha kell a polgármestert és ha lehet kirúgatom.
2011. márc. 2. 14:50
Sajnos minden hivatalban ilyen ügyintézők vannak. :-( Hiába szólnál a főnökének,mert általában az is olyan.
2. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 1. - Taylor1977)
2011. márc. 2. 14:48

sajnos ez így van, nem hogy örülnének, hogy nekik van munkájuk... -.-

azt hiszik tán, hogy ők az istenek, én ismertem olyan szoc.előadót, aki igazán a szívén viselte mások gondját, mindenkit ismert, mindenki ismeri, de már nyugdíjas. talán kevésnek tartják a megbecsülést mind anyagilag mind emberileg. de ez még nem ok az ilyen viselkedésre. elég szomorú.

2011. márc. 2. 14:44

Teljesen fel vagyok háborodva. Ma benn voltam a Polgármesteri Hivatal Szociális Irodáján, hogy valami szociális támogatást intézzek. Kérdeztem a borzasztó ellenszenves ügyintézőtől, hogy a formanyomtatványokat ha kitöltöm, még milyen okmányokat kell csatolnom a beadáshoz, hogy ne kelljen kétszer jönnöm. Borzasztó flegma és bunkó volt, de én tisztelettudó maradtam. Kérdeztem, hogy mit csatoljak, ha a két gyermekem ingyenes étkeztetését szeretném elintézni, erre teljesen megvetően "Minek szült két gyereket, ha nem tudja őket etetni." Erre én felálltam a székből és "Köszönöm a segítségét." indultam. Erre utánam ÜVÖLT és itt az üvölt a hangsúlyos, hogy "Én még ilyen flegma ügyféllel nem találkoztam" Na erre elpattant valami bennem. Én, aki tisztelettó vagyok, és csak magamban puffogok, ha valami sérelem ér. Visszafordultam és elkezdtem ordítani a hivatal kellős közepén. Hogy mit képzel magáról, hogy mer így beszélni egy ügyféllel, hogy meri megengedi magának ezt a stílust. Annyira megalázó volt az egész. Most már megértem, hogy miért nem akarnak az emberek segélyt kérni. De már csak azért is, mindent megigénylek. Mindent. Már csak azt sajnálom, hogy nem hívattam azonnal a főnökét és kértem volna ki előtte ezt a stílust és bánásmódot. Csak annyira reszkettem az idegtől, hogy inkább elmentem.


Te mit tennél hasonló esetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook