Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ-s tanfolyamot végeztek fórum

Akik pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ-s tanfolyamot végeztek (beszélgetős fórum)

1 2
2021. szept. 10. 16:09

Akinek segítségre van szüksége az esettanulmányával kapcsolatban keressen engem a következő e-mail címen: fodormartin0604@gmail.com


Gyorsan dolgozom és az eddig megírt esettanulmányomat 5-ösre, illetve 4-esre értékelték.

55. Rea4
2021. máj. 31. 11:01

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni az esettanulmányba, OKJ Pénzügyi képzéshez, a Marcali Helyi Foglalkoztatási Paktum nincs véletlenül valakinek meg?

SWOT elemzés? indikátorok?

elérhetőségem: csumba.mamba@gmail.com

2021. ápr. 1. 16:56

Sziasztok!

Pénzügyi számviteli ügyintéző OKJ képzésre járok, melyre nekem is kötelező az esettanulmány.


Valaki tudna nekem küldeni még nem lezárt pályázatról esettanulmányt? patkobogi95@gmail.com


Köszönöm szépen!

2021. márc. 19. 16:36

Sziasztok!


Pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ-s képzésre járok. Kötelező esettanulmány elkészítésében szeretnék segítséget kérni. Én turisztikai célú fejlesztésű projektet választottam esetleg valaki tudnak nekem hasonló kész esettanulmányt küldeni?


Email: nagy.anna99@citromail.hu


Előre is nagyon szépen köszönöm!

2021. márc. 14. 21:00

Akinek segítségre van szüksége az esettanulmányával kapcsolatban keressen engem a következő e-mail címen: fodormartin0604@gmail.com

Gyorsan dolgozom és az eddig megírt esettanulmányomat 5-ösre értékelték.

2021. márc. 5. 18:28
esetleg ha valakinek van elfekvőben esettanulmánya, amit nem fél megosztani: lazarm88@gmail.com
50. bianbian (válaszként erre: 47. - Pázizita)
2021. márc. 5. 15:15

Szia!


Én írtam már több ilyen esettanulmányt, segítek szívesen, írj ha még aktuális :)

2021. febr. 16. 09:06

Sziasztok !

Ha bárkinek van esetleg egy elfekvőben lévő esettanulmánya vagy szabad ideje kérem jelezze mert elég nagy bajban vagyok.

Előre is köszönöm a segítséget!

email címem : kelemen.julianna19@gmail.com

2021. febr. 15. 13:29
Sziasztok! Valaki nekem is tudna küldeni esttanulmányt? nagyon szépen köszönöm! horvathtiborne994@gmail.com
2021. febr. 12. 09:10

Sziasztok,


Az esélytelenek nyugalmával írok nektek :-)

Látom többeknek is szüksége lenne projekt esettanulmányra...

Ebben szeretném én is a segítségeteket kérni.

Amennyiben lenne köztetek olyan,aki a segítségemre tudna ebben lenni, nagyon megköszönném neki. Természetesen nem ingyen várom el senkitől a segítségnyújtást :-)

Kérlek amennyiben úgy gondolod,hogy érdemes lehetek rá, e-mailben vedd fel velem a kapcsolatot.

zita.pazmandi@gmail.com

Nagyon-nagyon köszönöm előre is, Kedves Bárki/Valaki :-)

2021. febr. 5. 07:53

Sziasztok!


Pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamra járok.


Projekt esettanulmányt kellene írnom.Szeretném megkérdezni,hogy tudna-e valaki segíteni abban,hogy küldene egy megírt esettanulmányt. Nagyon megköszönném.

45. Adrii08 (válaszként erre: 36. - Bianbian)
2021. jan. 24. 19:46

Szia! Nekem is tudnál segíteni? Pénzügyi és számviteli ügyintéző hallgató vagyok!


email cím: adriennhancsicsak18@gmail.com

2020. nov. 21. 17:16

Sziasztok!


Pénzügy szzámviiteli OKJ képzésre járok, esetleg valaki tud projektet küldeni?

szabozsuzsi07@gmail.com


Köszi

2020. nov. 15. 12:37

Sziasztok!

Pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamra járok.

Projekt esettanulmányt kell írnom.

Esetleg valaki tudna segíteni?



Köszönöm szépen

42. sodszi
2020. szept. 8. 19:35
Sziasztok! Pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ-s tanfolyamon vagyok tanuló. Kötelező projekt esettanulmány elkészítésében szeretnék segítséget kérni. Esetleg valaki tudna nekem kész esettanulmányt küldeni?
2020. júl. 23. 11:14

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, nekem is most kell elkezdeni az esettanulmányt, de nem igazán tudom! Sok segítséget az iskolába se kaptunk!

Köszönöm ha valaki segít!:)

2020. júl. 8. 18:57

Sziasztok!


Most tartok én is ott hogy hónap végéig le kell adnom a témaválasztót. Valaki esetleg van még aki tudna segíteni?


Köszönöm szépen!

Merci

39. kata0218 (válaszként erre: 35. - Szilvike75)
2020. máj. 12. 15:37

Szia.


Esetleg sikerült megcsinalni?

Nekem most kellene , de valamiért nem jön össze.


Ha megtennéd hogy írsz megköszönöm


Kadar.kata87@gmail.com

38. kata0218 (válaszként erre: 36. - Bianbian)
2020. máj. 12. 15:30

Szia.


Nekem is tudnál segíteni?


Kadar.kata87@gmail.com

37. Patricia90 (válaszként erre: 36. - Bianbian)
2020. ápr. 26. 20:48
Szia tudnal nekem is segiteni?
36. bianbian (válaszként erre: 35. - Szilvike75)
2020. febr. 28. 19:41

Szia!


Én írtam már több ilyen esettanulmányt, segítek szívesen, írj :)

2020. jan. 13. 08:56

Sziasztok!


Pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ-s tanfolyamon vagyok hallgató. Kötelező projekt esettanulmány elkészítésében szeretnék segítséget kérni. Esetleg valaki tudna nekem kész esettanulmányt, és annak adatlapját elküldeni az email címemre? Email: palyaster@gmail.com

Előre is nagyon szépen köszönöm!

2019. okt. 6. 14:33
Sziasztok, Érdekelne, hogy aki végül belevágott milyen lehetőségeket talált a munkaerőpiacon.... :)
2017. dec. 5. 12:43

Pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamhoz kötelező ESETTANULMÁNY (projekt) elkészítésében valaki segítene?


Akár mintákkal, tanácsokkal, kész projektekkel.


Email címem: vitezagi@freemail.hu

32. c114183a1c (válaszként erre: 15. - Nestea32)
2014. márc. 20. 09:59

Én fordítva végeztem el. Először a mérlegképest (ANNAK TÉNYLEG VAN ÉRTELME), majd utána mentem a KRF-re és ott diplomáztam közgazdászként. Így sokkal egyszerűbb volt. :)

A mérlegképes valóban nem egyszerű, valaki írta talán, hogy könnyű. :D :D :D Hát nem az! Azt azért hozzátenném, hogy én gimnáziumban végeztem.

31. 3f3949edc4 (válaszként erre: 29. - Verebtunde)
2014. márc. 20. 09:27

Nos...

"Könyvelő iskola" és "könyvelő iskola" között is vannak különbségek!


számvitel: vagy megtanulsz 3 számlaosztály mélységig fejben könyvelni (különös tekintettel a rendhagyó gazdasági eseményekre - azt nagyon szeretik bedobni), vagy puskával sem fogsz átmenni pl. a szigorlaton (mert nem lesz rá időd, hogy kipuskázz egy 2-esnyit). De könnyen előfordulhat, hogy már a "pénzügyi-számvitel" vizsgán sem. Az sztv-t jobb, ha bemagolod ugyanebből az elgondolásból.

szórótárgyak (ami hirtelen az eszembe jut): gazd.matekok, váll.gazd, elemzés- ellenőrzés, számvitelek (az alapjai-tól a vezetői-ig)... stb.


A pszf titka, hogy "seggelni kell" (+ puskázni :P), de csak puskával nem fogod tudni megcsinálni.

szint? Lassan egy évtizede vizsgáztam és még ma is tudok komplett gazdasági eseményeket 3 számlaosztály mélységig könyvelni :D (úgy, hogy nem számvitel szakon végeztem és nem könyveltem soha).

Ázsió? Régebben nagyobb volt. A bolognai rendszer bevezetése után egyre kevesebbet ér a papír (ahogyan azt látom). Egyesek szerint kifakult a számonkérések nyers éle (anno az én időmben a 3-as átlag már "presztizs" volt), ráadásul van egy rakat szakmaiatlan tölteléktárgy, aminek nincs keresnivalója a tantervben. Tőlem már többször megkérdezték azt, hogy "új rendszerű-e a diploma", vagy még az oldshool papír a pokolból...


Egy OKJ-nél összehasonlíthatatlanul többet ér a pszf, sőt, a magyar gazdasági felsőoktatás diplomájáinak a nagy részénél is. Külföldön egyikkel sem érünk semmit - de az már más kérdés.


Mérlegképes: a számvitel szigorlat és a mérlegképes számviteli szakvizsga ugyanaz (hasonló feladatok és időbeosztás), régen a pszf-en a szigorlathoz még automatikusan hozzáadták a mérlegképes papírt is. Aztán már csak pénzért (a sikeres számvitel szigó után egyetlen felkészítő szeminárium + egy kieg. vizsga után (2*150e HUF-ért) mellékelték volna). Most nem tudom, hogy mi a helyzet.


szerintem... ;)

2014. márc. 20. 07:47

Sziasztok,

Pallas-os, pentás könyveim, és jegyzeteim vannak, akit érdekel írjon, kedvezményesen odaadom. :)

2014. febr. 5. 11:32
Sziasztok! Gondolkozom a pénzügyi-számviteli iskola elvégzésén, viszont nem tudom, milyen szinten válasszam. Főiskola vagy OKJ-s képzés? Nem elhelyezkedni akarok, hanem most is ezt csinálom ésn inkább érdekel. Nehézség illetve megbecsültség szempontjából különbség, vélemény?
28. kislany2009 (válaszként erre: 16. - Nestea32)
2012. jún. 1. 10:49

Szia!


Engem érdekelne. Megteszed nekem hogy küldesz linket? Köszönöm előre is!

27. Anna0129 (válaszként erre: 26. - 171925f409)
2012. jún. 1. 10:15
Nem riogatni szeretnélek, de persze hogy nehéz lesz, hiszen valószínű olyan dolgokat tanulsz majd amiről eddig azt sem tudtad hogy létezik. Én március óta járok tanfolyamra, tudtam hogy nem lesz könnyű, de belefektetett erő nélkül semmilyen haszonra nem lehet szert tenni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook