Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bulgária. fórum

Bulgária. (beszélgetős fórum)


2010. febr. 11. 11:23
Sziasztok. Napospartra érdemes menni? Mert egy ismerősöm a héten azt mondta,h az másból nem áll, mint szállodazsungelből?! Igaz ez?
7. varga.nora (válaszként erre: 6. - Melissam)
2010. jan. 5. 10:31
Ezt jó tudni!!! Netről tuti,h lehet nyomtatni!
2010. jan. 5. 10:30
ja és mi egyedileg mentünk, honlapról foglaltunk szállás. Repülővel utaztunk Burgaszig, a repülőtéről bebuszoztunk a városba,majd kb fél óra volt távolsági busszal Szozopol. Ha egyedileg mentek, akkor érdemes ismerni a cirill betűket, mert a városneveket is úgy írják.
2010. jan. 5. 10:29
Szóval akkor az árak sem drágák :-)
2010. jan. 5. 10:27
Szia, mi 2006-ban és 2007-ben voltunk a férjemmel 1-1 hetet Szozopoloban. Nekünk nagyon tetszett, ha tudunk, akkor megyünk még. Az árak barátiak, olcsóbb, mint a balaton, de ez a kis üdülőfalu olyan, mint egyes olaszországi üdülőfalvak, nagyon szép. Közel van hozzá Nessebar, amit ajánlani szoktak megnézni.
3. varga.nora (válaszként erre: 2. - Lobo1)
2010. jan. 5. 10:25
Sajna vagy nem sajna de mindenképpen utazási irodával kell mennünk / Ibusszal, ugyanis diplomaosztóra ibuszos utazási utalványt kaptam, tehát adott az ottani utazás.
2010. jan. 5. 10:22
Tavaly én is oda készültem, de aztán nem tudtunk elmenni. Nekem azt mondták, hogy a napospart az jó. Valaki elvan ragadtatva tőle valaki pedig nem - kinek mi tetszik. Sármellékről megy repcsi.
2010. jan. 5. 10:16
Sziasztok. Nyáron Bulgáriába szeretnék eljutni, és már most szeretnék tájékozódni dolgokról. Pl. mennyire drága? Mit érdemes megnézni? Milyen típusú szálláson érdemes megszállni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook