Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapest Margit Kórház!Várom a véleményeket! fórum

Budapest Margit Kórház!Várom a véleményeket! (beszélgetős fórum)


13. lexy26 (válaszként erre: 9. - FitSugar)
2013. febr. 9. 10:40
Szia ennek orulok. Sok helyen utanaolvastam a margitnak es csak pozitivat. :-)
2013. febr. 8. 19:00

A dokitól kellett kapnod igazolást, hogy vegyen a háziorvos táppénzre! Azon rajta van, hogy veszélyeztetett terhes vagy.



FitSugar!


kinél szültél? :)

11. lexy26 (válaszként erre: 8. - Pillangó28)
2013. febr. 8. 15:54
Ohh de jooo neked :-) gratulalok:-) amugy a tappenzhez milyen papirokat kell majd vinnem?
10. FitSugar (válaszként erre: 9. - FitSugar)
2013. febr. 8. 15:48
Mármint akivel eddig beszéltem :)
2013. febr. 8. 15:47

Szintén a Margitban szültem, 2 évvel ez előtt. Én is nagyon meg voltam elégedve, bár igaz: ismerősnél szültem.

De eddig szinte mindenki meg van elégedve a kórházzal aki ott szült :)

8. pillangó28 (válaszként erre: 7. - Lexy26)
2013. febr. 8. 15:30

:)) Már nem! :) már megszületett! :)))

Most volt február 1-én 7 hónapos! :)

nyugodtan kérdezz, ha tudok szívesen segítek!!! :)

2013. febr. 8. 15:28
Csak nem babat varsz te is? :-) köszönöm a valaszodat, nekem ő lesz az első babám és nem tudom hogy mennek a dolgok .
6. pillangó28 (válaszként erre: 5. - Lexy26)
2013. febr. 8. 10:01

Én is veszélyeztetett voltam az első pár hónapban.

Nekem is párom intézte el a háziorvosnál a papírokat.

szerintem nyugodtan mehet a párod a dokihoz. a házidoki valószínűleg meg fogja érteni, hogy neked feküdni kell.

viszi a táppénzhez szükséges papírokat és ennyi! :)


Te meg pihenj, nem mászkál... nem takarít!!! Fekszik! :)))

2013. febr. 8. 09:44
SziasztoK! köszönöm a gyors választ!:) Burik Zoltánt én is ismerem 3 éve mütött már nekem nagyon szimpatikusnak tünt!! :) Esetleg olyan kérdésbe tudtok segíteni hogy most veszélyeztetett terhes vagyok most kedden volta dokinál és agynugalomra vagyok intve, de viszont hogy táppénzre kiírjanak ahoz elkéne mennem a háziorvosomhoz aki kicsitt messze van , szóval a párom eltudja intézni a nevembe? papír minden megvan hozzá de ha nem muszály most tényleg nem rohangálnék sehová...
2013. febr. 8. 09:23
Boldog baba várást! :)))
2013. febr. 8. 09:21

Szia!!


Én tavaly júliusban szültem a Margitban!

Én meg voltam elégedve!

Szülésznők mind jók!!

Dr Burik Zoltánnál szültem, csak jó tudok róla mondani!!

2013. febr. 8. 09:15
szia én 12 éve szültem ott, dr. Ruzsvánszkynál, nem egy bájgunár, de meg voltam vele elégedve
2013. febr. 8. 09:01
Most várom legelső babámat és a margit kórházba fogok szűlni ha minden rendben lesz! Kinek milyen tapasztalata van az ottanni orvosokról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook