Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Borzalmas karácsonyom volt és ezt a szilvesztert is inkább... fórum

Borzalmas karácsonyom volt és ezt a szilvesztert is inkább... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
2023. márc. 19. 09:57
Szia, mi ujsag azota?
2023. jan. 8. 07:10

De ide költözött. ☺️ És remekül meg vagyunk. Persze mindenki azt gondol amit szeretne. Gyerekkel nem lehet senkit megtartani.

Nagyon rossz volt az ünnepek nélküle, de meg beszéltük és tényleg itt van velem

2023. jan. 6. 06:58
Nagy a csend...
2023. jan. 3. 13:58

Ez a forum anonim,de emlekeztet egy masikra,ahol agyonpatyolgattak egy not,mert a nos szeretoje,kihasznalta,es otthagyta...

En maskent velekedtem..

Ha uaz a f.i. nem tudom sajnalni,hogy most igyekszik teherbe esni 43 evesen..hatha megfogja a pasit...a feleseget szapulja.

68. gyöngy:) (válaszként erre: 66. - Globus)
2023. jan. 3. 09:24

Egyik nap még költözik, másik nap már nem.

Ez olyan ecc, pecc, kimehetsz,

holnapután bejöhetsz költözés lehet.

2023. jan. 3. 09:23
Sajnos te ebből sehogy sem tudsz kijönni szerencsésen.
66. globus (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 3. 09:05
Hát mégsem költözött?
65. 0b970a67a0 (válaszként erre: 64. - Hajnali madar)
2023. jan. 3. 08:57
👍🏻
2023. jan. 3. 08:52

Megkövetlek!

Ténylegesen sajnálom, hogy túl sok időt - 2x10 percet .- és kalóriát - 1 szelet zsíros kenyérnyit - áldoztam rád.

Rád, rgy olyan személyre, aki az értő olvasásig sem jutott el az iskolás évei alatt és aki egyik sorával agyonüti a következő sort, amit leír.

Légy boldog!

Ui.: Sajnálom a még - remélem meg sem - fogant gyermeketek.

Javaslom a fogamzásgátlás teljes általad megérthető tárházát, hogy azt a szellemi szegénységet ne örökítsd tovább aminek bőségesen a birtokában vagy!

2023. jan. 2. 20:06

Te aztán ismersz engem a párom meg ki hogy miként él, igaz? Ja nem. Akkor ennyit rólad.

A vicces az hogy semmilyen ismereted nincs se az én se az ő életéről (csak pár mondat amit leírtam de az édes kevés) de simán lealázol minket. De ezzel magadat minősíted csak. Az ilyenek miatt utáljék az embereket a normálisabbak.

Szerencsére én jövök ki ebből az egészből szerencsésen pechedre 😁 vacak érzés lehet gondolom de hát nem mindig nyer a feleség 😏

2023. jan. 2. 20:04

Részemről lezárva a fórum.

Köszi a reakciókat.

Mivel bővebb információ ismeretében nem vagytok így felesleges reagáljak a tippjeitekre stb

61. aszparagusz (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 15:11

Ha kirúgták, az neked csak rosszabb.

Akkor az imádottad nemcsak gyerektartást, hanem asszony tartást is fizethet.

2023. jan. 2. 15:09

Végig olvasva FI csapongását térben, időben és érzelmekben, áldom az eszem, hogy mindig is inkább a férjes asszonyokat részesítettem előnyben!

Azt hiszem, maradok a jól bevált gyakorlatnál!

A lányokkal mindig csak a baj van!

Egy férjes asszony mindig tudja, hogy mit akar, mi jó neki és azt el is éri!

A "nagy, macsó" férfik - tudjátok, olyanok, akiknek nincs párjuk 7 üres faluban sem! - meg csak járjanak aganccsal a fejükön!

Nekik - a "macsóknak" - meg majd jók lesznek az ilyen kis hülye/mulya lánykák, mint a mi kis FI-nk egy két kóbor numerára!

Csak remélni tudom, hogy a belebegtetett gyermekáldás nem történik meg, mert ezt a szerény szellemi szintet nem érdemes tovább vinni, mint ahogy azt az agresszív fizikai és verbális erőszakot sem ami süt belőle.

59. Főnix3 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 15:01

Huu mennyi rosszindulat van benned! Azt ugye tudod, hogy ezek a dolgok nem a te problémáid! Azt meg érezned kell, hogy ezek a gondolatok mérgezik a te testedet !

Én itt kiszállok a beszélgetésből, mert ettől empatikusabbnak gondoltalak!

Sok sikert a boldogságotokhoz!

BÚÉK!

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Főnix3)
2023. jan. 2. 14:50

Igazad van, majd a Karma megoldja. Kisujjam sem mozditom, nem ér annyit az a nő. Nem is nő, úgy néz ki mint egy ősasszony. Dolgozni büdös neki állandóan eltartta magát a férjével, aztán lett munkája most meg hallom kirúgták.

Nagyon bízom benne nem ő variált megint hogy ott tartsa a férjét. De úgy vagyok vele ha az olyan Hülye és ezért mégsem költözik akkor meg is érdemli.

De tény elég ideges vagyok a hírtől sajnos

57. Főnix3 (válaszként erre: 54. - Tumbo2)
2023. jan. 2. 14:35
Az erőszak a gyengék fegyvere!🤷🏻‍♀️
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Kalmanka511)
2023. jan. 2. 10:32
Te dolgod mit hiszel el
55. tumbo2 (válaszként erre: 41. - Amaunet)
2023. jan. 2. 10:17
csak azt lehet megbontani,ami nem működik.
54. tumbo2 (válaszként erre: 43. - Főnix3)
2023. jan. 2. 10:15
hogy lehet valaki olyan közönséges,hogy verekedik.
53. globus (válaszként erre: 41. - Amaunet)
2023. jan. 2. 09:01

Ha valóban ilyen a helyzet otthon, FI csak egy eszköz. Lenne helyette más. Nem lesznek boldogok, mert az együtt élés nem jelenti azt, hogy varázsütésre megszűnik az addigi családi kötelék.

Sajnos, ez velejárója a házasemberrel kavarásnak, FI púpja lesz.

Nyilván lehetett volna normális, kevésbé zűrös úton járni, de itt nem erről van szó.

52. kalmanka511 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 08:53
Hát pontosan ezt mondom. Nem ment át hozzád, magyarul kamu volt az, hogy fél 3-kor nálad landolt. Érezhető volt a kiírásból, hogy ez csak egy kitalált történet.
51. Amaunet (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 08:52

Ja, hát minden pasi aki félrelép ezt mondja.


Ha az ünnepeket a gyermekeivel töltötte és nem veled, akkor ő már felállította a sorrendet.

50. 24ec3b1079 (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 08:37
De miért nem vált el a férj eddig, ha valóban ennyire régóta rossz a házassága? Kicsit felcserélődött a sorrend, nem?
49. aszparagusz (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 07:30
Megverni? Ez aztán a kulturált megoldás!
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Főnix3)
2023. jan. 2. 04:38

Sajnos igazad van. Tipikus lelki terrort csinál az asszony.

Volt hogy úgy szaladt el tőlem jött az sms a gyerekétől mert a vonat elé akart menni az asszony, onnan szedte össze az állomásról.

Persze lehetne azt mondani azért csinálta ne hagyja el a férje, lehetséges. Az előzmények annyi hogy már évek óta csak a veszekedés volt, ordibál mindenkivel otthon ja és nem dolgozott csak most kezdett el mikor férje mondta na elege van egyedül nem cipeli a családot anyagilag.

Persze így is elhagyja már. A férfi szüleivel is undorítóan beszél, hallottam egyszer mikor pont a szüleinél voltunk telefonon beszéltek.

Már bemutatott szüleinek is, testvéreinek is. Nehezen viseltem az ünnepeket nélküle, persze hogy ki vagyok sokszor idegileg de már csak pár nap. Nem vettem el a férjét a nőnek ő maga intézte hogy elhagyja az ura.

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Kalmanka511)
2023. jan. 2. 04:30
Nyugodtan hiheted azt,hogy kamu. A gyerekek miatt maradt ott karácsonykor és szilveszterkor. És nekem nagyon rossz volt de próbáltam megérteni.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Amaunet)
2023. jan. 2. 04:28

Nem kellett elmarnom. A felesége borzalmas nő, a saját gyerekükkel is ordibál nem csak a férjével. Csak egy példa volt. Elviselhetetlen én se maradnék ott.

Csak azt lehet táncba vinni aki hagyja magát

45. birebora (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 02:51
Te szegény:(
44. kalmanka511 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 00:20
Szerintem meg kamu ez az egész. A pasas nem ment, a kiíró csak próbál vissza vágni.
43. Főnix3 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 22:54

Szerintem messzire mész! Senki nem érdemel verést! Bánj az embertársaiddal tisztelettel!

Hiszek a karmában!

A karma megtalál téged is!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook