Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Borzalmas karácsonyom volt és ezt a szilvesztert is inkább... fórum

Borzalmas karácsonyom volt és ezt a szilvesztert is inkább... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
2023. jan. 1. 22:28
Tényleg lehet valaki ennyire alja vagy csak játszod a skandináv manót?
41. Amaunet (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 22:05

A miért nem jut eszedbe?

Szégyellje magát az, aki egy családot megbont!


Tegnap óta olvasom ezt a rinyálást. Nős, gyermekes férfit vittél az ágyadba. Most a családjától is elmarod.

40. halao12 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 21:59
Tipikus tajparaszti hozzáállás. 👍
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Mazsola7)
2023. jan. 1. 21:48

Nem vagyok ribi

Az asszony meg végülis mindegy kitöl kapna meg ha érdemli. Aki öngyilkosságot kísérelt meg a gyerekei mellett annak még áldás is egy verés. Szégyellje magát, megérdemli hogy elhagyja a férje.

38. Mazsola7 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 18:52

Vegtelenul primitiv megnyilvanulas.. megverni a feleseget..

Nem gondolod, hogy neki lenne oka ra, esetleg?

Te vagy a 3.fel,a ribi...

2023. jan. 1. 18:03
Hú de unalmas lehetett ez a szilveszter este
2023. jan. 1. 17:59
Megverni? Nem tudom, milyen kultúrkörben élsz, de ez nagyon gáz szöveg.
35. Epresturmix (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 17:10
Csodásan indítod az új évet! Buék! 😫😀
2023. jan. 1. 16:24
...hát én visítok...
2023. jan. 1. 15:47

Sziasztok.

Jött hajnali fél háromkor és még mindig itt van velem😍 minden bánatom elmúlt. Csütörtökön költözik, szoritsatok.

A nejét lehet meg kellene vernem ha megint kitalál valamit.

BUÉK még egyszer nektek

És nagyon aranyosak vagytok hogy irtok nekem. Sokat jelent nagyon

32. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 28. - Timycat)
2023. jan. 1. 15:38

Ha ő mégsem költözne, nekem van egy "felesleges" férjem, szívesen odaadom,


nagyon bírom a humorod..-))

31. birebora (válaszként erre: 30. - Timycat)
2023. jan. 1. 14:17
Lehet. Minden esetre várom a folytatást, kiváncsi vagyok a szerető költözik-e a FI-hoz.
30. timycat (válaszként erre: 29. - Birebora)
2023. jan. 1. 14:15

Én lakok nála, tehát csak képletesen.


De szegény FI ha idecuccolna mindjárt nyerne egy faltörő kos személyiségű, épp brutálisan kamasz lány gyereket is. FI akkor tényleg megtudná, hogy mi is az a borzalmas karácsony és szilveszter 😉

29. birebora (válaszként erre: 28. - Timycat)
2023. jan. 1. 14:11
Ez komoly? Kitetted a szűrét?
28. timycat (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 14:08

Ha ő mégsem költözne, nekem van egy "felesleges" férjem, szívesen odaadom, öngyi biztos nem leszek. A jövő hét a költözésre pont megfelelő. Ha kell még segítek is!

Bár sajnos a naivakat hosszútávon nem bírja. Pech.

27. tumbo2 (válaszként erre: 24. - 3922e0e3cc)
2023. jan. 1. 13:53
biztos,hogy nem,ha valaki annyira szereti a gyerekeit,biztos,nem fogja.
26. globus (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 13:45
Van erre bizonyíték, orvosi ellátása történt? Mert az urak mondanak mindenfélét, csak haladékot nyerjenek. Januárra ígért döntést?
2023. jan. 1. 13:17

Az FI egy balek!

Jó volt pár kósza numerára és ennyi.

De még így is szerencsésnek vallhatja magát - már, ha nem terhed - mert egy ilyen - férfinak nem nevezném - lénnyel ezek után összekötné a sorsát, az neki nagyon nagy gáz lenne, mert csak gondoljatok bele ...

... szegény lelkiekben megzsarolt, megnyomorított férfi, amikor tudjs, hogy élete szerelme várja tátt karpkkal - és combokkal - ő pár pohárkával többet iszik a kelleténél, de van olyan karakán srác, hogy legalább ittasan nem ül autóba!

Hogy oda meg vissza ne rohanjak a nagylelküségétől!

Mindenesetre abban biztos vagyok, hogy nem az FI a legélesebb kés a fiókban és az a szegény emberke sem az FI szellemi képességei enrették dugába.

24. 3922e0e3cc (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 10:28
Soha nem fogja otthagyni miattad a családját!
2023. jan. 1. 10:17

Kedves FI! Szerintem írd le, miért nem hagyta el a feleségét még a párod! Sokakat érdekelne!

Lehet nem leszek népszerű most sem!

A "szegény feleség" egy lelki zsaroló lehet! Ki nem állhatom a lelki zsarolást, a manipulatív embereket!Azért maradjon a férj vele, hogy ne legyen öngyilkos a feleség?

Az anyám , ha nem ért el valamit, akkor képes volt sírni! Bármikor, bárhol, bárkinek!És tényleg megsajnálták, én is eleinte, de ehhez is hozzá lehet szokni! Cseszett jó színész volt! Majd jöttek a gyógyszerek! 13-14 évesen már néha azt kívántam bárcsak sikerülne neki! Azért maradtak csak együtt apámmal, mert meg akarták várni, míg kirepülünk!

15 évesen már nem tűrtem a verést,a testi és lelki bántalmazást!Otthagytam a gimit, a szüleimet, és a munkám! Mögöttem hagytam mindent és mindenkit,új munkám lett és egy ismerősnél voltam albérletben!Gyerek voltam! Azt a békét, nyugalmat soha nem kaptam meg,de éjjelente még mindig sokszor felébredtem,de csend volt és béke! Évek teltek el, mire hazamentem!

Vannak emberek, akik nem illenek össze,tönkre teszik egymást! Az egyik nem ragaszkodhat olyan kapcsolathoz, ami a másiknak nem jó!

Igen ! Az igaz, hogy először kilépünk egy kapcsolatból és utána kezdünk újba, de tudjuk nem csak fekete és fehér létezik!

2023. jan. 1. 09:05

Mivel ez egy beszélgetős fórum, így nem kötözködés szándékából, annál inkább vélemény formálásként írom amit írok. Ezt ugye kedves fórumnyító te se gondolod komolyan. Az első probléma ott kezdődik, hogy leírsz ide egy szösszenetet az egész sztoriból, mert gondolom azért ez annál jóval mélyebb, és összetettebb. 28 éves létemre lehet,sőt biztos maradi vagyok, de nem fér a fejembe, hogy miért ennyire gyengék a mai nők és férfiak, hogy miért nem képes megérteni senki, hogy előszőr kilépek abból a ki*aszott kapcsolatból/házasságból, és utána keresgélek és megyek a nemi szervem/ szívem után. Az se fér a fejembe, hogy miért lett ekkora divat szétáztatni a szeretőknek a jelenlegi párjukat az embereknek. Semmi tisztelet. Írtad, hogy gyerek is van, tehát az a Nő ott le tett valamit az asztalra, nyílván okkal tőle van gyerek. Te meg jössz itt az önsajnálatoddal, holmi nőcskeként, szegény te, aki nem tud önállóan saját családot felépíteni, ezért máséba szarik bele. Te is és a férfi is számomra gusztustalanok vagytok. Öngyilkossági KÍSÉRLET, kedvesem ezt SEGÉLYKIÁLTÁSNAK nevezik! Fogalmad sincs, mit érezhet az a Nő. Neked ki*aszott kutya kötelességed lenne ( már ha rendelkeznél akkora érzelmi intelligenciával ) segítened a férfin keresztül őt, mert bármennyire is lenézed és semmibe veszed, egy emberi életről van szó, ami a ti kis dolgotok miatt megy tönkre.

Mi történne akkor, ha a szavak valóra válnának, és tetté formálódnának? Akkor is azt mondanád, hogy lelkiterror, magára vessen? Szóval, tanácsolnám, hogy ha már itt picsogsz, akkor vagy az igazi körülményeket írd le, vagy állj a tükör elé, és ott annak a személynek aki visszanéz rád sírd el a bánatodat, mert azzal az emberrel kell elszámolnod, aki onnan visszanéz rád. Rohadtul nem maradok tisztelettel.

21. papája (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 08:07
Nehogy már sajnáljunk. Szegény feleség, egy szerető miatt szenved. Nem szégyelled magad !
2023. jan. 1. 04:21
És biztos odafog költözni és egy pár lesztek?
19. kalmanka511 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 03:04
Szegény feleség.
2023. jan. 1. 02:37
Szorítok, hogy minden rendben legyen, és tényleg költözzön Hozzád a Párod hamarosan! BUÉK!
17. vigyefene (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 01:27
Relatively rövid időről van szó, gyorsan elrepül.
16. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Főnix3)
2023. jan. 1. 01:26

Még egy dolog! Ha nagyon nem múlik az érzés, csináltathatsz egy kis tetoválást a szíved környékére, hogy "ELMÚLIK..."!

Nem vagyok tetoválás híve, de ha ránézel, tudni fogod, hogy igen, elfog múlni, mert te boldogságra születtél!



A szív memóriája a rossz emlékeket kiveti magából, a jókat pedig felnagyítja, s ezzel a csalafintasággal érjük el, hogy el tudjuk viselni a múltat.


Gabriel García Márquez


Emlékezés

15. Főnix3 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 1. 01:15

Most ez rossz, ebben biztos vagyok!

A pozitív oldalt erősítsd! Boldognak kellene lenned, hogy pár nap és a szerelmed melletted lesz!

Nem te vagy idióta!

Nagyon kemény, hogy a feleség ilyen lelki terrorba tartja a családját és téged is! Orvoshoz kellene mennie! Ő nem a te dolgod!

Emlékszem, az anyám számtalan próbálkozására! Vagy mentő, vagy rendőr jött éjjel hozzánk gyerekkoromban! De akkor még apuka verhette a családot!

A gyógyszer volt a mániája! 13 évesen már rutinom volt az éjjeli kávéfőzésben,míg apám hánytatta az anyámat!

Legyél türelmes! Minden rendben lesz, mert így kell lennie! És ha elcsendesíted a lelked, érezned kell, hogy így van!

A baba oda születik, ahova kell! Ha várandós vagy, akkor ennek így kell lenni! Viszont akkor biztosítsd a nyugalmad! Gyertya,tea,halvány világítás, kedvenc illatod és egy jó könyv! Nem tv, nem net, nem telefon baszogtatása!Ezek mellett nekem még a futás volt a stressz legjobb levezetése, közben engedtem csak magamat sírni! Mikor elfáradtam, akkor onnantól a negatív dolgokat eltoltam, és csak előre! Kellemes dolgokra emlékeztem, fantáziáltam! :)

2023. jan. 1. 00:56

Ja és lehet terhes is vagyok

Csúcs szuper igaz? De remélem nem leszek az, nemsokára meg tudom nézni teszttel. De mennyire szeret engem... hát persze érzem. Jött volna éjfélre de rém írt nem ment ki az alkohol amit ivott így nem mer kocsiba ülni. Jaaaa ha tudom megyek ahhoz aki vár nem iszok.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Főnix3)
2023. jan. 1. 00:54

Erős nő vagy és ismeretlenül is büszke vagyok rád. Nem kapsz lóherét, ígérem ha küldök majd jelet.

Engem is egyre erősebbé tesz ahogy mindig kapom a rúgásokat, nem omolhatok össze.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook