Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Borzalmas a három - négy hete dauerolt hajam! fórum

Borzalmas a három - négy hete dauerolt hajam! (beszélgetős fórum)


1 2
22. 9242a6388c (válaszként erre: 20. - Lackó-zsanett)
2010. szept. 3. 21:40
Szoritok! Irj...
21. lackó-zsanett (válaszként erre: 19. - Rohiani)
2010. szept. 3. 21:39
Javasolták többen is. De nem szeretnék többet ilyet! Óckodom a hajcsavaró nevétől is. De ha nem lehet helyrehozni lehet, hogy ki fogom próbálni.
2010. szept. 3. 21:38
Most megyek,mert alig ülök a széken. Kemény napon volt. De írjatok továbbra is. Holnap, ha beszéltem a fodrásszal, jövök és megírom , hogy mit mondott.
19. rohiani (válaszként erre: 1. - Lackó-zsanett)
2010. szept. 3. 21:38
Ami nekem ilyenkor bevált annó, az a melegvizes hajcsavaró. Nem roncsolja a hajat és mivel dauer volt a hajamba még tartósabb is volt, mint simán becsavarva. Ettől persze nem lesz egyenes a hajad, hanem szép hullámos.
18. lackó-zsanett (válaszként erre: 17. - Szelavi)
2010. szept. 3. 21:38

Ha hagyom magától megszáradni még annyira sem lesz hullámos, mint szárítva habbal.

Nem akarom én a fodrászt hibáztatni,mert én kértem, ő megcsinálta. Nem tudom, hogy a látványt lehet-e az ő számlájára írni. De az tény, hogy elrontottam a hajam. Rengeteg idő lesz, sokára lesz mire rendbe jön.

2010. szept. 3. 21:36

Szia!

Mikor dauer volt a hajamban, nagyon ritkán szárítottam meg hajszárítóval, attól nem lesznek tincsek!!!

Vizesen kell kifésülni és hagyni megszáradni.

Ha így sem "göndör", hanem kazal, akkor a fodrász túl sokáig hagyta fent a hajadon a vizet és tönkretette az egészet... Minimum visszamennék, hogy "Heló, ezt te csináltad!"


Mert nekem erős szálú a hajam, és dús is, mégis tökéletesen beálltak a tincsek.

2010. szept. 3. 21:35
Én egyszer hagytam magam rábeszélni, kár volt. Nagyon vastag dús, szögegyenes hajam van. Hasonlóan jártam, mindíg kellett balzsamot használnom mert akármilyen puccos sz...l mostam mindíg viszketett a febőröm(mert még a dauer is kiszárította). Aztán a fodrász csajt rávettem h. balzsam után nagy (!)csavaróra tekerje föl a hajam. És csoda lett! A dauer miatt megmaradtak a szép csigás loknik, és nagyon puha finom tapintású maradt a hajam. Ez persze lehet véletlen, vagy a hormonok játéka.
15. lackó-zsanett (válaszként erre: 13. - 97c4bc0225)
2010. szept. 3. 21:34
Hát én is nagyon remélem!! Félek tőle, de ha azt mondja a fodrász, hogy lehetséges és bevállalja én is be fogom! Csak ne legyen már ilyen borzasztóan ronda!!!! Olyan meggondolatlan vagyok! Anyu mondta, hogy meg fogom bánni, nem hittem neki...
14. lackó-zsanett (válaszként erre: 11. - Mokusmazsola)
2010. szept. 3. 21:32
igen, csak vizesen haj mosás után fésülöm ki rendesen. Szárazon csak ha már nagyon kínlódom és remélem, hogy jobb lesz, de aztán rájövök, hogy csak rosszabb lett.......
2010. szept. 3. 21:31
Drukkolok, hogy helyre lehessen még hozni! ;)
12. 9242a6388c (válaszként erre: 8. - Lackó-zsanett)
2010. szept. 3. 21:31
Sajnálom, átérzem egyszer én is jártam igy,szörnyű lett a hajam...nekem a bő balzsam segitett, és lazán összefogtam.
2010. szept. 3. 21:31
vagass le a vegeibol egy kicsit, akkor mar jobban nez ki, de semmikepp se fesulj!!max vizesen, hajmosas utan
10. lackó-zsanett (válaszként erre: 7. - 97c4bc0225)
2010. szept. 3. 21:31
Erre is gondoltam már. Ezt én is hallottam. Lehet, hogy holnap meg fogom kérdezni a fodrászomat, hogy meg lehetne e csinálni. Ha roncsolódna is, ha megint természetes egyenes lehetne, bevállalnám, hogy akár 5-10 centit is levágni belőle, csak legyen egyenes.
2010. szept. 3. 21:30
Én vissza mennék a fodrászhoz aki csinálta,de nekem nagyon száraz a hajam és ricinus olajat vettem a gyógyszertárba azt kenem rá jó sokat.Ha lemosom utána jó minőségű sampon és balzsam.
8. lackó-zsanett (válaszként erre: 6. - 9242a6388c)
2010. szept. 3. 21:29
Ha nem fésülöm ki elég ápolatlannak látszik a fejem! Próbáltam! Tiszta kóc. Reggel megmosom, beállítom , a munkahelyemen belenézek a tükörbe és sírni tudnék, hogy nem áll sehogyan sem.
2010. szept. 3. 21:29
Én egyszer valahol hallottam, hogy dauer vízzel nem csak göndörítenek, hanem hajat egyenesítenek is. Csak ugye megint roncsolódna a hajad tőle :( De legalább egyenes lenne.
2010. szept. 3. 21:28
Nem szabad fésülni, akkor nem lesz mikrofon fej...
2010. szept. 3. 21:27

az enyém is ilyen lett akkora kosár fejem lett ,kifésültem :(

Ki fog simulni ,jártam már igy máskor is!

Szörnyen fest most:(

2010. szept. 3. 21:27
Nem szeretném vasalóval tovább roncsolni! Valami más?? :(
3. 6f7760b318 (válaszként erre: 1. - Lackó-zsanett)
2010. szept. 3. 21:26

Próbáld ki, hogy szárítsd meg, majd hajvasalóval simítsd át.

A Gliss hajápoló családnak vannak nagyon jó termékei

2010. szept. 3. 21:25
Hajmosás után olyan balzsamot használj amit nem kell kiöbliteni, gyenge fokozaton és nem túl erős hőfokon száritsd...Talán segit:(
2010. szept. 3. 21:23

Sziasztok.

Alig négy hete , hogy én hülye bedaueroltattam a hajam, amire hónapok óta úgy vigyáztam!!! Január óta felhagytam a hajvasalóval, három havonta egy centit vágatta belőle, szépen helyre is jött. Ez szemmel látható volt. Aztán támadt egy olyan ötletem, hogy ne legyen egyhangú dauert, hullámot bele!!!! Elcsesztem a jó kis hajamat! Mosás után kb. két órát tartanak a hullámok (hajhab, szárítás, lakk mellett!!!), ha kifésülöm olyan, mint a szénakazal!!!!! Összefogni meg csak copfba lehet, mert semmilyen csat sem fogja meg ezt a vastag, drótos hajamat!!! Copfban meg iszonyat bután mutat! Segítsetek! Meg lehet tőle szabadulni (olló nélkül!!) ?? Hogy lehet segíteni a gyorsabb visszaegyenesedést? Fésülgessem szárítás közben? Olyan kócos, hogy nem is igaz, abba belehülyélnék!!! Segítsetek!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook