Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bordaporcgyulladás, hátfájdalom, légzés fórum

Bordaporcgyulladás, hátfájdalom, légzés (beszélgetős fórum)


10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Perzsacica)
márc. 24. 15:50

köszönöm szépen!

sajnos már ez is megvolt...

azért is irtam ide, hogy van-e valaki, aki hasonló gonddal küzd, hogy a hátával van valami, ami a mellkasi résznél okoz galibát

angol fórumokat találtam sokat, de jó lenne itt is beszélgetni valakivel

márc. 24. 14:12

Nem olcsó de megéri egy ételallergia vizsgálatot megcsináltatni. Egyes ételek képesek bordaporc duzzanatot vagy egyéb csontfájdalmat okozni, ami elég fájdalmas, de mindenképpen kellemetlen érzést ad. Mindez rossz közérzettel párosul és a hagyományos orvosi vizsgálatokkal nem mutatható ki. Ezen felül lehet bal vagy jobb bordaív alatti fájdalom kisebb nagyobb végtagduzzanattal, amely nem fáj, csak a cipő jelzi, hogy szűkebb.

A pánik betegség pszichés eredetű, ott ritkán van kimutatható testi tünet, illetve fájdalom.

Ha elkészül ez a vizsgálat sok korábbi panasz megszűnhet egy sima diétával.


Természetesen nem mindenre jó ez sem de mivel nem tb támogatott a szakrendelők orvosai nem nagyon javasolják, enélkül pedig rejtve maradhat sok tünet valódi oka.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
márc. 24. 10:54

köszönöm az ötletet!

megvolt: volt pajzsmirigy ultrahang, átfogó vérvétel: antitpot is néztek. külön erre volt vérvétel

tényleg átnéztek

nekem is hihetetlen néha, hogy egy problémás hát ilyen összetett problémákat okozhat

7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 10:29
Teljes pajzsmirigy vérvétel és hozzáértő orvos általi kielemzés sem ártana. Sokaknak az alulműködés okoz ilyen szorngasos tüneteket és ha a pm kezelve van az is javul, elmúlik. Sajnos sokszor csak tsh-t néznek raradsul elavult a ref határ. Hozzáértő orvos már nem csak tsh és főleg nem a ref hatàr alapján diagnosztizál.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Amaunet)
márc. 24. 09:45

azzal is vizsgáltak, azt mondták, hogy minimális van.

volt tükrözés

a pánikbetegséggel egyidőben jött a reflux is.

azt hiszem, hogy tényleg átvizsgáltak és ha találnak is valamit azt modják, hogy az nem okozhat ilyen panaszokat...

márc. 24. 09:43
Reflux nincs? Az is okozhat ilyen tüneteket.
márc. 24. 08:47

de az igazság az, hogy a dokik csak pislognak...

végül egy kiropraktőr mondta, hogy a háti beállások sajnos tudnak a mellkasnál/ban gondokat okozni

márc. 24. 08:46

ja, bocsi...nem irtam le, hogy a végső diagnózis az lett, hogy bordaporcgyulladásom van...

járok terápiára

márc. 24. 08:43
A bordaporcgyulladás az honnan jön a képbe? Azzal diagnosztizáltak? Vagy pánikbetegséggel? Pszichológus, pszichiáter elvileg segíthet az utóbbival, azt próbáltad már?
márc. 24. 08:32

Hahó!


2,5 évvel ezelőtt szétesett az életem és pánikbeteg lettem....éjszaka arra ébredtem, hogy nem kapok levegőt és szorul a mellkasom....az egyik ilyen kb. 2 óráig tartott, úgyhogy rohantunk a kórházba, ahol közölték, hogy teljesen egézséges a szivem...attól a naptól kezdve szorul, fáj a mellkasom jobb oldala, a hátam jobb oldala nagyon fáj és egész nap olyan, mintha megakadna a levegő és nagyot kell sóhajtanom, hogy lélegezni tudjak...

voltam pulmonológián, légzésfunkciós vizsgálat, mellkas ct stb...minden ok

a kardiológus már rosszul van, ha meglát...a probléma óta gyakran tapasztalok gyors szivdobogást is...

vérkép is ok, alacsony volt a vasam és a d vitamin, az azóta rendeződött


valaki?

hála a válaszokért...teljesen tanácstalan vagyok

Kati

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook