Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bonyolult kapcsolat fórum

Bonyolult kapcsolat (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 2. 11:20
Már bocsánat:ha sosem bírt elfelejteni,akkor hogy tudott megházasodni?
7. anya4005 (válaszként erre: 1. - Gina0403)
2016. márc. 2. 11:03

Bár férjnél még nem voltam,volt 1-2 hosszabb kapcsolatom,amiket,ha lezártam,lezártam! Ha összefutunk,vissza köszönök,de sosem értettem,minek tartani a kapcsolatot?

Most,hogy egy helyen dolgoztok,nyilván nehezebb,és ha nem tudsz váltani,akkor egyszerűen mond meg neki,hogy hagyjon békén! Ha csak mosolyogsz,azzal még adod alá a lovat,és nem fog leállni,te pedig emészted magad!

Ha a jelenlegi pároddal jól érzed magad,ha szereted,akkor rá koncentrálj,ne az exre,bármennyire is legyezgeti a hiúságod,hogy szépeket mond!

6. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Szaffy12)
2016. márc. 1. 23:22
Így igaz.
2016. márc. 1. 23:21
Ha boldog vagy így, a volt férjed nélkül is a szép családodal, akkor maradj azzal, aki tett, tesz érted valamit. Nem úgy, mint az első párod, aki nem volt képes egy olyan problémát megoldai, hogy elköltözzetek az anyjától. Nem lépett arra hogy az édesanyja kihasználja, magához köti... Nem is volt igazi férjed, mert nem tudta kezelni ezt a helyzetet. Nem bántani akarom... De beláthatod te is, hogy ez így lehet, hogy aláássa a mostani családod jövőjét is. Azután mi lenne, ha mégse olyan, mint amiket mond.. ? ha belemennél abba, hogy újra összejönnétek.. A mostani boldogságod tovatűnne..
4. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Gina0403)
2016. márc. 1. 23:11

Hogy mit tennék?

Végiggondolnám, hogy érdemes-e felrúgni érte az életemet. Amennyiben nem érdemes, akkor távol tartanám magam tőle. Nem beszélgetnék vele, tartanám a három lépés távolságot, adnám a jégkirálynőt és várnám, akarnám, hogy elmúljon az érzés.

3. dincsu63 (válaszként erre: 1. - Gina0403)
2016. márc. 1. 22:36
Szia! Ne hagyd, hogy eluralkodjanak az érzéseid a volt párod után, Neked már van szép családod, ráadásul olyan ember, aki szeret és Te is szereted! A volt párodnak is van családja! Gondolj bele, ha vele maradtál volna, melletted is ugyan azt csinálná, mint a jelenlegi felesége mellett! Hidd el ha 25 év múlva találkoznál vele, akkor is megremegne a lábad, hiszen valamilyen szinten megmaradnak az emlékek, de azokat tényleg csak emlékként kezeld! Ne kockáztasd a biztosat egy bizonytalanért!
2016. márc. 1. 22:28
Ja es azt elfelejtettem irni hogy o neki is van egy csodas 1 eves kislanya es egy felesege igy nem ertem az o erzeseit irantam
2016. márc. 1. 22:22

Sziasztok

Olyan kerdesem lenne hogy mit tennetek ha rajonnetek hogy meg mindig vagyodtok a volt parotokert.

En 12 eve elvaltam mar a volt ferjemtol akivel szinte sose szakadt meg a kapcsolatunk vhogy mindig ossze hozzott a sors minket alltalaban o keresett engem mindig felbukkant veletlenul hol a munkahelyemen hol az utcan hol a fogorvosnal.nekem 10 eve van egy masik parom jelenleg is gyermekeim apja van ket szep gyermekunk egy kislany es egy kisfiu boldog vagyok parom mellett de a volt ferjem volt mindenben az elso az eletemben es ha fel fel bukan az mindig nem birom elfelejteni. Nem tudom mi ez az erzes bennem a volt ferjem irant mikor meglatom ot a szivem a torkomban dobbog a labam remeg most egy munkahelyen vagyunk mivel 4 honapja odajott dolgozni ahol en vagyok ez egy gyar ahol raadasul egy szalagra kerultunk az utobb idoben eleg sokat beszelgetunk olyanokat mondd hogy o szeret meg meg sosem birt elfelejteni en erre csak mosolygok de nem tudok neki mit mondani nem akarom megbantani elzavarni sosem voltunk rosszban azert valltunk el annak idejen mert a volt anyosom mindenbe beleszolt es a volt ferjemnek ha azt mondta anyosom piros az piros volt en ebbe beleuntam. ...

Kertem tobbszor koltozunk kulon anyosomektol de o nem jott el az anyjaektol igy kulon valtak az utjaink akkoriban nagyon fajt nagyon nehezen tettem tul magam rajta mert szeretem nagyon.

Par evre megismertem a motani parom akivel igazan boldogok vagyunk mint mondtam van ket szep gyermekunk mindenunk megvan igaz mindenert megszenvedunk de egyutt csinaljuk az elet minden napjait vegig mindenben segit mellettem all dolgos imadja a gyerekeket es engem is ... De a volt parom ugy erzem vhol kozenk all .. Nem akarok fele semmi fele erzest erezni nem akarok tole semmit sem epp ezert nem ertem miert erzek ilyen dolgokat fele .

Kerlek segitsetek mert mar en magam is belegabalyodok ebbe az egeszbe....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook