Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bombaformában a nagy napon fórum

Bombaformában a nagy napon (beszélgetős fórum)


1 2
36. Veronika27 (válaszként erre: 35. - Renibaba25)
2009. jan. 14. 13:47
Renibaba, en kozmetikus vagyok, tudok neked tanacsokat adni arc-testkezelessel kapcsolatban. Ha mondtad volna hamarabb, megirtam volna a masik forumon :)
2008. dec. 19. 18:02
ja igen a feminian láttam hogy januar 5.tol inditanak közös 90 napos fogyozást, jelnetkeztem hogy en is csatlakozom, mert szerintem az ünnepek allatt a fogyi nem fog menni jó esteben nem szedem vissza azt a kettőt hármat amit eddig leadtam
2008. dec. 19. 18:01
találtam nagyon jó arcmaszkokat az egyik bevásárlóközpontban, van kimondottan az orra való, meg az egész arcra való is, tök jó, ami az egész arcra való (én mentásat, uborkásat és mézeste vettem) ezekek ha felrakom kész felüdülés, annyira felfrisíti a bőrt, aztán ha csukott szemmel azulsz amíg az arcon van valami fantasztikus.
33. Tandi25 (válaszként erre: 32. - Renibaba25)
2008. dec. 14. 12:26

Ügyes vagy, csak így tovább!!! :)


A narancsbőr elleni masszázsról csak annyit hallottam (masszőr ismerőstől), h eléggé fáj...

Nem próbáltam még, de sztem ez inkább kiegészítő kezelésnek lenne jó, ahogy a testtekercselés is. A mozgás a legjobb anyagcsere fokozó, amitől javul a narancsbőr is.

Már csak rá kéne vennem magam a tornára... :))

2008. dec. 11. 15:03

sziasztok csajok, rég nem jártunk errefelé.


ha jól érzem anadrágaimon sikerült vagy horm kilót leadjak, úgy hogy különösebben nem is figyeltem oda.

a kenyeret kiiktatam, es ha bármi édest akartam enni gyümöcs vagy maximum cukorbetegeknek való édesség jöhetett szóba. remélem ezt sikerül még folytatnom. egybként mi a véleményetek a zsirégető narancsbőreltüntető masszázsról? valaki már járt ilyen kezelésre?

nekem most ajánlottak egy masszőzt aki házhoz is jár

31. 12e44458f8 (válaszként erre: 27. - Renibaba25)
2008. nov. 26. 12:11

nekem is elég problémás az arcom, én kozmetikushoz mentem már a lagzi elött hónapokkal. Azt tudom tanácsolni, hogy ne közvetlenül elötte menjetek, hogy legyen ideje az arcotoknak regenerálódni.


Másik jótanács, ha étterembe, virágoshoz, zenészhez mentek mindig mindent foglaljatok írásba és írássátok alá velük. Én a virágosnál fáztam rá, még csak meg sem közelítette amit kértünk se a csokrom, se az autó dísz. Ha én mentem volna értük biztos nem fizettem volna ki, pedig képet, rajzot is vittem neki mindenről!

30. Tandi25 (válaszként erre: 28. - Renibaba25)
2008. nov. 25. 19:45

Hát, nézőpont kédése... Éjjel hasmenésre ébredtem, ami ma folytatódott. Úgyh a egész napi táplálékom leves volt, meg most 3 pici kocka szelet pirítós...

De rajta vagyok a gyógyuláson... :)

29. renibaba25 (válaszként erre: 25. - Tandi25)
2008. nov. 25. 19:40

ja erre nem is válaszoltam:)))

mi nagyváradon élünk a lagzi is itt lesz június 13.-án egy kör alakú kultúrális központban, max 180 személyt hivunk, a kaját partiszerviz hozza...

a templomi a Bazilikábna, a polgárink meg kb két héttel hamarabb, egy kicsit egyedi lesz... egy tóparton lévő vadászháznal tartjuk, és ami az érdekes hogy az apám, a szülőfalum polgármestere, igy ő fog minket összeadni:)))

28. renibaba25 (válaszként erre: 24. - Tandi25)
2008. nov. 25. 19:35

szia, sikerült ma vigyáznod az alakodra?


én egész nap nem ettem... csak kb. 6 körül egy kis sertéshusit savanyú káposztával.

ha nem birom ki elalvásig ennyivel, mert elég későn kb 1 körül szoktam elaludni, akkor max egy kis gyümit eszem majd... ja és felpattantam a szobabicajra is

talán a kilóim elleni harcban kezdetnek ok-s lesz:))

2008. nov. 25. 19:32

hát mi is elég sokat rohangálunk, annyira hogy ebben a hónapban semmi konkrét szervezési részt nem iktattunk be, azont túl hogy én - mivel egész nap a számitógép előtt ülök lazitásként- a neten tájékozódom.

...na meg a kedvenc fórumaimonmegtárgyaljuk a jó ötleteket:)))

most hogy mondod a vendéglistával is biztos lesznek gondok, pedig a maximális létszám amit megálapítottunk az 180 személy

én is kezdem élvezni, már ruhákat is elkezdtem nézni... de még ott tartok, hogy magammal foglalkozzam inkább, mert ahogy a fórum elején is irtam a afelszedett kilóimat na meg az arcbőrömet szeretném rendbe szedni.

26. 12e44458f8 (válaszként erre: 20. - Renibaba25)
2008. nov. 25. 15:25
Mi mindent munka mellett csináltunk meg, és nem nagyon volt külső segítség. Nem azt mondom, hogy nem tudtunk szórakozni, de rettentően elfáradtunk a sok rohangálásba. Mi a fővárosban élünk és a lagzi vidéken volt, nem részletezném, hogy az utolsó hónapokban a vonaton aludtam a fáradságtól, ruhapróba, étterem egyeztetés, hobby bolt(második otthonom lett), meghívó osztogatás, cirkusz a vendég lista miatt, enegm miért nem hítál meg őt miért (ez volt a leghúzosabb:))és ez azért kiszívja az ember erejét. De most, hogy elmúlt nagyonnagyonnagyon hiányzik, mert élveztem! De a végén már tényleg nem nagyon érdekelt, hogy milyen krémet tesza fejemre a kozmetikus, rábíztam:)
25. Tandi25 (válaszként erre: 20. - Renibaba25)
2008. nov. 24. 19:52

Jaj tényleg, ne haragudj Bíborka, tiszta bunkó vagyok, gratuálok én is Nektek! :))) A nagy lelkesedésemben erről megfeledkeztem...


És Ti hol tartjátok majd Renibaba? Lehet tudni részleteket? :)))

24. Tandi25 (válaszként erre: 21. - Renibaba25)
2008. nov. 24. 19:50

Na, akkor a cél hasonló, csak én 5-6 centi mínuszba vagyok. :)))

De ha a combod alapból vastagabb, akkor nem leszel Te sem egy modell lábú. :) Nekem is ilyen, plussz még a régebbi sport... DE legalább nincsen botsáska lábam!!! :)))


A mérleggel nekem is komoly problémáim voltak, de igazából ez (is) segített, h végre valamit változtassak... Amikor folyton azzal szembesültem, h megint több egy kicst, és megint, és megint... Na, aztán pár hete összeszedtük magunkat! :)))


A pasidat meg akkor nehogy lefogyaszd, ha végre picit sikerült felhízlalnod!!!! :)))

Az enyém macis alkat és imádom, h ilyen, és szomorú lennék, ha eltűnne a pocija, de azt mondja, ragaszkodóból készült a pocak, nem fog eltűnni! :)))

23. Tandi25 (válaszként erre: 22. - Renibaba25)
2008. nov. 24. 19:45

A receptek között tudsz válogatni, van egy csomó U1- es kaja is, amik finomak.

Van egy hamis kenyér reci is, ezt bepötyögöm. Ne igazi kenyeret várj égeredményképp, de amolyan kenyérpótló. :) Én kipróbáltam, sztem egész jó, csak kicsit tovább "sütöttem", mert h ezt mikróban kell. A reci 700 Wattoshoz írja, hát, úgy tűnik, h a mienk nem ilyen, kicsit rá kellett még sütnöm, így a végére kicsit száraz lett, de ehető sztem.

Szóval:

- 1 tojás

- 1 pohárt natúr joghurt

- 7 ek. zabkorpa

- 1 kiskanál szódabikarbóna

- picike só.

Összetruttyozod egy műanyag edénybe (ne laposba :)), és be a mikróba 700 Watton 7 perc (én gyakorlatilag 20 percet sütögettem asszem :))).

Ha kiveszed, látod, h átsült- e v nem. :)

22. renibaba25 (válaszként erre: 17. - Tandi25)
2008. nov. 24. 18:10

úgy látom nekem is sok mondanivalóm van ma:)))) jó neked, hogy a pároddal együtt tudsz fogyózni, cska nekem vagy három évembe került míg sikerült az enyémet felhízlaljam:))) most nem szertném a "munkámat" tönkrettenni... ő igazán nem szorul fogyira, sőt ha nem ügyelek én akilóimra hamarosan utólérhetem, hiszen max 72- 75 kg lehet, szóval én rendszeresen főzök fini laktatós kajákat, mert este mikor hazaérkezik már nagyon éhes úgyhogy nem dughatok az orra elé valami diétás, kalóriamentes kütyüket, szóval ez egy kicsit nehezít a helyzeten...

ha vannak átmeneti recepteitek, amit egy kis variálással ő is meg én is ehetek akkor írjátok le légyszi, mert hiszen már az is probléma egy- egy fix fogyókúránál, hogy az ízesítés miatt megkóstolom a neki készülő kaját

21. renibaba25 (válaszként erre: 19. - Tandi25)
2008. nov. 24. 18:01

kb nekem is egy bő 10-es kéne, de az az iagzság, hogy én nem merek mérlegre állni, a ruháimat használom mérésre... attól nem borulok annyira ki...

az én álomsúlyom is 57-58 kg, akkor éreztem magam a legjobban mikor ez volt a súlyom, a magssságom 165-167. de sajna alkatilag a combom elég vastag, és hiába a szobabicaj, meg a lábat dolgoztató kütyük, még a normál súlyomkor sem tudok mondjuk minit felvenni....

na de mindegy ez legyen a legkevesebb....

20. renibaba25 (válaszként erre: 15. - 12e44458f8)
2008. nov. 24. 17:57

szia először is gratrula az esküvőtökhöz!

hát nem igazán vigasztaló amit mondtál, vagyis hogy mire az oltár elé kerülök már nem fog érdeelni hogy nézek ki:((

remélem nem hajszoljuk túl magunkat, saját kezüleg mi semmit nem csinálunk, a partíszervizesen keresztül több dolgot is intéztetünk, és egy rendezvényfelelős végig ott lesz a cégtől.. úgyhogy remélem mi a szórakozásra fogunk tudni koncentrálni...

de ha vannak jó lagzis ötleteid, nekem is küldhetsz vaalmiket priviben, mondjuk pl. köszönőajándék témában

19. Tandi25 (válaszként erre: 16. - Renibaba25)
2008. nov. 24. 16:53

Asszem szófo*ásom van... :)))

A mennyit akarsz leadni válaszát lehagytam.

Hát, ez relatív. 160 cm vagyok, és 72,5- 73 kg- ról indultam. Most (tegnap reggel) 69,7 kg voltam, és ha már 65- nél leszek, látni fogom jobban, és a 60 kg- mal tök boldog lennék. Az álom az 58 kg, de nem biztos, h ez összejön, diétázni nem akarok. Szóval egy 10- es még jó lenne...

Az a baj, h régebben (10 évig) rendszeresen kézilabdáztam, 2 pofára zabálhattam annyit, amennyi egy ffit megszégyenítene, még sem híztam. Aztán azóta szép lassan... Akkor 55 kg volt a versenysúlyom. Na, annyi már nem hiszem, h leszek, de már beletörődtem. :)


És Te mennyit szeretnél leadni?

18. Tandi25 (válaszként erre: 15. - 12e44458f8)
2008. nov. 24. 16:50

Hű, Bíborka, kérdezhetek? :)))

Mi még sajna vagy 1,5 évre vagyunk a tervezett Nagy Naptól, de néha azt érzem, h nem bírok magammal... :)

Leginkább az érdekelne, h SK csináltatok mindent. Pontosítanál? Én ezt a meghívókra gondoltam, mert sztem személyesebb és nem utolsó sorban gazdaságosag is...

Hol tartottátok, meg ilyenek?

Vagy nem ezen a fórumon kellene...? Ha gondolod, küldheted priviben is! És köszönöm, ha válaszolsz! :)

17. Tandi25 (válaszként erre: 16. - Renibaba25)
2008. nov. 24. 16:48

Köszi, majd rákeresek a fórumra! :)

Hát, végül is igen, updatezünk a párommal, de azért nem vesszük véresen komolyan.

Igazából az össztevőket nézegetem, h miben van cukor v liszt, és ezeket nem eszem (délután). Próbálom "kiváltani" a lisztet zabkorpával és zabpehellyel, már amennyire megy, elég béna vagyok sütésben, de haladok. :)

Reggelire teljes kiőrlésű kenyeret eszünk, párom ebédre szendvicset, én a menzán (ami minden, csak nem update :))), és a vacsora meg könnyű, mert rendejünk az updates kaját. Ez átlag heti 7000 Ft kettőnknek, ennyit más kajákra is elköltenénk, és így főznöm is csak hétvégén kell. :))))

Édességeket liszt nélkül, és édesítővel csinálok (pld. Dr. 5ker főzős puding, ha édesítőt teszel bele cukor helyett, akkor 1- es, mi este 9-10kor esszünk :))).

Én így kb. 2-2,5 hónap alatt leadtam kb. 3 kg- ot, ami nem sok, de majd lassan megy le, párom meg kb. 7 kg.... :))) És nem szenvedünk, nem érzem azt, h diétázom, és lassan csak csordogálnak le a kilók. A sportolást nem viszem túlzásba, nagyon átlag 1 héten 1 alkalom aerobik, de van, h kimarad... :)


Sztem csak azt nézd emg az ilyen evésekkor, h mi van benne. Nekem is furi volt, de lehet enni pörköltet kovászos ubival, nokedli helyett. :)

De a megnyugtatásodra: mikor Anyuékhoz v anyósékhoz megyünk, mi is azt esszük, amit elénk tesznek. :) Max picit kevesebbet, mint régebben. Nem nehéz, csak meg kell nézni mit eszel és mikor. :))


De nem vagyok Norbi- fan, mielőtt rám mondjátok! :) Csak nekem használ a módszere.

(és még többet használna, ha mozognék is... :))

16. renibaba25 (válaszként erre: 14. - Tandi25)
2008. nov. 24. 15:55

szia, köszi a receptet:) kipróbálom majd

egyébként itt a hoxa- n egy másik fórumon találtam rá a két hét alatt 9 kg cimet viselő fórumra, nem tűnik nagyon drasztikusnak így elsőre... husik, salik gyümölcs, tojás... ha nem találsz rá szólj és bemásolom...

annyi a probléma hogy elég kötött....

te most akkor az update módszerrel próbálasz fogyni igaz? hogy megy, miket ezsel egy-egy nap?

ezzel a két hetessel ma is gondban vagyok, katalin napra megyünk leszanyóshoz ... és nem mondhatom neki, hogy bocsi semmit nem kérek... ilyenkor jobb lenne tényleg az update-es változat, mert akkor megnézhetem, mi az amit "felhasználhatok" a vacsiból.

mennyit akrasz leadni???

15. 12e44458f8 (válaszként erre: 1. - Renibaba25)
2008. nov. 24. 12:46

Nekünk szeptemberben volt a lagzink:) hidd el mire az anyakönyvvezető elé állsz olyan fáradt leszel, hogy nem fog érdekelni, hogy milyen tastradírt használj. Mi munka mellett szerveztünk meg mindent, saját kezüleg csaináltunk sok mindent, lehet azért fáradtunk el a végére, de felejthetetlen emlék maradt az biztos!


Jó készülődést!

14. Tandi25 (válaszként erre: 12. - Renibaba25)
2008. nov. 24. 12:38

Ja, még annyit, h ha eleinte kicsit "meg tudod erőszakolni magad", és tudatosan figyelsz, h idő van, egyél pár falatot, tényleg jobb lesz. Arról nem beszélve, h ez kicsit segített az időnként akadozó emésztésemen, h finomam fogalmazzak... :))


ha szeretitek a főzelékeket, azt is lehet nem hízlalósan csinálni. Én is most tanultam! :)

zabkorpával tök jól lehet sűríteni, így nem kell a lisztes rántás! :)

vagy étkezési keményítővel pld.!


ha eszedbe jut még vmi, kérdezz, hátha tudok segíteni. :)

Egyébként a lejjebb említett fórumba sztem hasznos lenne beleolvasnod, nem azért, h rábeszéljelek a Norbira, csak vannak ott érdees, okos dolgok, amiket nem tudtam. És így talán sikerül kicsit egészségesebben kajálnunk, aminek következtében nem hízunk. :)

Ja, és gyorsan gépeltem, bocs a hibákért... :)

13. Tandi25 (válaszként erre: 12. - Renibaba25)
2008. nov. 24. 12:34

Milyen ez a 2 hét alatt 9 kg- os fogyókúra? Írsz róla 1-2 modatot? :)


A zabelyhes palacsinta nagyon egyszerű. Egyedül arra figyelj, h jó legyen a palacsintasütőd, mert nekem kis gagyi volt, agyonkarcolva és nagyon leragadt.... Tegnap vettünk jó minőségű Te*al- t, a pios pontosat, és szuper! :)

Na, a mennyiséget növelheted, de kóstoló- adagnak elég. Nekem először 6-7 db lett, most csak 4 db, de ezt 25 cm- es palacsintasütőben.

- 3 ek. zabkorpa

- 3 ek. zabpehely (ezt picit megdarálva, de nem annyira, h liszt finomságú legyen-> tegnap csak z.pehelyből készült, ugyan olyan jó)

- tojás (a reciben 1 db van, de nekem sápadt lett, így 2 db- ot tettem bele)

- 3 dl tej

- 1 ek. folyékony édesítő (de ez nekem picit sok volt, pedig édesszájú vagyok, sztem lehet picit kevesebb is)

- és én még picike szénsavas ásványvizet tettem bele.

Hagyd állni fél órát, h a zabok megszívják magukat, akkor látod, h túl sűrű- e vagy híg. Ha nagyon híg, akkor szakad, nem tudod egybe kiszedni. Én tegnap bénáztam, mert túl sűrűnek ítéltem a maradék tésztát, és felöntötem tejjel... Na, azt nem kellett volna, szakadt szét... :) Nem győztem szórni bele a zabkorpát, h sűrűsödjön. :)))


Ha kipróbáltad, majd számolj be, milyen lett! :)

12. renibaba25 (válaszként erre: 10. - Tandi25)
2008. nov. 24. 09:15

nagyon jó ötleteid vannak...a legnagyobb gond ennek betartásával amikor a páromnak épp főznöm kell ... és ugye általában vacsira van kész a kaja is, napközben meg én is rohangálok és nem veszem észre hogy éhes lennék,de most úgy áltam neki a hétnek, hogy elkezdem a két hét allatt 9 kg. fogyókúrát- azt hiszem csak szerdatol mert ma Katalin napra megyünk anyósék.

talán a fix kajás dolgokkal jobban kordában tudom tartani magam...

egyébként a zabpelyhes palacsintát hogy készted?

11. syria (válaszként erre: 6. - Renibaba25)
2008. nov. 23. 21:09
Akkor meg? Végül is semmi gond a „nagy nappal”, csak simán tenned kell a dolgod és hidd el, ki fog simulni az arcbőröd, mint minden menyasszonynak.
10. Tandi25 (válaszként erre: 9. - Renibaba25)
2008. nov. 23. 20:11

Próbálj meg naponta 3-4x, esetleg 5x enni, amiben a reggeli is benne van. Nem kell alkalmanként egy fél disznót megenni :) egyél pár falatot, így folyamatosan van vmi a pocidban, és nem jönnek elő a falási rohamok, a farkas éhség. Ezt tapazstalatból tudom!!!

Az esti "úgy-ennék-valamit" nálam rendszeresen előjön. :) Ilyenkor jönnek a nem hízlaló dolgok. Pld. kis "szendvicskék" kenyér nélkül: sajt, felvágott, ubi, egy kis kchup- majonéz, ami belefér (csak figyelni kell, h ezek cukormentesek legyenek).

Most pld. palacsintát fogok sütni, ami nem lisztből, hanem zabpehelyből készül! :)) Vettünk diabetikus lekvárt, ezt este is ehetjük, hízás nélkül! :)

2008. nov. 23. 14:32

na ma rászántam egy kis időt hogy magammal foglalkozzam...

arcradír, aztán meg valami paprikás arcmaszkot tettem magamra.

utánna a bőrőm sokkal simább.

a fogyókúra nem igazán megy tegnap is csináltam egy kis (diétás) nasit édesítővel.

az a legnagyobb problémám, hogy este éhezem meg- vagyis akkor mindent felfalnék- napközben meg szinte semmi kaja nem csúszik le, délelőtt szinte kényszeíteni kell magam, hogy egyek... és este bepótolnám...:((

8. Tandi25 (válaszként erre: 7. - Renibaba25)
2008. nov. 22. 19:05

Hát, igazából mi is kezdők vagyunk még benne, 1 könyvet vettem meg, h tisztábban lássak, mit mikor ehetünk. De van egy fúrom is, ahol update-zők vannak, sok okos dolgot olvastam ott. Pld. h miként készítenek másképpen ételeket, h finomak legyenek, de nem hízlaljanak. :)))

Reciket találsz a recept menüben, ha rászűrsz az upate névre.


És kozmetikai kezelésekre gondoltál? Tudod, vannak ezek testtekercselések, meg minden ilyen izé. Bár én ezeket még nem próbáltam, de az infraszaunát klassz lenne beiktatni a mindennapjaimba...

7. renibaba25 (válaszként erre: 2. - Tandi25)
2008. nov. 22. 14:50

az update... hát nekem az nem igazán szimpatikus, vagy talán az a bajom vele hogy nem tudom miket egyek, de mondjuk ha esteleg elmondanád hogy te miket eszel egy- egy nap, azt megpróbálnám követni, vagy kiegészíteni.

en egyenlőr eúgy próbálkozom, hogy nem eszem kenyeret, ha bármi nasit megkívánok azt szigorúan édesítőszerrel késztem el, és este 18.00-19.00 óra után nem eszem max csak gyümölcsöt

de mondjuk valami szigorúan vett receptes fogyókúrát is kipróbálnék...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook