Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bombaformában a nagy napon fórum

Bombaformában a nagy napon (beszélgetős fórum)


1 2
6. renibaba25 (válaszként erre: 5. - Syria)
2008. nov. 22. 14:44
őszintén szólva nem feltétlenül a lagzink miatt szeretnék egy kicsit többet fogllakozni magammal, hanem azért mert az utóbbi egy évben felszedtem jónéhány kilót hormonproblémák miatt, és aztán meg szintén a hormonok miatt pattanásossá vált az arcom- ami mostmár szerencsére ki lett kezelve- viszont az arcbőrőm még mindig nem olyan sima mint annak előtte. szóval ezek az én "nagy problémáim". amiket le szertnék tudni, úgymond hogy ismét a régi formámat hozzam se többet se kevesebbet...
5. syria (válaszként erre: 2. - Tandi25)
2008. nov. 22. 13:17

Ne aggódjatok ezen! Én már láttam jó néhány menyasszonyt, akit előtte, a hétköznapi életben ismerve – finoman fogalmazva – elég előnytelen külsejűnek láttam (beleértve magamat is). Aztán az esküvőn szemem-szám elállt: egytől-egyik mind gyönyörű volt, pedig nem csináltak magukkal semmit, csak boldogan (és nem a kinézetüktől való félelem jegyében) készültek a nagy a napra.

Egy jól megválasztott ruha, esetleg többször elpróbált frizura, szolíd smink tökéletesen elég, na meg a csokor, ami szintén dob a kinézeten.

Többször is megállapíthattam: RONDA MENYASSZONY NEM LÉTEZIK.

4. 9c8432d068 (válaszként erre: 3. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 22. 13:00
Ne tedd!!!.....
2008. nov. 22. 11:52
...én is bombaformában vagyok: Majd fölrobbanok.
2. Tandi25 (válaszként erre: 1. - Renibaba25)
2008. nov. 22. 11:50

Szia!


Bár nekünk a nagy nap 2010- ben lesz (hol van az még.... :), de én már most nekikezdtem, h kicsit fogyjak, mert nem vagyok így jó szerintem... :)

Na, a lényeg, h próbálkozunk az update- tel, mondjuk nem kőbevésve, de nagyjából betartva. És igaz lassan, de eltűnt már némi felesleg. :)


De ha vannak jó ötleteid, írd le! :))

2008. nov. 22. 10:42

2009 jóniuséban lesz az esküvőm, és most szembesültem azzal, hogy volna mit változtassak magamon, hogy a lehető legjobb formában, és a lehtő legszebben mosojoghassak az esküvőm napján.

arra gondoltam, hogy ezen a fórumon a magukkal elégedettlenkedő menyasszonyok megtárgyalhatnák azat, hogy mondjuk hogyan adnak le pár kilót, milyen jó kis bőrradírt fedeztek fel, hogyan ápolják a hajukat.... meg minden ilyesmi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook