Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bizonytalanság? Vagy valami más? fórum

Bizonytalanság? Vagy valami más? (beszélgetős fórum)


2022. jan. 3. 12:41
Ennyi idősen nem bonyolítanám az életemet egy távkapcsolattal.
2022. jan. 3. 05:11

Köszönök minden hozzászólást, tanácsot.

Nincs esély újrakezdeni a régivel,mégha nagyon szeretném is. Mérgező kapcsolat volt már a vége fele, és nagyon sokat bántott érzelmileg.


Viszont a fiúval megbeszéltünk mindent tegnap,hogy maradunk barátok, mondta, hogy ő annak is örülne. :)

8. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 00:58
Ha nem fog meg, akkor értelmetlen vele kapcsolatot létesíteni. Kérdés, hogy mit akarsz a régitől. Van esély újrakezdeni vagy nincs. Ha nincs, nyugodj bele és várj addig, amíg megjön az igazi.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 22:17

Tinédzserek közt előfordul az ilyesmi.

Buli, italozás, te meg ki voltál már éhezve arra, hogy egy fiú átöleljen.


Szerintem mondd meg neki, hogy volt egy klassz, bulis estétek és ne kecsegtesd azzal, hogy ez folytatódhat!

6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 21:57

Én a "kétségbeesett" jelzőt egyáltalán nem értem...

Hogy nem akarsz a sráctól semmit, az teljesen egyértelmű kívülről nézve. Én 17 évesen ha akartam egy srácot, és az rám írt (már ha lett volna bármilyen fórum erre :DDD), akkor tuti nem hehitáltam volna egy pillanatig sem...

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 19:47

Nagy dilemma, az italnak semmi köze a vonzalomhoz, aki azt mondaná, irigy át akar verni.

Az csak duma, hogy "nincs csúnya nő, pasi, csak kevés pia".

Azért ne haragudj, ennyit váratni azt a fiút, hogy ágyba bújj vele hallatlan. Ha nem váratod addig, talán már régen tudnád, igaz szívszerelem bontakozott ki köztetek. És a világ legszebb pasiját nyerted meg.

2022. jan. 2. 19:24
Ajjé!
2022. jan. 2. 19:06
Van ilyen. De nem kell mindenkivel összejönni, aki nem taszít.
2022. jan. 2. 19:02

Szia fi!



Csak kedves tanács jöhet? :/


Azt csinálj, amit akarsz.



Szívesen!

2022. jan. 2. 19:01

Sziasztok!



Most szilveszterkor egy buliban megismertem egy fiút,ő volt a házigazda.


Nagyon kedves volt velem végig, aranyos volt, és aznap vele is aludtam. Végig átkarolt, és figyelt rám, udvarias volt. Akkor azt éreztem, hogy nem akarok hazamenni, nem szeretném hogy vége legyen a napnak.


Ittunk mindketten kicsit. Nem tudom, hogy amiatt jött - e ez a fellángolás...


Hozzátesz az is, hogy lassan 3 hónapja szakítottunk az exemmel akivel együtt voltam 2,5 évig. Néha még hiányzik, olykor sírok miatta, úgy érzem, hogy még szeretem őt, valamilyen szinten ragaszkodom az közös emlékekhez.


Össze vagyok zavarodva, nem tudom. Egyszer úgy érzem, hogy tetszik nekem ez a fiú akit megismertem egyszer azt, hogy még csak külsőleg sem tetszik, csak belsőleg. Pedig ő tényleg annyira jó és kedves hozzám... Csak külsőleg annyira nem fogott meg és emiatt nagyon rosszul érzem magam...


Tegnap rám írt este, hogy nagyon örült hogy eljöttem a buliba és, hogy megismert, ma meg megkérdezte mikor találkozunk újra.


Tényleg nem tudom mitévő legyek, kétségbe vagyok esve. Nem szeretnék csalódni újra és neki sem szeretnék csalódást okozni.


Messze is lakik tőlem eléggé (2 óra vonattal).



Minden Kedves tanácsot, véleményt köszönök.



Ui: Egy kétségbeesett 17 éves lány.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook