Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Biolárium tapasztalatok fórum

Biolárium tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2009. jún. 26. 00:05
www.sensolite.hu
2009. jún. 26. 00:04
Véletlenül nem a poláriumra gondolsz? Mert az olyan, mint a szoli gép, csak szűrt fénnyel gyógyít bőrbetegségeket. Nálunk van a kórházban, és allergiás bőrreakciókra, aknékra, ekcémákra, meg ilyesmikre tényleg jó! Tapasztalat! Immunerősítő, méregtelenítő, pigment hiányos bőrre is javasolják. És még sokminden másra. Most még nem ismerik teljesen, hogy milyen széles körben lehet használni, de nekem a mensesem is jobb lett tőle.
6. Zsuzsa88 (válaszként erre: 5. - Nicole01)
2009. jún. 25. 23:33
Az egyik fórumomba írták (a szemölcsös-szolizós fórumba), viszont már korábban hallottam rádióban egy hírt róla, illetve láttam egy hirdetést, hogy ha ez és ez a baja a bőrével, jöjjön, van rá megoldás, csak nem néztem meg se a címet, se a telefonszámot... Mostmár nagyon érdekel.
2009. jún. 25. 13:23
Hol láttál ilyet?mert én még csak nem is hallottam ilyet!:-(
2009. jún. 25. 13:06
Naaaaa... valaki... Segítsetek Vuknak, a kisrókának...
2009. jún. 24. 13:10
Ezek szerint senki sem hallott róla? :(
2009. jún. 24. 12:36
Már többször hallottam eme furcsa dologról, és mostmár nagyon babrálja a fantáziámat. Tényleg létezik olyan szolárium, ami gyógyítja a bőrbetegségeket, elmúlasztja a szemölcsöket? Ezzel is lehet barnulni? Mennyivel drágább egy normál szolitól? Mármint nem magára a gépezetre gondolok... :)
2009. jún. 24. 12:34
Biolárium tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook